Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

BK myślałem że nie masz jeszcze wykopu, dobrze że masz to poza sobą.Woda po pewnym czasie wsiąknie .Ja nie ocieplam swojej bańki ponieważ mam propan.Doradzono mi tylko przykryć matą w razie gdybym maiał mało gazu w butli.U mnie też błoto jak cholera :evil: Wiech

 

no więc dlatego zapytalismy pana z dozoru czy ocieplać, powiedział że w PB jest więcej propanu i jakoś wykręcił temat, że w końcu nie wiemy co o tym myśleć.

Zobaczymy. Tak naprawdę prawdziwe grzanie to będzie w następną zimę - instalacje planujemy w styczniu, ew. w połowie grudnia.

 

Byli u nas goście od instalacji, zrobili bardzo dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz, :lol:

a ty się tak nie śmiej, bo u ciebie to może np. zimą wilk z lasu wejść do ogródka albo inny niedźwiedź czy dzik. Nie mówię już o głodnych zającach ... :roll:

I co wtedy zrobisz?

w moich stronach to co najwyżej bociany mogą postraszyć ...

 

a myślisz że nie wychodzą :lol: :lol:

teraz na śniegu mam całą masę śladów po sarnach zajączkach i innych takich.

co do wilków to trudno powiedzieć bo nie potrafię rozróżnić czy to pies czy wilk

 

a tak na serio zima powoduje że zwierzyna wyłazi z lasu (plus to że na śniegu lepiej widać) . Wczoraj maiłem jazdę na koniku w terenie i widziałem ze trzy sarenki, które śmigały po polach

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo co to za monidło zamiast domku?

 

witaj blondyna :-) ...a znudził mi sie domek ;-) a to co wstawiłam to moi dziadkowie - zdjęcie ślubne z roku 1939, które wisiało cały czas w domu rodzinnym mojej babci.... aż w sierpniu tego roku przeszło we władanie moje i mojej siostry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca - a czy ty przypadkiem nie masz dziś urodzin? jakoś tak podsłuchałam co gadają na KK i takie odniosłam wrażenie. :D

Jeśli tak - wszystkiego najlepszego

coraz piękniejszego domku i ogródka - i duuuużego worka z pieniędzmi ...

 

Od Beaty i Darka (czyli mojego małżonka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo od jakiegoś czasu przeglądam tą strone ale jak dotychczas brakowało mi odwagi żeby się do was odezwać, dzisiaj jak się dowiedziałam że masz urodziny to życzę Ci spełnienia marzeń a w szczególności stwierdzenia Nareszcie Koniec - moge leżeć na trawie i niczym się nie martwić. Zyczenia troche egoistyczne bo ja też mam dzisiaj urodziny! Cześć[/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo od jakiegoś czasu przeglądam tą strone ale jak dotychczas brakowało mi odwagi żeby się do was odezwać, dzisiaj jak się dowiedziałam że masz urodziny to życzę Ci spełnienia marzeń a w szczególności stwierdzenia Nareszcie Koniec - moge leżeć na trawie i niczym się nie martwić. Zyczenia troche egoistyczne bo ja też mam dzisiaj urodziny! Cześć[/b]

 

no i fajnie że coś wreszcie napisałaś :-) życzenia dla Ciebie również :-) znałam tylko jedną osobę urodzoną tego samego dnia .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...