Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

woprz, pięknie dziękuję :)

 

polecam wszystkim zakup Budujemy dom - fajny tytuł na okładce :D i przerażające historie błędów budowlanych - ku przestrodze.

no i grudniowy numer będzie opasły - o urządzeniu wnętrz. W grudniu otwierają nową halę na Bielanach - naprzeciwko ikei, ma być masę sklepów z meblami, urządzeniem etc. Chyba wezmę urlop na parę dni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz, pięknie dziękuję :)

 

polecam wszystkim zakup Budujemy dom - fajny tytuł na okładce :D i przerażające historie błędów budowlanych - ku przestrodze.

no i grudniowy numer będzie opasły - o urządzeniu wnętrz. W grudniu otwierają nową halę na Bielanach - naprzeciwko ikei, ma być masę sklepów z meblami, urządzeniem etc. Chyba wezmę urlop na parę dni ...

 

BK tylko daj im najpierw skończyć u mnie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wylicytowania przedmiotów przekazanych przez forumowiczów na II aukcje dla Nikoli.

 

Na chwilę obecną licytujemy:

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę zobacz obrazek

2. Obrazek wyszywany przez Tolę zobacz obrazek

3. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems

4. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems

5. Kubek z logo Muratora

6. Kubek z logo Muratora

7. Kask budowlany z logo Muratora

 

 

Zapraszamy do licytowania, z radością przyjmiemy również inne przedmioty na licytacje.

 

Adres licytacji:

http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 'Człowiek - Człowiekowi'

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

W sprawach organizacyjnych kontakt [email protected]

Edzia & Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy warto kłaść samodzielnie panele drewniane np. Barlinek? Chcemy w części salonu. Czy można tu coś schrzanić w kładzeniu? Myślimy o tym żeby wykończenie - malowanie, podłogi, przynajmniej panele zrobić samodzielnie. Mąż zaprawiony w bojach wykończeniowych, kładł samodzielnie kafle - a razem zawsze malujemy, tapetujemy.

Wczoraj w przedszkolu u córki zwróciłam uwagę na panele laminowane - wiem, ze to sztucznizna etc., ale całkiem fajnie wygląda i fakt ze wytrzymuje bez żadnego uszczerbku w przedszkolu (ektremalne warunki eksploatacyjne ...) - chyba kupię do pokoi dzieci i do sypialni.

 

woprz - co do instalacji, jest dobrze - na razie nie dzwoniłam do twoich, z moimi zeszłam do ceny 29000 - co, cwu, kanaliza. W tym piec vaillant kondensat z pogodówką, podłogowe, grzejniki radson (ok. 7 sztuk), etc. etc. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale poszłaś tą metodą o której mówiłem? czy klasycznie krakowskim targiem :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Z panelami jest tak (i drewno i folia) że czasami są promocje z montażem w cenie

 

przy panelach trzeba pamiętać o tym żeby nie dać się władować w systemowy montaż listew tylko klasycznie przykręcane do ściany i docinane na rogach (nie te plastikowe gówniane narożniki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie tylko wstępnie przez telefon - trochę z grzejników, rpzy kondensacie nie pozwolą założyć gorszej jakości, trochę może z rurek, trochę z pieca, z robocizny.

Jeszcze może się trochę uda.

Goście wyglądają na OK - młode chłopaki, ale widać że zrobili sporo tych instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super pomysł - zawsze o takiej kuchni marzyłam.

Może kiedyś (na emeryturze) zbuduję sobie domek w górach z prawdziwą kuchnią - taką jak chce buniek.

Na takiej kuchni to dopiero jest gotowanie, nie to co na gazie. I można robić takie pyszne placuszki na płycie, i ugotować obiad na 20 osób ...

I cała kuchnia w ogóle taka fajna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i serdecznie pozdrawiam (dawno mnie nie było)

Kochani mam problem !!

Pewien facet nagadał mi dzisiaj o fatalnym działaniu żył wodnych.

Przez niego zacząłem się nad tym zastanawiać, może coś w tym jest ?

Napiszcie co o tym sądzicie, chm.. przejmować się tymi żyłami czy po prostu olać te brednie.

Dziękuję z góry jak mało który.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...