Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

No, no,żeby nie zapeszyć, ale - jestesmy w trakcie rozmów z wykonawca odnośnie ocieplania naszego domku! Powinniśmy już dostać lada dzień wycenę:grin: (ja nie wiem czy to będzie takie śmieszne, staram się nie tracić poczucia humoru,a w ogóle to w przyszłym roku będzie lepiej!!!!).

A tymczasem....

Spacerowałam sobie ostatnio po tych moich PAWŁOWICACH no i stwierdzam, że sporo sie tam buduje i remontuje.

Moi kochani - a może ktoś z przyszłych (lub już obecnych) PAWŁOWICZAN zagląda na to SUPER-FORUM?

ZARAZ, ZARAZ - ZROBIĘ OSOBNY WĄTEK! CHYBA MOGĘ?

 

A jak tam spotkanko grupowe nasze kolejne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

tak dalej a będą sie tworzyć grupy obejmujące jedną ulicę :smile:U warszawiaków również widzę już pierwsze secesje. Co do następnego spotkania to chyba trzeba poczekać do końca sierpnia teraz ludziska albo zarobieni na budowach albo wczasują się na Majorkach.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - odpocznijcie trochę bo widzicie coś za dużo tych Majorek. Kto zresztą ma czas na budowanie, pracowanie, internetowanie i wczasowanie się? Ja do Wrocka sypię jutro, a potem w niedzielę i fru ... pokazać Angolom, że powinni jeździć po prawej stronie :lol: Jeżeli zrobicie spotkanko późnym popołudniem 31.08 (koniec sierpnia wszak tak) to się załapię jak wyląduję. Potem może odpocznę trochę i na białe niedźwiedzie, czyli 2 tygodnie na Syberii. Wot takaja żyzn industrial prostitutes, inżynierów serwisu. Cuś mi się języki plączą, więc kończę i przygotowuję się by zadowolić innostrańców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - ok - może przesadziłam z tym wątkiem osiedlowym (odszczekam to jak mi się ktoś zgłosi..:smile:), ale zrozum mnie - Ty sie budujesz w grupie (z sąsiadami) a ja wprowadziłam się w "gotową" społeczność i czuję wyalienowana (czy to nie na wątek - porady psychologa?????). No może nie aż tak dramatycznie, ale - Pawłowice kiedyś były zabitą dziurą i miejscowi żyli sobie jak chcieli. Teraz to się jadnak zmienia,

ale jak dla mnie zbyt wolno. Nie mam wokoło samych budujących z takimi jak ja problemami i stąd te pomysły.Ja bym chciała, żeby wokoło było pięknie a najbliźsi sąsiedzi (zza "miedzy") mają to w przysłowiowej dupie.

W żadnym świezo zagospodarowywanym przez budujących miejscu, na pewryferiach miast, nie jest tak jak u nas - przepiękny starodrzew! Gdyby wokoło budowali sie młodzi (albo przynajmniej w moim wieku...:smile:) wierze, że by to docenili, urodę tego miejsca. I chcieli by o nie dbać. A Ci nasi syfią, brudzą, smrodzą i jeszcze na nas patrzą krzywo. To czasem na prawdę cholernie smutne. czułabym się lepiej mając wsparcie w najbliższej okolicy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ Gagata ja nie mam nic przeciwko !!! Rzeczywiście jestem w odmiennej sytuacji bo wokół mnie w sumie buduje się 7 innych domków i na dodatek wszyscy sa mniej wiecej na tym samym etapie. ma to swoje dobre i złe strony. Ale o tym to moze przy piwku na jakims spotkaniu :smile: Co do wyalienowania to troszeczkę mnie zdenerwowałaś, A MY TO CO ???!!! Już Ci nie wystarczamy ?

A o sąsiadów się nie martw, ani się obejrzysz jak wyrosną domki wokół Ciebie. Znam takich co dookoła swojej działki wykupuja tereny tylko po to by się nikt więcej w okolicy nie wybudował.

