Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Kasztanka

A propo płotu

To mój sąsiad zrobił tak jak Narcyza i bardzo ładnie to wygląda. Na razie zrobił tylko trzy boki działki, bez frontu -same słupki i gotowe płyty na dół, bez siatki i sam wszystko montował i z tego co mi mówił to kosztowało go to jeśli dobrze pamiętam ok 3 tyś zł za ok 110 mb- bez siatki i własnej robocizny.

 

no ta cena jest przyjazna :-) ja musze -bez frontu- pociagnac 70m,

ale nie wiem czy moj maz by to potrafil sam zrobic (ewentualnie z moim ojcem)

a nie masz zdjecia??? chetnie bym zobaczyla :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Czesc, witam po krotkiej przerwie (no coz, trzeba bylo sprawdzic, czy snieg pod nartami w nowym sezonie jest bialy...). :lol:

 

Dziekuje Wam wszystkim za namiary na architektow, znowu internet, a wlasciwie Nasze Wspaniale Forum okazalo sie niezastapione. No i Kamieniec bedzie sie powiekszal o nowy dom. Pani architekt bedzie miala ulatwione zadanie: dwa domy po sasiedzku, dzieki Wojty.

 

Wiechu, jak sprawuje sie twoj kominek z plaszczem wodnym, jestes zadowolony? My tez sie nad takim rozwiazaniem zastanawiamy.

 

No to do przyszlego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka na razie sprubuję zamieścić jedno zdjęcie, ale jest z daleka i nie widać dokładnie tego płotu . Może przy okazji zrobię lepsze zdjęcie.

Słupki są te powlekane ,że nie trzeba ich malować, umocowane na dole w takich betonowych krztałtkach kwadratowych, a między słupkami na dole idzie długa płyta betonowa.Te elementy betonowe to kupował gdzieś w okolicy Długołęki, ale nie pamiętam dokładnie gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka na razie sprubuję zamieścić jedno zdjęcie, ale jest z daleka i nie widać dokładnie tego płotu . Może przy okazji zrobię lepsze zdjęcie.

Słupki są te powlekane ,że nie trzeba ich malować, umocowane na dole w takich betonowych krztałtkach kwadratowych, a między słupkami na dole idzie długa płyta betonowa.Te elementy betonowe to kupował gdzieś w okolicy Długołęki, ale nie pamiętam dokładnie gdzie.

 

ok czekam nieciepliwie :-)

a moze z Betardu? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi syn przybliżenie zrobił abyś mogła maksymalnie cokolwiek zobaczyć :)

 

super dzieki, aczkolwiek slabo widac :-)

kurcze chyba rzeczywiscie oleje ten plot ..... tzn i tak go zakrzewie i nie bedzie widac ......

zawsze uwazalam ze jak ktos robi plot porzadny tylko z przodu a na okolo siatka to jest jakis dziwny ....

ale teraz zmieniam zdanie i przepraszam wszystkich :-)

cena zwala z nog, jakby tak sie chcialo jednakowy plotek wokol calej dzialki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedświątecznie

Kasztanko i Molly - cudne "ubranka"świateczne :lol:

Przyłączam się do apelu BK - tania, przyzwoita kreacja sylwestrowa potrzebna ..... :wink: Ktokolwiek widział i wie gdzie kupić poszukiwana

 

dziekujemy :-)

 

a z kreacji sylwestrowej .... hm .... ostatnio znalazlam jakas kiecke w Orsay (2003/2004) na ostatnia chwile i za grosze :-) chyba ze chcesz cos wyszukanego :-)

 

ja najwyzej moze obecnie szukac w sklepach dla ciezarowek :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedświątecznie

Kasztanko i Molly - cudne "ubranka"świateczne :lol:

Przyłączam się do apelu BK - tania, przyzwoita kreacja sylwestrowa potrzebna ..... :wink: Ktokolwiek widział i wie gdzie kupić poszukiwana

 

dziekujemy :-)

 

a z kreacji sylwestrowej .... hm .... ostatnio znalazlam jakas kiecke w Orsay (2003/2004) na ostatnia chwile i za grosze :-) chyba ze chcesz cos wyszukanego :-)

 

ja najwyzej moze obecnie szukac w sklepach dla ciezarowek :-D

 

 

Witam!

 

Ja najczesciej zaopatruje sie w Galerii Centrum ( dawna Renoma).

Ekspedientki tam wprawdzie nic nie doradza, ale tez nie wtacaja sie zbytno i

nie "lustruja" czlowieka :)

Ceny sa znosne, a do tego czesto robia akies wyprzedaże ( ja uwielbiam oczywiscie te pod koniec lutego i lipca - obnizaja wtedy wszystko o 70%!!).

