Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Kasztanka poczekam co odpowie Wojtek 62.Niczego nie obiecuje .Pozdrawiam Wiech

 

ale Wojtus62 sie nie odzywa :-(

wiem, wiem jeszcze czwartek nie minal!!!!

wiec chyba lepiej bedzie jak pojde na ten spacer - przynajmniej

mieskzaniec brzucha sie dotleni, a do tego czasu wszytsko sie wyjasni! :-)

 

ale jestescie tajemniczy :-))))))))))))))))))

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

sluchajcie kochani ziomkowie ....

a jaki jest koszt plotu takiego podmurowka i siatka?

i jak myslicie czy robic teraz plot, czy poczekac na zamkniecie stanu surowego? - coby bylo latwo dojechac?

 

:D widze, ze ty tez, tak jak ja, nie mozesz doczekac sie rozpoczecia budowy.

My tez na poczatku chcielismy postawic przynajmniej siatke, ale sie wstrzymalismy, bo nie chcielismy, zeby sasiedzi mysleli ze ze bardzo chcemy sie od nich odgradzac - pewnie nie wszyscy zrozumieli by nasze NAPIECIE PRZEDBUDOWLANE :D (na naszym malym osiedlu tylko 1 osoba rozstawila plot jeszcze przed rozpoczeciem budowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowym specem od wylewek jest janzar

 

O dzięki, właśnie przeczytałam wątek o miskokrecie. Ten Janzar nawet działa na Dolnym Śląsku. :) Czy ktoś z Was korzystał z jego usług?

 

 

Tak i jestem bardzo zadowolony :)

 

Drążę temat. I zadam jeszcze raz pytanie, które już padło spod mych palcy kilkakrotnie: ile to kosztuje (materiał + robocizna) za 1m2 - jeśli to nie tajemnica. A jeśli tajemnica - to może na priva dostanę odpowiedź? Z góry dziękuję (dyg :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie kochani ziomkowie ....

a jaki jest koszt plotu takiego podmurowka i siatka?

i jak myslicie czy robic teraz plot, czy poczekac na zamkniecie stanu surowego? - coby bylo latwo dojechac?

-sytuacja nastepujaca: waska dzialka 19m, obok pusta dzialka wiec jest miejsce, fundamenty zrobione czekaja na wiosne

A CO Z PLOTEM? I don't know :-(

Myśleże jak postwisz teraz płot to od wiosny razem z domem bedą mogły rosnąć rośliny, które posadzisz, a wjazd i tak musi być. A tak jeszcze to po co Ci podmurówka są takie krawężniki właśnie tak mam zrobione i można robić jak jest zimno :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśleże jak postwisz teraz płot to od wiosny razem z domem bedą mogły rosnąć rośliny, które posadzisz, a wjazd i tak musi być. A tak jeszcze to po co Ci podmurówka są takie krawężniki właśnie tak mam zrobione i można robić jak jest zimno :lol:

 

cholerka wlasnie mam problem bo nie podobaja mi sie te krawezniki ....

podmurowka jakos tak porzadniej wyglada ....

moze to tylko takie moje widzimisie :-D

a ile za mb takiego plotuu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerka wlasnie mam problem bo nie podobaja mi sie te krawezniki ....

podmurowka jakos tak porzadniej wyglada ....

moze to tylko takie moje widzimisie :-D

a ile za mb takiego plotuu??

Ile za metr tego płotu to jutro będe wiedzieć, krawężniki zarosną i tak ich nie będzie widać a tak zresztą to łatwiej sie stawia i jak sie zmieni koncepcja (np. kasy Ci przybedzie i będziesz chciała mieć kuty płot) to zawsze łatwo rozebrać a krawęzniki przydadzą sie na skalniak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Drążę temat. I zadam jeszcze raz pytanie, które już padło spod mych palcy kilkakrotnie: ile to kosztuje (materiał + robocizna) za 1m2 - jeśli to nie tajemnica. A jeśli tajemnica - to może na priva dostanę odpowiedź? Z góry dziękuję (dyg :wink: )

 

to zalezy od grubości posadzki ale myslę, że max to 30 zł za metr kwadratowy. Umów sie najlepiej z janzarem, przyjedzie do Ciebie i powie co i jak, powie na co zwrócic uwage itd no i oczywiście powi CI konkretną cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za metr tego płotu to jutro będe wiedzieć, krawężniki zarosną i tak ich nie będzie widać a tak zresztą to łatwiej sie stawia i jak sie zmieni koncepcja (np. kasy Ci przybedzie i będziesz chciała mieć kuty płot) to zawsze łatwo rozebrać a krawęzniki przydadzą sie na skalniak :roll: [/color][/color]

 

hmmm .... to czekam na info ile za mb :-)

a co do tego ze mi kasy przybedzie ....

chcialabym w to wierzyc .... wczoraj podpisalam umowe na kredyt i raczej mam czarne mysli :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za metr tego płotu to jutro będe wiedzieć, krawężniki zarosną i tak ich nie będzie widać a tak zresztą to łatwiej sie stawia i jak sie zmieni koncepcja (np. kasy Ci przybedzie i będziesz chciała mieć kuty płot) to zawsze łatwo rozebrać a krawęzniki przydadzą sie na skalniak :roll: [/color][/color]

 

hmmm .... to czekam na info ile za mb :-)

a co do tego ze mi kasy przybedzie ....

chcialabym w to wierzyc .... wczoraj podpisalam umowe na kredyt i raczej mam czarne mysli :-(

Dlaczego przecież są loterie - np w Niemczech i można wygrać 27 mln EURO

Niestety dzisiaj musze juz się wziąść do roboty odezwe sie jutro wszystkim PA Pa Pa . Mam nadzieje, ze aktywność grupy do jutra nie spadnie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do posadzek z mikroseta, moje doświadczenia sprzed dwóch mieięcy są następujące; robocizna 10zł/m kw ale w rzeczywsitości wyszło 12 ponieważ było trochę nierówno i miejscami miałem do 10 cm betonu, piasek z portu, cement, siatka stalowa 10x10, folia, ok. 200 m kw. dwa dni roboty. Ekipa 4-5 młodych chłopaków z Długołeki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do posadzek z mikroseta, moje doświadczenia sprzed dwóch mieięcy są następujące; robocizna 10zł/m kw ale w rzeczywsitości wyszło 12 ponieważ było trochę nierówno i miejscami miałem do 10 cm betonu, piasek z portu, cement, siatka stalowa 10x10, folia, ok. 200 m kw. dwa dni roboty. Ekipa 4-5 młodych chłopaków z Długołeki.

 

A co z plastyfikatorem, czy jak tam sie to nazywa?

 

Czy dajecie zbrojenie do wylewki bez względu na jej grubość? W Muratorze coś było kiedyś pisane, że przy pewnej grubości (nie pamiętam teraz, a nie mam czasu wertować i sprawdzać), siatka jest niepotrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Drążę temat. I zadam jeszcze raz pytanie, które już padło spod mych palcy kilkakrotnie: ile to kosztuje (materiał + robocizna) za 1m2 - jeśli to nie tajemnica. A jeśli tajemnica - to może na priva dostanę odpowiedź? Z góry dziękuję (dyg :wink: )

 

to zalezy od grubości posadzki ale myslę, że max to 30 zł za metr kwadratowy. Umów sie najlepiej z janzarem, przyjedzie do Ciebie i powie co i jak, powie na co zwrócic uwage itd no i oczywiście powi CI konkretną cenę :)

 

Tak zrobię :) dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...