A miejscowych zlej, jesteś w końcu ponad nimi

pozdrowienia krzysiek

 

ps

po kazdym poście Frankai czuję się jakbym należał do KC PZPR :grin: A ja jestem tylko jeden + żona + córka + 3 koty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - coś się Wam nie podoba? Może chcielibyście wprowadzić inne zwyczaje? A te koty to co? Sugerujecie, że nasz kraj jest zamyszony? A może Wy im dajcie jakieś mięso odjęte od ust innym ludziom pracy???!!!

No dobra skoro ujawniłeś, że Ty to ty, więc porzucę formę Wy i przejdę na Obywatelu Dobrzykowice. Żartowałem znowu. Trochę mnie bawiło dostosowywanie się do liczby mnogiej sugerowanej przez nazwę.

Nie wiesz jak to Yemiołka zrobiła? Czy Ty wiesz co to jest urok osobisty kobiety i jej siła wewnętrzna? Faceci na jej budowie pewnie flaki sobie wypruwają, byle tylko ją zadowolić. No chyba że wypuściła na nich swoje mordi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj Frankai, bo tego typu stwierdzeniami możesz sobie różnych kłopotów narobić :smile: Bardzo różnie to można odebrać i co bardziej nadwrażliwe osoby mogą się na Ciebie śmiertelnie obrazić.

Problem, który poruszyłeś jest o wiele szerszy i jego przyczyną nie są tylko jak to określiłeś stare baby i panny :grin:

Żyjemy obecnie w takich czasach jakich żyjemy, obecna sytuacja wymusza na nas niezależnie od płci pewne zachowania i reakcje. Niestety w codziennym życiu jest coraz mniej miejsca na zachowania, "które przystoi damom" co skutkuje tym że jest coraz więcej "twardych" kobiet umiejących sobie radzić w życiu ale gubiących gdzieś po drodze to COŚ. Co ciekawe u facetów jest tendencja odwrotna i wielu z nich mężczyznami tak naprawdę jest tylko z nazwy.

No tak zamiast załatwiać dwuteowniki na kalenice piszę jakieś pseudofilozoficzne wynurzenia do roboty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - ja tam nie chcę nikogo obrażać (stara panna w moim rozumieniu to nie jest niezamężna kobieta po trzydziestce, tylko taka, której charakter się tak zwichrował, że delikatnie rzecz ujmując nie jest już normalna. Akurat w swoim otoczeniu mam 3 całkiem normalne kobiety w wieku ok. 55, 40, 40 i w przypadku 2 są zdecydowanie normalniejsze niż większość mężatek). Natomiast 90% babusów wypowiadających się o 30 czy 50% gada takie głupoty, że aż głupio się robi człowiekowi słuchającemu radia czy telewizora. Czemu głupio - bo powiniem je wyłączyć aby zbędnym zużywaniem energii nie psuć naszego środowiska. Co się tyczy twardych kobiet, to one wcale mi nie przeszkadzają, bo zwykle i tak mają w sobie więcej kobiecości niż 10 działaczek do kupy. Znam takie kobiety, co to są i zdecydowane i wykonują męski zawód, a wcale nie przestały być kobietami. Pozdrawiam wszystkie nasze Panie i przestaję ... bo mnie zaraz Ryniu i Dobrzykowice ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem o jakie stare panny Ci chodziło ale co niektóre panny na wydaniu mogły to odebrać inaczej :smile:

COś tak czuję Frankai, że oboje nie lubimy pewnych partii, których przedstawicielki rzeczywiście intelygencją nie błyszczą.

 

A Ryniu ma u mnie minusa miał być u mnie przy zakopywaniu kolektora do pompy ciepła i go nie było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeee.....

nie mogę się obudzić..........

........

chrapu chrap

*************************************************

On 2002-08-14 16:45, dobrzykowice wrote:

Yemiołka czy Ty naprawdę masz już więźbę ?! Jak Ty to zrobiłaś ?

