Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

P

Czesc z Was "molestowalam" e- mailami ale wreszcie rozgryzlam zasady forum ( hahaha, chyba nie do konca po wiadomość wkleila mi sie "gdzies tam") i pieknie witam wszystkich forumowiczów.

jestescie moja jedyna nadzieja i kiedy czytam Wasze posty odzyskuje optymizm.

Podjelismy decyzje o budowie domu. Szukamy działki i pytamy o kredyt w bankach. Jak na razie nie spotkalismy sie ze zbyt duza przychylnościa banków a i z działka nie jest zbyt latwo.

Nasz problem polega na tym ze szukamy paru działek aby zbudowac mini osiedle z placem zabaw dla dzieci i jakas czescia rekreacyjna. Jak sie domyslacie ile par tyle koncepcji. Kazdy mysli o innym rejonie miasta. W dodatku choc mamy niezle warunki finansowe to nie spełniamy wszystkich warunków stawianych przez banki. A moze znacie jakies rozsadne miejsce w granicach WROCŁAWIA lub chcielibyscie zyskac sympatycznych sasiadów :wink:???

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

awrocka

 

 

Zarejestrowany: Jul 23, 2002

Wiadomości: 3 Wysłano: 2002-08-01 10:19

--------------------------------------------------------------------------------

No ladnie. pierwsza wypowiedz i taka ladna literówka . Oczywiscie "placem zabaw".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grupo po kilkudniowym niepisaniu urlopowym (udało się wyrwać ten urlop jak psu z gardła)! Byłem nad morzem w Gąskach i naszła mnie taka refleksja, że jak tu nie pić na plaży skoro woda w morzu potrafi osiągnąć w porywach 12 C i nadaje się jedynie do schładzania wszelakich napojów.

 

Frankai, widzę, że już na dobre zostałeś Pytią Forumową. Sens Twych wielkich i proroczych słów potrafi jednak odczytać i przekazać innym tylko dobrzykowice. :smile:

 

Dobrzykowice, awrocka pyta gdzie się budować. Odpowiadamy: tylko ten właściwy kierunek, czyli Dobrzykowice, Nadolice, Chrząstawa!!!

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku wreszcie a już myślałem że wrocławskie forum jest max. 4

osobowe. WItamy wszystkie córy i synów marnotrawnych :grin:

 

Do Awrocka

Proszę napisz coś więcej na temat waszego przedsięwzięcia. na jakiej zasadzie chcecie wybudować to mini osiedle ? Z tego co wiem przy wiekszej liczbie inwestorów warto załozyc spółdzielnie i pod jej szyldem załatwiać wszelkie formalności. Jeżeli to dobrze przemyślicie i rozegracie to możecie na tym sporo zyskać.

Co do terenu to Ryniu ma rację okolica jest ładna a i ceny gruntu nie są zabójcze. Jedeny mankament to dojazd - jesteśmy zdani tylko na most Grunwaldzki a wiadomo co na nim się dzieje w szczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, niech się zastanowię.... ile mogę dostać za tą informację...

pustaki już mam, terrivę też o cegła klinkierowa na komin tego mi brakuje http://www.afternight.com/smiles/bounce.gif

 

Ikonki znajdziesz na stronie http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/index.php, wystarczy wkleić załączony obok tekst w HTML oraz zmienić wyrazy "obrazek" na "img"

 

no to teraz się zacznie http://www.afternight.com/smiles/hump.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona super. Dzięki.

Dobra rada do pytania "co mogę dostać?". Radzę być bardziej zrozumiały, czyli pytać "co mogę dostać dobrego?" lub jakoś dokładniej. Jak byłem młody to na pytanie "a co dostanę" odpowiadało się (za przeproszeniem zacytuję) "2x w ryj i raz wodą popić". Nie orientuję się jaki sens miało popicie po "dostaniu", bo powinno się chyba wylać tą wodę na ocucenie, a nie zużywać do picia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli cegły klinkierowej nie dostanę :sad: no trudno

Gdy byłem mały co niektórzy mieli rowery (a później motorowery)

a reszta biegała za nimi i krzyczała "daj sie przejechać, daj sie przejechać" Odpowiedź najczęściej była jedna " no to sie kładź" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nowy news z mojej budowy - MAM JUŻ ŚCIANY SZCZYTOWE !!!

I jak tu sie nie cieszyć ? http://www.afternight.com/smiles/yelrotflmao.gif

Yemiołka gdzie jesteś ? Tylko nie mów, że juz kryjesz dach, bo się zdenerwuję http://www.afternight.com/smiles/angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...