Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

woprz,

byłam niedawno obok Twojego domku - tzn na osiedlu archipelagu, widziałam jednen domek wg twojego projektu - chyba Basia - ale to chyba nie twój, bo komin miał obłożony płytkami klinkierowymi.

Muszę przyznać, że ładny domek.

a tak w ogóle to zawsze jeździliśmy do Chrząstawy żeby zaznać ciszy i spokoju, a w zeszłą niedzielę było tam w lesie jak na Świdnickiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć szybko...

Zaczęło się w sobotę rano, odwiozłem Pawła z Babcią do Pęgowa. Wróciłem i zaczęło się. Pakowanie, pakowanie, pakowanie, pakowanie. Ok. pierwszej pojawiła się ekipa od przeprowadzek. Noszenie, pakowanie, noszenie, noszenie. Po jakichś 4 godzinach pojechaliśmy do Pęgowa. Paweł na nasz widok ucieszył się że wracamy do domu. Jak zrozumiał że nie to się rozbeczał... To go zabrałem na przejażdżkę do sklepu do Obornik. Nie miałem już siły na działanie pedagogiczne więc dostał lizaka... Po powrocie jakoś się pogodził z losem. Trzeba było widzieć jego rozradowaną minę jak po kąpieli zobaczył łóżko i okolice (szafka nocna, lampka) ustawione 'po staremu'.

 

Padliśmy koło północy i nie pamiętamy co się nam śniło na nowym miejscu.

 

Ostatnie dni były bardzo intensywne, Paweł właściwie nas prawie nie widywał... Bo kończyliśmy malowanie, sam kleiłem korek na podłodze w dwóch pomieszczeniach, plus inne drobiazgi... jakieś rolety.

Jeszcze stolarz montował meble kuchenne, elektryk podłączał płytę, hydraulik napełniał wodą kaloryfery (grrr, trochę wody znalazło się na surowej dębowej podłodze :evil: ),

 

oops... tyle napisałem i sam skasowałem... a chciałem tylko coś dopisać...

Któryś z fachowców zostawił u nas wkrętarkę akumulaturową. Za co mu jestem niewymownie wdzięczny i niniejszym publicznie dziękuję. Oj, przydała się, przydała ;-)

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polanki - no to przed Wami, i chyba szczególnie przed Pawłem Nowe Życie ;-) tak więc na nowej drodze życia życzę Wam aby wszystko poukładało się jak najlepiej i zostało jak najmniej prowizorek do skończenia :-) ..uda się ...MUSI SIĘ UDAĆ !!!pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi się przypomniało: gdzieś tak w maju kupiliśmy okazynie w euro-agd zmywarkę i w końcu trzeba ją było przewieść z Korony. Próbowałem kilku znajomych ale jakoś nie mieli czasu, w końcu ktoś stwierdził że jakoś się zmieści do bagażnika Lanosa. Zdesperowany pojechałem pod Koronę z nastawieniem że jakoś to będzie... Przyjechałem, wysiadam i słyszę - cześć! Patrzę a to sąsiad z Pęgowa który jeździ VW Caddy z budą :-) Zmywarka weszła spokojnie na pionowo :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polanki -gratulacje,teraz nie możecie mówić,że jestecie z Wrocławia tylko z kurortu Pęgów jeszcze raz gratulacje,dachowiec chętnie przyjmuję wyzwanie,ale to jeszcze trochę potrwa,informuję że mury pnš sie do góry i kasa idzie tez obłędnie,dlatego tak zazdrosze Ivo ,Wiechowi,Polankom że sš juz"na swoim",ja w tym roku pod dach i długa przerwa raz że zaczynam studia podyplomowe i to gdzie - miasto Łódz,a dwa brak kochanego szmalu pozdrawiam grupę o boze zaczęłam 13!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...