Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

BK.Do ocieplenia kwasówki nie musisz używac wełny z folią AL.Stosuje się ją do obudowy kominka.Widziałem gotową wełne wyokrąglona do ocieplania wkładów(schiedel ma taka).Schiedel stosuje również sznur wełniany do ociepleń.Można również zwykłą wełne(najtaniej).BK .przed podpisaniem umowy gazowej ,radze wcześniej poczytać całość .Ja wcześniej kazałem sobie przesłać druk umowy ,i w spokoju się zapoznałem się z treścią i ewentualne kruczki prawne.Odpadł mi dlatego Dragon gaz.Nie dziwie sie Twojemu mężowi (ktorego serdecznie pozdrawiam )że tak szczegółowo pyta się o wszystko.Ja tez jestem taki, bardzo ciężko podejmuje decyzję :cry:Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartar - jeśli namiary na solid masz ode mnie to ten sam pan - pan Grzegorz Chotia - 604 510 802.

telefon do solid dostałam od kolezanki ale szkoda ze nie od Ciebie, bo jak do nich zadzwoniłam i powołałam sie na tą kolezankę to powiedzieli mi ze ona za to będzie miała jakąś ulgę.

zapewniam że ja nie mam żadnej ulgi :) - i tak dają dobre rabaty. W porónaniu z innymi firmami, są najtańsi. Mam ceny z Asco i z Impela - z Impela takie bardzo ogólne, bez żadnych rozmów.

W Asco mówią że są lepsi, bo idea ich ochrony polega na tym, że są non stop w samochodach, przez co szybciej docierają na miejsce - odpadają cenne minuty na odpalenie samochodu etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę,

z wyborem ochrony jest problem - w zasadzie żadna firma nie gwarantuje dojazdu ponizej 3 min od momentu uruchomienia alarmu i rodzi się później problem wypłaty odszkodowania.

może warto rozejrzeć się kto ma monopol w danej okolicy bo to siłą rzeczy wymusza na firmie patrolowanie okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molly,

Ale jakie perypetie, o czym ty mówisz. Teraz to sam miód. Najgorsze to to co Ty teraz przerabiasz - czekanie i pozwolenia.

 

Potem to już jak po maśle

No, prawie ...

Najgorszy jest brak czasu. Praca, budowa, praca, w międzyczasie trzeba dokonywać wyborów - a jaki piec, a jaki gaz, a jaki komin, wejście do domu po ilu schodkach, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK, dlatego chciałabym możliwie wszystko ustalić na etapie planowania, aby później móc tylko realizować, no ewentualnie drobne korekty, aby się tak nie stresować. Dlatego teraz zbieram wszelkie informacje , aby zdecydować się na konkretne rozwiązania, oby dobre- żeby w momencie rozpoczęcia prac nie szukać odpowiedzi na zasadnicze pytania co i jak zrobić. Nie wiem czy to jest możliwe, gdyż chyba nie da się wszystkiego przewidzieć, ale chcę spróbować.

Chociaż jak narazie to mam jeden wielki mętlik z mglistym pojęciem o tym co chciałabym :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Podpisałem umowe na dostawę propanu z firma Progas.Okres umowy 5 lat (jest możliwość na 3 lata jeżeli podłączą gaz miejski).Ja nie brałem tej możliwości ze względu na ulge na okres 0.5 roku (nie płacę dzierżawy).Gdyby założyli mi gaz wcześniej to płacę za dzierżawe za brakujący okres umowy 45 zł netto.Cena gazu promocyjna ( pierwsze tankowanie)1.07 netto,obecna 1.73 brutto.Zbiornik podziemny.instalacja łącznie z projektem.inst wew.ok 8 mb.z próbą szczelności 1950 zł brutto.Do mnie należy wykop,reszta do Progas.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wrocławianie, mamy w mieście kolejną wyprzedaż u syndyka, Korporacja Budownictwa Przemysłowego "Janusz Polewczyk", tel. 364 38 80. Mają lub mieli np., umywalki Roca po 50-70zł.

 

Piotrek

 

A mozna tam podjechać czy tylko przez telefon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeee...

Witam z zaświatów, (a właściwie z zasieci )

Pozdrawiam wszystkich starych i nowych

 

Wpis dla wtajemniczonych- czuję się molestowany.

 

I jeszcze coś:

Sprzedam osuszacz powietrza.

Po tynkowaniu i innych mokrych pracach wilgotność wynosiła ponad 90%

Osuszacz pochłaniał 5 litrów wody na dobę i po kilku tygodniach wilgotność spadła do 70 - 75 % i taka się utrzymuje

Tynkowałem zimą i wczesną wiosną

Po osuszeniu mogłem spokojnie kłaść parkiet.

Polecam, urządzenie sprawdziło się.

z braku dostępu do sieci podaję tel. 604 59 95 18 (Wrocław)

Darek

_________________

mój sekendhendzik: http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=331494#331494

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...