Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Woprz, a co to za cudna kraina, gdzie byłeś?

 

Tam gdzie spotykają się oceany

 

 

Oj wymiekam jak widze takie klimaty... Uwielbian slonko, plaze i morze (nad oceanem jezcze nie bylam :wink: ).

Sama tez kiedys chcialam chociaz raz tak uciec na swieta gdzies w cieple kraje. Ostatnio nawet zaryzykowalam i "zazartowalam" z tesciowa

- na retoryczne jej pytanie "co robicie na swieta?" powiedzialam "ze wlasnie sie klocimy, bo jedno z nas chce jechac w Alpy a drugie do Egiptu. Reakcja byla oczywiscie mniej wiecej taka

:o :evil: :o :evil: :o :evil: :o :evil: :o :evil: ......

 

Mam nadzieje ze Ty Woprz nie poleciales tak daleko tylko zeby uciec przed tesciowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasztanka,

pięknie świecą się Twoje różki, administrator forum powinien Ci przyznac nagrodę za swiąteczny klimat

obejrzałem Twój album ze zdjęciami i się zastanawiam w czym jest problem jeśli wokół Ciebie są domki zamieszkane więc prąd mają?

 

dziekuje za komplementy :-) hi hi hi

 

no wlasnie z tym pradem to jakas paranoja!!!!!

kabel do ktorego mamy sie podczepic jest w drodze czyli okolo 3m od granicy dzialki i na to wlasnie przylaczenie mam czekac 14 MIESIECY - wedlug umowy i wedlug tego co powiedzial Pan w Energetyce

 

moglabym sama sobie tego druta pociagnac :-) ale nie moge bo to przeciez oni musza zrobic tak???

w koncu zaplacilam im 1650 zl ..... a drugie tyle pewnie zaplace za skrzynke ...... juz sama nie wiem ......

 

:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz, a co to za cudna kraina, gdzie byłeś?

 

Tam gdzie spotykają się oceany

 

 

Oj wymiekam jak widze takie klimaty... Uwielbian slonko, plaze i morze (nad oceanem jezcze nie bylam :wink: ).

Sama tez kiedys chcialam chociaz raz tak uciec na swieta gdzies w cieple kraje. Ostatnio nawet zaryzykowalam i "zazartowalam" z tesciowa

- na retoryczne jej pytanie "co robicie na swieta?" powiedzialam "ze wlasnie sie klocimy, bo jedno z nas chce jechac w Alpy a drugie do Egiptu. Reakcja byla oczywiscie mniej wiecej taka

:o :evil: :o :evil: :o :evil: :o :evil: :o :evil: ......

 

Mam nadzieje ze Ty Woprz nie poleciales tak daleko tylko zeby uciec przed tesciowa :D

 

 

nie nie moja teściowa jest ok

 

 

to taka nagroda z pracy za wzorowe zachowanie :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasztanka,

tak Ci powiedzieli w Olesnicy?

dziwne, bo poza wrockiem tego typu sprawy załatwia sie szybciej

a byłas w gminie u gościa od inwestycji?

 

no kurka ..... moze ja cos nie kumam ....

napisze wszystko od poczatku :-)

dzialka nabyta w styczniu 2004

zalatwianie warunkow zabudowy, projekt, pozwolenia do wrzesnia 2004

w miedzy czasie dostalismy umowe i warunki przylacza energetycznego

przespalismy jej podpisanie wiec wniosek o nowe warunki i nowa umowe i teraz dostalismy ja i podpisalismy, zaplacilismy 1650zl i .... co dalej ?

 

i w umowie: przedmiotem jest przylaczenie do sieci rozdzielczej urzadzen i instalacji elektrycznych obiektu wnioskodawcy ......

umowa stanowi podstawe do prowadzenia prac ......

i wnioskodawca oswiadcza ze zainstalowanie przy zlaczu szafek pomiarowych wykona we wlasnym zakresie ......

tryb i czas realizacji warunkow przylaczenia:

2miesiace prace przygotowawcze

1miesiac ogloszenie przetargu - projekt

6miesiecy przygotowanie dokumentacji techniczno-prawnej wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowe

1miesiac ogloszenie przetargu - roboty budowl-monatz

3miesiace wykonanie prac

0,5 miesiaca koncowy odbior

0,5 miesiaca sprawdzenie instalacji po jej zgloszeniu przez Wnioskodawce

 

laczny czas 14 miesiecy .....

 

wiesz co juz sama zwariowalam

nie rozumiem ..... a mowia ze co dwie glowy to nie jedna .....

jednak jestem kasztanka o bardzo malym rozumku :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...