Zagoniłaś wykonawców do 3 zmianowej pracy ? :grin:

 

hmmm, siła przekonywania (http://www.afternight.com/smiles/hanged.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. zapomniałam o temacie tygodnia: szambo!, czyli: co, jak, kiedy i dlaczego tak drogo. :wink:

macie jakieś namiary, alibo co??

jak zwykle zawczasu dźwięczna,

Wasza

y.

http://forum.gracz.net/Public/Images/Default/angel2.gif

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: yemiołka dnia 2002-08-19 12:43 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwuteownik wygląda tak : I http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/jaybee.gifznany jest również jako trawerza lub po prostu szyna. Mój genialny konstruktor stwierdził że cos takiego o długości 15 m i wadze 650 kg mam wtaskać na ściany szczytowe mojego domku. Ni i wtaskałem; przy pomocy dźwigu który kosztował mnie całe 300 zł http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/huil.gif będziecie już gotową więźbę smarować jeszcze jakimś mazidłem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde coś mi ten dwuteownik nie wyszedł, jeszcze raz:

 

---------------

I

I

I

I

I

---------------

http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/anger.gif poddaję się, spróbuję formy opisowej, a więc dwuteownik jak sama nazwa wskazuje w przekroju wygląda ja dwie literki T złączone ze sobą nóżkami, takie bliźniaki syjamskie

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: dobrzykowice dnia 2002-08-21 14:36 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - hej, już mi lepiej (po Twoich słowach - "A my to co!?....") a na miejscowych leje (jak radzisz) tylko czasem przyjdzie kryzys:sad:.

Panowie kochani - bardzo mi się podoba, co tu o paniach wypisujecie! No na prawde - serce rośnie - jest dobrze!

Ale ale - jedna wątpliwość (kobiety doświadczonej ciężko przez życie :smile:) - czy Wy tego aby nie oczekujecie od kobiet wszystkich wokoło tylko nie Własnych Kobiet Ukochanych (jeśli wiecie co mam na mysli.....)??

Ja, jako ta "z odzysku" reprezentuję jeszcze chyba jaką inną podgrupę kobiecą..?

A na koniec ciekawostka - wczoraj, podczas wizyty u pewnego chirurga, (drobny zabieg u mojego mena) - odbyła się taka rozmowa:

- ADRES ?

- UL. PRZEDWIOŚNIE

- O! A TO NIE PAWŁOWICE?!

- PAWŁOWICE

- NO TO JA (czyli ten chirurg) TAM SIĘ WŁAŚNIE BUDUJĘ!

 

Wyobrażacie sobie??????!!!!!!!

 

No i potoczyła się sympatyczna rozmówka, i mamy już "prawie znajomego" (będą następne wizyty) sąsiada. I bez FORUM.

 

A wiecie jak Frankai ma fajnie - z każdą nową wiadomością w Klubie otrzymuje info mailem, właśnie to sobie (brawa dla tej pani!!!) uświadomiłam. Czasem warto być członkiem-załozycielem (z całym szacunkiem :grin:).

 

To kiedy spotkanko????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Frankai ? Zostalismy dobrze odebrani i nikt nam nie zamierza wydrapać oczu :smile:

Cieszę sie Gagata, że masz już pierwszego prawie sąsiada i to kogo chirurga !!!http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/eek2.gif

Znajomi z forum przydadzą Ci się tak naprawdę tylko na czas budowy a znajomość z chirurgiem moze procentować przez całe życie, oczywiście jeżeli jest dobrym chirurgiem.

Co do spotkania to słyszałem że wszyscy się super u Ciebie bawili, jak chcesz to mozemy ożywić Twoją okolicę http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/dunce.gifbedziemy np. słuchać muzyki powaznej http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/drummer.gif, napijemy się kawy http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/drink3.gif, rozpalimy ognisko http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/flamethrower.gif zobaczysz jak bedzie fajnie. Frankai, Yemiołka co wy na to ? Nie wierzę że każdy z nas nie może wygospodarować paru godzin w jednym dniu.

Ryniu a Ty gdzie jesteś ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-08-21 14:28, dobrzykowice wrote:

dwuteownik wygląda tak : I http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/jaybee.gif

no, nieźle wygląda...

i tak go na tej żółtej czaszce nosisz?? :grin:

 

Dobrzykowiczaninie - spotkanko jak najbardziej, ale Gagata już jakby nie było swą dolę odwaliła - czas na innych!

[czyli: kiedy możemy do Ciebie przyjechać? :razz:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...