Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Uprzejmie donoszę, iż pomimo wszelkich starań Enrgii Pro i UG Długołęka nadal żyję i cieszę się "wrzodowatym" :wink: zdrowiem.

 

hejka

a co zalatwiasz? bo nie jestem w temacie :-) ja tez z Dlugoleki :-)

energia pro tez doprowadza mnie do szalu bo na prad kaza czekac 14miechow grrrrrrrrr........ a pozwolenie na budowe zalatwialismy od stycznia do wrzesnia tego roku czyli tyle ile trwa ciaza :-))) 9 mies!!!!!!

na jakim etapie jestes>? i w ktorym miejscu sie budujesz? a moze juz koniec?

:-) pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Wszystkim w środę :D

Kasztanko

Załatwiam to chyba niezbyt dokładne określenie :evil:

Usiłuję dostać z UG WZ -bagatela od maja-fakt Energi Pro skutecznie przedłużyła uzgodnienia o jakieś 2 mieś. Mam nadzieję zacząć na wiosnę, a domek ma być na Wschodniej (zdaje się że mamy wspólnych sąsiadów, obok działkę mają mieszkający na ul.Leśnej sympatyczni ludzie) :D

Jeszcze wierzę że mi się uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aka- śliczna dzidzia - i jaka dzielna! uczy się raczkować, no no :)

 

Kasztanka - następna mamusia? :) Witamy w klubie

 

Kochani, czy ktoś ma schody chowane w stropie - czy to jest element który da się łądnie wykończyć we wnętrzu? U nas byłoby to wejście między kuchnią i jadalnią, wykonawca przekonuje że to nam oszpeci wnętrze i przekonuje do lokalizacji schodów z tarasu - tylko wtedy trzeba by się było przeciskać między wiązarami :o

No i czy ktoś wykorzystał deski szalunkowe na podłogę na poddaszu albo do innych celów w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, czy ktoś ma schody chowane w stropie - czy to jest element który da się łądnie wykończyć we wnętrzu?

 

No przecież my mamy. Czy schody mają być przeważnie zamknięte i otwierane tylko powiedzmy góra raz co kilka dni?

My mamy w korytarzu w miejscu graniczącym z duzym otworem wiodącym do głownego pokoju. Pomalowałem to na biało tak samo jak sufit i tego prawie nie widać. W każdym razie Paweł przez 2 miesiące mieszkania tego nie zauważył :-)

 

Oj, coś mi się wydaje że tego już się dalej nie da odwlekać i zaprosić Was do nas na parapetówę. Kwestia terminu - na pewno nie damy rady przed Świętami, w ogóle myśleliśmy o wiosennym spotkaniu no ale skoro jest społeczne zapotrzebowanie ;-) to może być w okolicy nowego roku. Ale to jest ciągle propozycja.

 

A pojedyńczych gości zapraszamy na okrągło, tyle że w domu za jasnego to bywamy tylko w weekendy...

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, czy ktoś ma schody chowane w stropie - czy to jest element który da się łądnie wykończyć we wnętrzu?

 

My też na razie mamy....nie wiem czy pamiętasz - u nas są na razie w miejscu gdzie docelowo będa schody normalne - widoczne to jest - do końca nie da się zamaskoweać chociażby ze względu na haczyk do otwierania....ale można go też wykorzystac, np. do powieszewnia jemioły pod powałą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Ivo mnie nie było wczoraj na wywiadówce ,była żona.Powiedziawszy prawdę to nie żałuje że nie byłem.Nie musiałem wysłuchiwać skarg na mojego urwisa.Ty to masz dobrze ,słuchasz samych pochwał :wink: BK ja też mam schody strychowe,ale na korytarzu.Wydaje mi się że nie dodają uroku,choć można je jakoś zamaskować.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Ivo mnie nie było wczoraj na wywiadówce ,była żona.Powiedziawszy prawdę to nie żałuje że nie byłem.Nie musiałem wysłuchiwać skarg na mojego urwisa.Ty to masz dobrze ,słuchasz samych pochwał :wink:

to chyba dlatego że Karolina urodziła się jak studiowaliśmy i porcję wiedzy juz wtedy chyba dostała :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

...no i pochwalę się - wygrała etap szkolny konkursu "zDolny Ślązaczek" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do powieszewnia jemioły pod powałą ;-)

 

 

hmm :roll:

mówią że pod jemiołą należy się całować ... (yemiołka - to nie była żadna osobista aluzja czy coś)

hmm żeby tylko z tego dzieci nie było - wprawdzie pól kapuścianych naokoło nie widać ale bociany w sezonie krążą tłumnie po okolicy ...

co widać po zwiększonej liczebności naszej Grupy ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...