Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

hi hi chyba zapadli w sen zimowy ....

tak jak moi robotnicy kochani, chociaz mam nadzieje ze dzisiaj wznowili prace i dokoncza mi wreszcie te sciany fundamentowe i izoalcje!!!!!!!!!!!

 

jak myslicie przysypac na zime te swieze (wylane 6.11) fundamenty?

musze chyba jeszcze w tym roku pociagnac rurki do kanalizy, zrobic drenaz ..... czy o czyms jeszcze zapomnialam?

 

pozdroofka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę,przepraszam że z opóżnieniem życzenia jubilatkom przesyłam ale łącze padło Ivo,Narcyza wszystkiego.....naj,Polanki co u was ?brak wieści z uzdrowiska około Obornickiego,mam pytanie do zaawansowanej grupy budowlanej co to znaczy dach na gotowo?pozdrawiam i życze bobrej pogody do budowy sobie też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i mój domek - widać górę baniaka z gazem - zła jestem na przedstawiciela progasu - źle podał wymiary, i teraz wygląda na to że bańka wprawdzie będzie zakopana ale bdzie wystawać z ziemi, albo usypiemy górkę, nie wiem, albo cokół będzie na 2 płytki a nie 3, w każdym razie wyglądać będzie kretyńsko.

Na tarasie składzik materiałów budowlanych. W ogrodzie błoto.

 

http://foto.onet.pl/upload/33/13/_373621_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Dachowiec] Dzięki za życzenia nie ważne że spóźnione ale ważne że szczere.

[blondyna ] najlepiej jak fachowiec mówi, że potem się dogadamy i nie damy sobie zrobić krzywdy - masz murowane, że on napewno nie da sobie zrobić krzywdy. Dlatego dogadane ma być co do szczegółu a najlepiej napisane choćby na kawałku kartki ale z jego podpisem - to działa naprawde. [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam GRUPĘ.Nie było mnie 2 dni na forum (urlop na budowie).Blondyna przez gotowy dach rozumiem położenie dachówek z rynnami,i rurami spustowymi,obróbki blacharskie,odgromówka jak ktoś ma ,podbitka.BK u mnie też błoto.Góra dekla ok 40 cm wystaje mi nad ziemię.Ja i tak muszę nadsypać ziemię.Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,

może by z tego uczynić interesujący i zamierzony element ozdoby ogrodu ...

 

Zrobię z tego np. donicę ...

A błoto będzie jeszcze obsypane.

Powiedzcie - pod taras który będzie zrobiony z polbruku (ten pod dachem będzie z płytek, ten od ogrodu z polbruku) to jakie jest podłoże - sam piasek, czy coś się wylewa, jakiś chudziak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...