Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

to fakt prawo w Polsce w bardzo wielu przypadkach jest co najmniej dziwne, no ale to temat na dłuuuugie najlepiej piwne wieczory :smile: Co do mordki to jeżeli redakcja powiedziała A i wyróżniła tych z setką to powinna powiedzieć Be i wyróżnić tych z tysiączkiem szczególnie że to nic nie kosztyje, albo wszystkim skasować i nie będzie więcej tematu :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - wy mi przypominacie trochę mnie z okresu młodości (także Forumowej). Ta szczenięca wiara w Tatę i Wujka. Pamiętajcie, że nie jesteśmy dziećmi i baloniki nas nie bawią, nawet jeżeli je dostaniemy. Popatrz na to Forum z innej perspektywy - jako miejsce, gdzie możemy spotkać się z ludźmi takimi jak my sami, powymieniać informację, a Redakcja .. najlepiej niech nam nie przeszkadza :wink: No z tym ostatnim to może trochę przesadziłem, bo wiele naszych rad znalazło tu odbicie, ale wydaje mi się, że przy odrobinie chęci i kreatywności Forum mogło by być znacznie ciekawsze. Redakcja dała nam raczej klocki i patrzy co z nich ułożymy, aby móc o tym napisać. Nie należy się więc zbytnio podniecać. Dobrze że nam dają miejsce i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff no to Frankai żeś mnie zastrzelił... nie wiem co mam

powiedzieć http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/idontnow.gif

Generalnie masz rację i według mnie forum spełnia swoją rolę i chwała za to redakcji, ale KLUB BUDUJĄCY ma w podtytule o budowaniu i nie tylko. To "nie tylko" jest bardzo pojemne, jest tu miejsce na pierdoły, śmieszne i głupie tematy itd. Nie można non stop rozmawiać tylko o izolacji pionowej fundamentu czy też wyższości silikatu nad ceramiką (na marginesie ja jestem za ceramiką :smile:) To że mamy wspólny cel i podobne problemy wcale nas ni zobowiązuje tylko do wałkowania jednego, budowlanego tematu.

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie zdenerwował, Frankai wpada czasami w filozoficzny nastrój i w przeciwieństwie do reszty forumowiczów, którzy większość czasu spędza na lataniu miedzy hurtownią a budową (co jest oczywiście normalne) stara się nieraz spojrzeć na pewne sprawy z innej strony i z wiekszym dystansem.

Chłop ma pecha bo jego teksty bardzo często są opacznie odbierane i zmuszony jest wówczas tłumaczyć reszcie o co mu tak naprawde chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym stylu Dobrzykowice. Może zostaniesz moim rzecznikiem, który będzie tłumaczył co Frankai miał na myśli kiedy napisać to co napisał :lol: (to nie jest żadna złośliwość). Qrde poczułem się jak jakiś filozof, a co najmniej poeta.

To że nie latam od hurtowni do hurtowni wynika z mojej pracy - totalny brak czasu. Właśnie dowiedziałem się 5 min. temu, że jutro sypię do Łodzi, a do końca września może 3-5 razy za granicę po 1-2 tygodnie. Wybaczcie więc, że pozbawię Was moich łamigłówek (wypowiedzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie do siebie to chyba choroba, a moze tylko dziwactwo :smile: ?

Ja od jutra mam urlop, więc trochę odpocznę od kompa i podreperuję zmęczone oczka :smile: . Postaram się przynajmniej raz w tygodniu odbierać pocztę, więc jakby się coś działo, to piszcie na meila. Życzę wszystkim przyjemnych wakacji i "niech się mury pną do góry"... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta - nie wiem jak Ty, ale ja już trochę zdziwaczałem przy komputerze. Nie wiem kiedy był ostatni dzień gdy nie stukałem po klawiaturze. Czy powienienem już się leczyć? Ja póki co twierdzę, że nie choć zdaję sobie sprawę, że jestem na krawędzi.

 

Udanego urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam, jak sobie przypomnę, że dawniej traciłam 4,5 dni na wykonanie obliczeń, które teraz komp robi w 3 minuty, to od razu przestaję kląć, nawet na Windowsa :smile:

A odkąd mam pocztę i internet, okno na świat mi się jeszcze bardziej otworzyło :smile: i nie stwierdzam u siebie oznak dziwaczenia (albo ich nie zauważam :smile: )

Jedynym mankamentem są notoryczne kłopoty z oczami...

A urlop będzie pracowity, muszę doprowadzić budowę do porządku, bo ostatnio folie latały po ulicy...a ile mam drewna do spalenia, ho ho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta - no to jak teraz zrobisz ognicho to już dobijesz nas. I bez tego jest ciepło :grin:

Rozumiem, że Twój mąż nie ma jeszcze tego okna na świat, bo inaczej mielibyście przeciąg :lol:

Zapytaj pijaka czy jest pijakiem, albo idiotę czy jest idiotą. Jaka będzie odpowiedź?

Wpływ komputera daje się zauważać m.in.: w komunikacji z innymi osobami, używaniu Excela do najdrobniejszych obliczeń zamiast zrobieniu tego w pamięci, zapominaniu ortografii (wszak kradziony Word na to załatwia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż też ma okno, tyle, że jako akwarysta wsiąkł w forum "rybkowe" :smile:. Doszło do tego, że zamiast dzwonić do siebie w ciągu dnia w drobnych sprawach, wysyłamy sobie meile :smile:

I wypraszam sobie :smile: , nie mam żadnego kradzionego Worda, wszystko musimy mieć w pracy legalne :sad:

W pamięci jeszcze liczę, zwykle w sklepie :smile: , bo nie lubię być oszukiwana, a jako mól książkowy problemów z ortografią nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam wszystkich zniesmaczonych moim milczeniem!!! Rodzinka przyjechała do mnie na miesiąc więc proponuję przesunać spotkanie na wrzesień. Myślałam, że uda mi się wszystko pogodzić, ale na razie mam taki rejwach w domu, że nie mam czasu kompletnie na nic :eek: Czekam kiedy się wszystko uspokoi. Do tego za tydzien ślub w rodzinie - za dużo tego dobrego na raz - a ja chciałabym choć ciut spokoju .....

Mam okropne opóźnienia w odpisywaniu na emalie za co tez przepraszam. Odezwę się wkrótce.\

ściskam wszystkich i pozdrawiam

Agnicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...