Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witam.Myślałem już że tylko ja mam dziecko które jest urwisem :wink: ,a tu Zara widze ma podobne kłopoty :cry:Co najgorsze jest to że ja byłem podobny w wieku szkolnym .Jak mam teraz wyegzekwować od najmłodszej latorośli super zachowanie,gdy sam byłem niewiele lepszy. :oops: :oops: :oops: .Wyniki sportowe ma super,był nawet najlepszym bramkarzem turnieju.Nie wiem czy dobrze zrobiłem zawieszając jego treningi w klubie sportowym.Obiecałem synowi powrót do klubu jak poprawi stopnie i zachowanie .Na razie bez widocznego rezultatu.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ja tutaj chciałabym przypomnieć za Ivo, że dzisiaj jest dzień naszej grupy.

A na razie to 3 (słownie trzy) wpisy są. Ivo już zaczęła :D . Ja się bezczelnie wepchnęłam przed starszych, bo ile można czekać??? no ile???

Z pracy niedługo wychodzę! A jeszcze cos poczytać bym chciała! W końcu aspirujeta do miana nbajaktywniejszej na tym forum ... grupy, to się weźta w garść!.

No!

Pozdrawiam wszystkich i melduję, że się chyba przeprowadzę w week-end :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich w ten piękny piątek :D

 

Wiech , nie tylko Twój ma rewelacyjne oceny , mój również nie błyszczy :( , chociaż z zachowania mnie nie dobija :-? . U mojego podłożem problemów jest fakt, że jest dyslektykiem i ma ogromne problemy z koncentracją. Sprawdzałeś swojego czy nie ma podobnych problemów? Może to nie jego zła wola, tylko trudność przezwyciężenia pewnych spraw ,które dla innych są oczywiste.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te wasze narzekania na swoje dzieciaki to jakbym widziała siebie kiedyś. Teraz już wyrosłam z wywiadówek ale jak byłam w tym wieku to latałam do szkoły raz w tygodniu, do coraz to innej nauczycielki na miłe :cry: :cry: :cry: pogawętki. Jak z upływem lat było coraz lepiej a teraz już mój synuś pisze prace magisterską jakoś przetrwałam :wink: TO I WY PRZETRWACIE!!! Zobaczycie dzieciaki okarzą się lepsze od Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanko może oni i na ptasiej a nie lesnej.Mieszkają koło selgrosu i hafele.Może znasz Piotra i Mirkę (nazwiska nie pamiętam :oops: ), a i mają 3 dzieci.Wschodnia jest za torami po drugiej stronie Długołęki.

 

o kurka jasne ze ich znam!!!!!!!!!!! buduje sie kolo nich!!! gdyby nie oni nie mialabym niezbednej wody!!!!!

 

ale ten swiat mALY

 

pozdrawiam Dlugoleke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, juz złozyllismy dokumenty niezbedne do odbioru domu i czekamy. W międzyczasie oglądamy kuchnie i kafelki, ale ceny tych ostatnich mnie nieco podłamały - byliśmy dziś w cermagu... :-? Gdzie zaopartywaliscie się w kachelki? Możecie coś polecić?

 

Też jestem na tym etapie, powiedz ile kosztuje kominiarz ? I ile wziął geodeta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p

ja nie jestem na tym etapie ale kominiarz już u mnie był z Floriana - ponoć jest rejonizacja . Dobrzykowice - ja myślałam że ty już dawno mieszkasz?

ja już kuchnię wymierzyłam - sama zrobiłam projekt (ale nie jest zbyt profesjonalny, chyba to oddam fachowcom :oops: ) ale też poprosiłam poprosiłam studio mebli o projekt :p 11-13 tys :o za kuchnie bez sprzętu

 

a kafelki już od dawna oglądam - mam namierzone do salonu - cerim (100 PLN/m) :evil:

i do łazienki wybieram kibelek i wannę ...

w Cermagu mają największy chyba wybór, zajrzyj do monotrading, chyba http://www.monotrading.com.pl - gdzieś na Brochowie. Mają właśnie Cerima i inne włoskie

W cermagu widziałam piekne hiszpańskie płytki, imitujące stare deski - 400 PLN netto za m2 :o

 

czy możecie mi odpowiedzieć na pytanie które już zadałam na wymianie doświadczeń - jak lejecie beton na podkład pod posadzkę - czy z betoniary kręcony własnoręcznie czy z betoniarni, cement już mam, ale ktoś mnie przekonuje do betoniarni, bo to lepsza podstawa przenosząca obciążenia - no i jesteśmy skołowani.

 

Droga Filipinko, poradź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już kuchnię wymierzyłam - sama zrobiłam projekt (ale nie jest zbyt profesjonalny, chyba to oddam fachowcom :oops: ) ale też poprosiłam poprosiłam studio mebli o projekt :p 11-13 tys :o za kuchnie bez sprzętu

 

My dzisiaj tez bylismy rozmawiac w sprawie kuchni, rowniez dostalismy wycene na 12 tys, ale pewnie cos z tego zbijemy jeszcze. Sprzet siemensa (bez lodówki) wyszedł nam na ponad 8 tys. :-? Wiec cos widze ze jak zamkniemy umowe na okrągłe 20 to bedzie ok. A kuchnia wcale nie wielka, nie wydumana i nie super hiper.

 

W cermagu zgoda wybór jest, tylko że my na bank kupimy polskie kafelki bo wspieramy rodzimą TANIĄ produkcję. Te kafle za 400 stówy o których piszesz widziałam, i zaraz potem wyszłam z tego sklepu bo mnie takie widoki przygnębiają. Tym bardziej ze my mamy do wykafelkowania cały salon i hol, wiec pewnie sie skonczy na jakims tanim a przywoitym gresie.

 

AAA i dodam jeszcze ze ciesze sie ogromnie ze zrezygnowaliśmy z dodatkowego WC! :) Teraz widze jaka to oszczędnosć! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...