Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

no to zostałem przyparty do muru ...

Yemiołka jak najbardziej zapraszam wszystkich chętnych tylko nie w najbliższe dwa piatki i soboty :sad: W ten piatek muszę zawieźć moją połowicę z córką nad morze a za tydzień mam ich z tamtąd ściągnąć. Przy okazji i ja będę przez ok. 3 pełne dni na urlopie... i wiecej w tym roku nie będzie http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/bawling.gif

Nie mam nic przeciwko temu abyśmy się spotkali np. w najblizszy poniedziałek - tylko nie wiem czy będą chętni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

wchodzi praktycznie w rachube każdy dzień tygodnia(poza wspomnianymi juz dniami) tak ok. godz 18:00 wczesniej kręcą się jeszcze robotnicy a i ja robie do 17:00. No i musiałbym miec z jeden dzień na poczynienie niezbędnych przygotowań bo qrde nawet nie ma na czym usiąść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dobrzykowicach - bardzo chętnie!! Chcę to zobaczyć :smile:)))!!

Mogą być poniedziałki i inne wtorki wieczorkiem tylko spróbujmy to ustalić z dzień wcześniej.......

 

Dobrzykowice - znajomości na czas budowania/remontu - czyli NA CAŁE ŻYCIE!

Ale ten z opadająca szczeną - PIERWSZA KLASA!!

Zdaje się juz kiedyś podawałes stronkę z tymi buźkami...poszukam.

 

Zgłaszam się niniejszym na spotkano dobrzykowickie.

 

A u mnie - zawsze chętnie. Ale już Wam się znudziło, widzę :sad:

A szczerze mówiąc - chciałabym, żeby następnym razem ... był już piekny, drewniany, duuuuży taras........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz Yemiołka co narobiłaś ?

Gagata spotkamy się najpierw u mnie a potem szybciutko zaraz u Ciebie ok ?

Mam nadzieję, że Dobrzykowice znajdziecie na mapie (w prawym dolnym rogu :smile:)Po minięciu tabliczki DOBRZYKOWICE należy skręcić w prawo na Kamieniec Wrocławski i jakies 100 metrów dalej w lewo na dziurawą ulicę rolną. Dalej jedziemy aż do ostatniego słupa energetycznego i idziemy w prawo.... tam będę na was czekał. Sugeruję najblizszy wtorek o 20:00. Może być grill tylko powiedzcie co mam kupic mięcho czy kiełbasę ?

Dajcie mi z jednodniowym wyprzedzeniem znać czy mam cos w tym kierunku robić. Na wszelki wypadek komóra 505102997. yemiołka tamten numer już jest nieaktualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No doooobra - u mnie następnym razem.

 

Ja jestem za MIĘCHEM :eek: !!

 

Akceptuję wtorek 20.00.

Czy mamy uważać, że sprawa załatwiona?

Będziemy, rzecz jasna, w kontakcie komórowym.

Przypuszczam, że ostateczne potwierdzenie będzie niewątpliwie z tymże jednodniowym wyprzedzeniem, czyli w poniedziałek.

No to - do poniedziałkuuuuuuuuuuu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuu - ja chce na impreskę!!! Yemiołka - a co z opłakiwaczem imprez, czyli Bocianem występującym jako Darek? Żyje?

Na chwilę uciekłem, a tu o proszę. Niech Was nie mylą polskie litery, bo stukam na własno-firmowym noebook'u. Tyleśta tu napisali, że połapać się trudno z rosumem. Najpierw spróbuję ustalić co Gagata miała na myśli (chyba przejdę na emalię). Chętnie bym wziął udział w imprezach, ale możliwe tylko weekendy i to nie przez najbliższe 2 m-ce, które mam spędzić w UK, na Syberii i Kanarach. Pa pa i udanych imprezek. Gagata rób fotki i popychaj - niech chociaż widzę jak było. Co do członka-założyciela, to ja raczej wolę czuć się jak ojciec, który ogląda jak dzieci się bawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to byliśmy i po ciemku siedzieliśmy.

aż mi się przez to dziś pół nocy śniło łażenie po knajpach :grin:...

Dobrzykowic nie widzieliśmy, ale posiadłość ziemską Dobrzykowiczanina - jak najbardziej, choć w lekkim mroku. Wszystko ma dwa razy większe niż u nas! :lol:

Aleć fajna będzie chatka...

http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/mordki2/040.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mawiali starożytni indianie - pierwsze koty za płoty, nastepna imprezka będzie od strony organizacyjnej bardziej dograna czyli:

 

- będzie przede wszystkim jasność (elektryczna)

- będą wszystkie niezbędne mebelki

- sie załatwi przedszkolankę dla dzieci

- no i imprezka będzie zdeczko dłuższa

 

tylko czy po drodze nie zgubi się ten klimacik...

zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...