Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

woprz,

za dobrze wiem o czym mówisz ...

ja już nie wyrabiam, nie wiem czy iść kupować prezenty czy robić dalej do wieczora żeby móc spokojnie spać przez weekend.

u nas też lubią takich łosi do roboty którzy odwalają czarną robotę za innych - odpowiedzialność spada na ciebie, chwała i gloria za sukcesy - na kogoś innego :-?

Idę do domu.

A na budowie? Okna miały przyjechac i nie przyjechały - dziesiąty termin przesunięty.

Straciłam nadzieję że zamieszkam w domu z oknami. Chyba będę hartować siebie i dzieci - będziemy mieszkać bez okien, może wstawimy kawałki pleksy albo folii ...

 

Zamiast drzwi będą powiewać takie paski kolorowych folii (pamiętacie te klimaty lat 70-80-tych? :lol: )

A zamiast bramy garażowej? hm - garaż przerobimy na wiatę ...

 

Może lepiej - dziewczęta - powiedzcie mi gdzie kupię jakąś fajną (niedrogą!) kieckę na sylwestra? Muszę coś kupić (terapeutycznie) - nie mogę wystąpić trzeciego sylwestra pod rząd w tej samej kreacji ...

 

Pozdrowienia

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasztanka,

z tego co wiem to warunki przyłączeniowe mają 2lata ważności i dopiero jak minie ten termin i nie wpłacisz kasy i nie podpiszesz umowy należy wystąpić o nowe warunki na przyłącze

woprz,

to musiałeś się nieźle natyrać aby firma Ci dała taki miły bonus

 

no tak, ale umowa wygasla .... w ciagu 30dni - a my jej wtedy nie podpisalismy, wiec musielismy dostac nowa

 

ale jak mam prad pod nosem to mam czekac 14miesiecy?

czy to jest normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie :D

 

Ostatnio nie miałam czasu zajrzeć na forum,bo w pracy miałam masę roboty, a w dodatku się pochorowałam. :(

 

Kasztanka jak Ty ślicznie wyglądasz w tych świątecznych precjozach :)

Gdybyś miała działkę bliżej mnie to pożyczyłabym Ci prąd od siebie, bo ja na razie jeszcze nie zaczynam, a prąd już mam razem ze skrzynką. Ale ja mam w Domaszczynie, to trochę za daleko od Ciebie.

Mnie na szczęście ominęły problemy z energetyką w Oleśnicy, gdyż wszystko załatwili właściciele działek. Ja dostałam na gotowe prąd i wodę do granicy działki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka jak Ty ślicznie wyglądasz w tych świątecznych precjozach :)

 

hihi dziekuje bardzo, ciesze sie ze Ci sie podobaja :-)

 

Gdybyś miała działkę bliżej mnie to pożyczyłabym Ci prąd od siebie, bo ja na razie jeszcze nie zaczynam, a prąd już mam razem ze skrzynką. Ale ja mam w Domaszczynie, to trochę za daleko od Ciebie.

Mnie na szczęście ominęły problemy z energetyką w Oleśnicy, gdyż wszystko załatwili właściciele działek. Ja dostałam na gotowe prąd i wodę do granicy działki. :)

 

A gdzie jest Domaszczyn? dziekuje baaardzo za dobre checi :-)

ale masz fajnie, ze masz to z glowy!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka, ale fajnie już na Twojej budowie. Przyłączam się do zdania Hadraadae- poprubuj z sąsiadami- widać, że ich tam trochę jest, to chyba znajdzie się jednen życzliwy??

 

bardzo mi milo, ze Ci sie podoba!!!

nie znam sie za bardzo na budowlance :-) ale robota wydaje sie porzadna i fachowa ..... zreszta znajomy budowlaniec tez tak uwaza .... wiec jestem spokojna o to :-)

ale nie jestem spokojna bo nie moge sie doczekac kiedy zaczniemy dalej ciagnac mury itp :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka

A propo płotu

To mój sąsiad zrobił tak jak Narcyza i bardzo ładnie to wygląda. Na razie zrobił tylko trzy boki działki, bez frontu -same słupki i gotowe płyty na dół, bez siatki i sam wszystko montował i z tego co mi mówił to kosztowało go to jeśli dobrze pamiętam ok 3 tyś zł za ok 110 mb- bez siatki i własnej robocizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka

 

To też gmina Długołęka, ale przy drodze na Łozinę, blisko Bąkowa.

Tylko co z tego, że mam to , ale funduszy brak na budowę, chciałabym coś wyskrobać własnych, ale chyba w końcu się złamię i wezmę kredyt :evil:

 

acha! to fajnie :-) my zdecydowalismy sie na kredyt :-)

nasza decyzje przyspieszyl maly, ale za to coraz mocniej kopiacy dzidzius - ktoremu wijemy gniadko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...