Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dokładnie to ta działka :) ...

 

Sasiedzie! Uwazam, ze przy takim zbiegu okolicznosci nie zostaje nam nic innego, jak dolaczyc nowa forme kontaktu: do wirtualnej dodac bardziej osobista. Namiary i szczegoly wysle na priva. Co wy na to?

 

A tak ogolnie, ciekawe czy na Forum zdarzyl sie juz taki przypadek jak nasz, dwie dzialki obok poznaja sie wirtualnie :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogolnie, ciekawe czy na Forum zdarzyl sie juz taki przypadek jak nasz, dwie dzialki obok poznaja sie wirtualnie :o ?

 

Było coś takiego. Dyskusja dotyczyła budowania w granicy czy przy granicy a może budowania przed uprawomocnieniem pozwolenia.

Ktoś pytał czy można, ktoś inny mu odpowiedział że w zasadzie nie, bo jak się trafi sąsiad niebardzo to będzie problem. Po czym panowie się zgadali że mają działki obok siebie :-)

 

A przy okazji przypominam się:

http://gps.prv.pl/murator/wroclaw.jpg

Kogo dopisać? przyznam że ja się już pogubiłem...

 

Proszę o namiary najlepiej na priva.

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wielokrotnie zastanawiałem się nad tym jak internet i wirtualne kontakty zmieniają nasze osobiste życie. Gdyby nie internet to nigdy bysmy się nie poznali i nie spotkali. Przez internet poznałem więcej osób niż w klasyczny sposób przez całe moje dotychcvzasowe życie :) Często są to bardzo specyficzne znajomości, mam znajomych któych nigdy na oczy nie widzałem a rozmawiamy na takie tematy, na które w bezposrednim spotkaniu chyba byśmy się nie odwazyli :) Internet a raczej jego anonimowość dodaje śmiałości :) Kontakty miedzyludzkie, ich forma zmienia się wręcz na naszych oczach.....widzicie to ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mam takie same przemyslenia - nieraz na czacie wieczorem (dlaczego nikt z was tam nie zagląda ?) "gadam" na takie tematy z zupełnie obcymi ludźmi, na jakie normalnie trudno się zebrać w rozmowie z "konwencjonalnymi" znajomymi

 

mnie się bardzo podobają nasze forumowe spotkania i już się nie mogę doczekać wiosny i sezonu grillowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wielokrotnie zastanawiałem się nad tym jak internet i wirtualne kontakty zmieniają nasze osobiste życie. Gdyby nie internet to nigdy bysmy się nie poznali i nie spotkali. Przez internet poznałem więcej osób niż w klasyczny sposób przez całe moje dotychcvzasowe życie :) Często są to bardzo specyficzne znajomości, mam znajomych któych nigdy na oczy nie widzałem a rozmawiamy na takie tematy, na które w bezposrednim spotkaniu chyba byśmy się nie odwazyli :) Internet a raczej jego anonimowość dodaje śmiałości :) Kontakty miedzyludzkie, ich forma zmienia się wręcz na naszych oczach.....widzicie to ? :)

 

Coz, swiat sie zmienia (dodatek dla wtajemniczonych: lub tez transformuje, ale chyba nie izomorficznie :o ) i czasem te zmiany wnosza calkiem nowa jakosc, trzeba przyznac, ciekawe zjawisko spoleczne. Mam nadzieje dobrzykowice, ze nie ograniczysz sie do kontaktow wylacznie wirtualnych :lol: , ale masz racje, jast to cos nowego, co bez internetu by nie zaistnialo.

 

Z innej beczki: witam dobrzykowice w Dobrzykowicach, ja wprawdzie kamieniecki, ale dobrzykowicko zwrocony :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze i czołem, nie pytajcie mnie, skąd się wziąłem! 8) Yacu, i ja Cię przygarniam, a co, niech się żony martwią....

mam dla Cię rewelacyjną wiadomość : mam projekt, jakiego Ci trza, przetestowany, bez eee tych fiubździu, idywidualny, raz ino postawiony... 8) 8) 8)

----------------

yemioł w dołku finansowym, wyprzedaje się :-? :lol:

__________

 

ps. co do internetu: uwaga!!! świat jest mały!!!

