Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witam.Woprz nie mogę sie ustosunkować do ceny bo nie wiem.Wiem jedno mam już dość tej roboty z ociepleniem ,mocowaniem stelaży,szpachlowaniem ,malowaniem .Najbardziej daje mi się we znaki szpachlowanie płyt GK.Niektóre spoiny szpachluje po 3 razy ,a i tak widać Lączenia po światło.Gdybym miał jeszcze raz to samo przerabiać to myślę ,że odpuściłbym szpachlowanie.Zastanawiam się czy nie tapetować pozosałych pomieszczeń,tapetą z włóknem szklanym a pózniej pomalować.Za niedługo będę miał gaz a ja walczę z tym cholerstwem.Roboty mam jeszcze do czorta. :cry: Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Woprz nie pamiętam wszystkiego ale część .Ja kupowałem częśc pod koniec roku i początku obecnego.Wełna 15 cm 11 zł brutto plus 10 cm 8 zł brutto wełna Isover uni mata.Płyta GK zwykła 12.5 mm 17 zł sztuka plus do 5 sztuk płyt 5 l farby emulsyjnej gratis.Płyta zielona 25 zł sztuka.Profil CD 60 4 m. ok 10 zł.Wieszaki krokwiowe 17 cm ,80 gr.Czy bedziesz dawał folię paroszczelną w pomieszczeniach suchych?Są dwie szkoły jedna za, inni że nie jest to konieczność.W łazienkach ,pralniach itp bezwzględnie tak.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!

Tak sobie siedzę i myślę.

Wybrałem projekt SP-1505 z biura Studio Projekt i chcę go zamówić, wciąż jednak mam wątpliwości czy to właśnie tego chcę.

Błagam pomóżcie!!

Może ktoś zna dobrze ten domek, coś doradzi, wyrazi swoją opinię itp.

Co kilka głów to nie jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!

Tak sobie siedzę i myślę.

Wybrałem projekt SP-1505 z biura Studio Projekt i chcę go zamówić, wciąż jednak mam wątpliwości czy to właśnie tego chcę.

Błagam pomóżcie!!

Może ktoś zna dobrze ten domek, coś doradzi, wyrazi swoją opinię itp.

Co kilka głów to nie jedna.

 

A moze na podaj linka, to na drugi raz szybciej bym znalazla :wink:

Na szczescie udalo mi sie znalezc ten projekt.

Ogolnie dobrze zagospodarowana powierzchnia (sama planuje podobny rozklad pomieszczeń). Ja bym tylko zwiekszyla wiatrolap - tak zeby zmiescic mala garderobe, tzn. szafe na kurtki. No i jesli planujeszc prysznic na parterze (tzw. "dla gosci") to trzeba by troszczke zwiekszyc lazienke.

Ten projekt jest szczególnie ciekawy (praktyczny), jesli wejscie do domu bedziesz mial od polnocy, wtedy od poludnia bedzie salon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Wojty zapomniałem o adresie. Fajny domek co ?

Tak jak Ty pomyślałem o powiększeniu łazienki na parterze i zastanawiam się nad wiatrołapem, chcę też na poddaszu powiększyć łazienkę (połączyć z gospodarczym). Wiesz co - zamawiam ten projekt, nie ma co myśleć trzeba działać. Do usłyszenia.

Witam wszystkich !!

Tak sobie siedzę i myślę.

Wybrałem projekt SP-1505 z biura Studio Projekt i chcę go zamówić, wciąż jednak mam wątpliwości czy to właśnie tego chcę.

Błagam pomóżcie!!

Może ktoś zna dobrze ten domek, coś doradzi, wyrazi swoją opinię itp.

Co kilka głów to nie jedna.

 

A moze na podaj linka, to na drugi raz szybciej bym znalazla :wink:

Na szczescie udalo mi sie znalezc ten projekt.

Ogolnie dobrze zagospodarowana powierzchnia (sama planuje podobny rozklad pomieszczeń). Ja bym tylko zwiekszyla wiatrolap - tak zeby zmiescic mala garderobe, tzn. szafe na kurtki. No i jesli planujeszc prysznic na parterze (tzw. "dla gosci") to trzeba by troszczke zwiekszyc lazienke.

Ten projekt jest szczególnie ciekawy (praktyczny), jesli wejscie do domu bedziesz mial od polnocy, wtedy od poludnia bedzie salon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molly - mają z tym problemy i to poważne

 

Szukam ekip do instalacji wod kan i CO

piotrekg - czy możesz dać telefon do tego który u ciebie instaluje? jego ceny są bardzo OK.

Wiech - jak ty współpracowałeś z Orsztynowiczem to też nie mogłes się go doprosić o to żeby sie odezwał albo przyjechał?

Ja zaczynam mieć powoli dosyć tego ze oni wszyscy robią wielką łaskę że są - przecież to im powinno zależeć żeby mieć klientów :o

Eh, szkoda że nie umiem położyć chudego betonu czy murować ścianek działowych - sama bym szybciej wszystko zrobiła niż te wszystkie chłopy

 

bartar - dzięki za namiar do elektryka.

I jeszcze namiary na wykonczeniowców - gości od kafelków, paneli, płyt GK i takich tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...