 

Z tego co sama zauwazylam to chyba w kazdu weekend sa obnizki o 20%Wiec jesli macie jeszcze dzisiaj troche czasu to radze tam podjec - jak sie pospieszycie to moze sie jeszcse zalapiecie na te weekendowa obnizke.

 

Zycze milego i przede wszystkim owocnego buszowania po sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacekiewicz

gratuluję wyboru :D :D

 

Mam nadzieję,że pochwalisz się razem z Wojty jakie w końcu budujecie domy :)

 

Oczywiscie ze sie pochwalimy :).

Narazie jednak poza projektem nic mie mam i moje napiecie przedbudowlane rozladowuje tworzac tylko stronke www

o naszej budowie. Chce na niej umiescic m.in. projekt domku :).

Jest tylko 1 maly problem, ze ja nie jestem informatykiem i cos powoli mi idzie robienie tej strony :roll: , ale moze podczas przerwy swiatecznej

dopowadze ja do stanu ogladalnosci :wink:

 

2 polowa Wojty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Tak się szczęśliwie złozyło , że zostanę we Wrocławiu na dłuzej może nawet do końca. Trochę się tułałem po świecie, ale to miasto tak mi się podoba, że zagoszczę na dłużej. Początkowo planowałem zakup mieszkania, ale ceny są tu kosmiczne. Dochodzą do 4,5 tys PLN za metr . W związku z czym moja rodzina jest rozwojowa nie jestem w stanie zadowolić się 40 m. Postanowiłem więc postawić domek. Taki ok 140m w sam raz dla 4 osobowej rodziny. Poradzcie proszę gdzie są najciekawsze lokalizacje. Ze względu na pracę interesuje mnie wschód, północ miasta lub jego okolice. Może wiecie gdzie znaleźć ciekawą działkę. Z góry dziękuje za podpowiedzi i sugestje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po weekendzie :)

Jeżeli chodzi o lokalizacje - to pojedź do Kamieńca (trochę drogo ...), Dobrzykowic, Gajkowa (ja się buduję w Gajkowie - polecam wioska jest SUPER - fajny dojazd, ceny OK, widoki, klimaty etc.), Nadolice, Chrząstawa. W Kamieńcu jest fajna szkoła, weź to pod uwagę - okoliczne wioski z niej korzystają, są gimbusy.

 

No i Kiełczów - bardzo fajne miejsce, ale droższe.

 

 

Wojty - byłam w Renomie, kupiłam prezenty, m.in. kieckę też (ale nie wiem czy w niej wystąpię - czy nie przeleży w szafie ... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

mam nadzieje,że porzadki w domach i na budowach już porobione!?

Święta tuż ,tuż...

Znowu chce Was o cos prosić. Już kiedyś pytałam sie Was o ekipy budowlane ale nie było żadnego odzewu, więc ponawiam zapytanie.Czy ktos może polecic mi ekipę ,która u niego budowała(albo u sasiada kolegi itp.)Zależy mi na fachowcach(stan surowy zamkniety),którzy zrobia to szybko , sprawnie i nie zedrą ze mnie.

Przy drodze do Nadolic ,Chrząstawy sa reklamy firm budowlanych.Czy moge prosić o spisanie namiarów i przekazanie mi ,a może ktoś z ich usług korzystał?

 

Z góry wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wioma, mogę ci dać namiar na moją ekipę, ale nie polecam - trochę nerwów kosztują no i sa opóźnienia. ale za to tani.

Ponoć są ekipy sprawne, dobre,fachowe, terminowe, etc....

Zapytaj niejakiego kolegę miwol - on ma takich "chłopaków na medal" (ponoć bardzo OK - niestety nie mam telefonu do nich), zapytaj niejaką koleżankę Betkę (Betka - jesteś tam?! :) ) ona ma chyba fajną ekipę. Poszukaj w książce telefonicznej pana Roguckiego z Kamieńca - sąsiedzi się o nim ciepło wyrażali, a nawet ktoś z forum mi go polecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę.Jestem bardzo zapracowany i w firmie ,i w nowym domu gdzie chcemy zaprosić rodzinę w pierwszy dzień Świąt.Wybaczcie mi małą aktywność na forum.Czy ktoś z Was był w piątek w Castoramie na ul Krzywoustego około godż 17 (w alejce z zamkami) i spotkał znajomych? Yackiewicz obecnie palę tylko kominkiem dom ok 200 m/2. kominek 24 KW.przepalamy co kilka dni ponieważ nie mieszkamy jeszcze na stałe.Czasami jesteśmy kilka dni i wtedy palimy non stop.W zupełności wystarcza sam kominek do ogrzania(choć nie paliłem w czasie silnych mrozów).Ivonesca przeżyła całą zimę z kominkiem.Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...