[puszczam :wink: do tych, co wiedzą, że do nich puszczam]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam często takie refleksje na przeróżne tematy. No cóż świat przechodzi ciągłe zmiany, a my jesteśmy coraz bardziej zaganiani- dużo pracujemy i mamy tysiące innych spraw na głowie dodatkowo, jak dom, dzieci, przedszkole, szkoła, ... , więc brakuje nam coraz bardziej czasu , a nawet niekiedy sił na tradycyjne kontakty międzyludzkie. W tej sytuacji internet stworzył nam szansę poznania się w tak niekonwencjonalny sposób, gdyż pewnie w realu wszyscy moglibyśmy się gdzieś rozminąć po drodze. A tak popatrzcie jaką mamy wspaniałą GRUPĘ WZAJEMNEGO WSPARCIA I POPARCIA :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze i czołem, nie pytajcie mnie, skąd się wziąłem! 8) Yacu, i ja Cię przygarniam, a co, niech się żony martwią....

mam dla Cię rewelacyjną wiadomość : mam projekt, jakiego Ci trza, przetestowany, bez eee tych fiubździu, idywidualny, raz ino postawiony... 8) 8) 8)

----------------

yemioł w dołku finansowym, wyprzedaje się :-? :lol:

__________

 

ps. co do internetu: uwaga!!! świat jest mały!!!

[puszczam :wink: do tych, co wiedzą, że do nich puszczam]

 

witam yemiolico ;-) ...świat jest bardzo mały ;-)

pozdrawiam cieplutko

PS.

Kiedy będziesz miała babcię ? :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak popatrzcie jaką mamy wspaniałą GRUPĘ WZAJEMNEGO WSPARCIA I POPARCIA :D

 

Molly, masz racje, twoje okreslenie dokladnie odpowiada rzeczywistosci, a na pewno nie jest to Grupa Wzajemnej Adoracji :lol:

A kolejny dowod Twojej tezy to PS nizej.

 

PS

Zobacz do skrzynki, wyslalem podziekowanie za tel. architekta, nie powiadamia Cie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze i czołem, nie pytajcie mnie, skąd się wziąłem! 8) Yacu, i ja Cię przygarniam, a co, niech się żony martwią....

mam dla Cię rewelacyjną wiadomość : mam projekt, jakiego Ci trza, przetestowany, bez eee tych fiubździu, idywidualny, raz ino postawiony... 8) 8) 8)

----------------

yemioł w dołku finansowym, wyprzedaje się :-? :lol:

__________

 

ps. co do internetu: uwaga!!! świat jest mały!!!

[puszczam :wink: do tych, co wiedzą, że do nich puszczam]

 

witam yemiolico ;-) ...świat jest bardzo mały ;-)

pozdrawiam cieplutko

PS.

Kiedy będziesz miała babcię ? :wink: 8)

dżizuuu, w pierwszej chwili przeczytałam "kiedy bedziesz babcią" i mnię wstrząchło 8) 8)

eee, babcia i tak do kitu, bo nie mamy szmalcu [patrz wyżej ;)].

a domowe wino jeszcze nie dojrzało :lol:

ale jakby kto chciał pokosztować zbyt młodego, to zapraszam; takie jest dziwnie szampańskije, szcypie w język :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wsjo na serio, bardz ładny projekcik, sam ci mój stary wyskrobał, spod serca.... i malwy pod oknem rosną :D

Czyli twoj (moze nie taki) stary jest architektem, tak? Ale dokladny to jest, jesli nawet malwy byly naniesione, konstrukcja malw tez policzona? :lol:

Ja teraz jestam na etapie architekta, ale nie na przerobke gotowca, jak cos wiesz, czy to stary, czy nie calkiem stary albo tez mlody, to sie sprivatyzuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...