Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie.Wszystkiego najlepszego w 2005 roku. M&R .Jaki masz wymiar klatki schodowej,i z jakiego drewna chcesz zrobić schody.Wiech

 

WIECH

Chodzi nam o schody zabiegowe, ażurowe, z buku.

Wymiary klatki schodowej: szer 190 cm, dłg. 225 cm.

Stopnie - 16 szt.

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w Nowym Roku!!

 

Dlugo mnie ostanio nie bylo na forum (tzn nas - 2 polowek Wojty'ego :D ), bo jak wiekszosc biegalismy po hipermarketach w celu upolowania prezentow (szkoda ze juz orginalny Mikolaj do nas nie przychodzi - zaoszczedzilibysmy troche kasy :-? ) i innych gadzetow swiatecznych.

 

Poza tym u nas bez wiekszysch zmian poza jedna ... Mamy juz POZOWLENIE NA BUDOWE!!! Tak jak nam obiecano - dostalismy

je 23 grudnia i to chyba byl najfajneieszy tegoroczny prezent swiateczny :D. Dlatego jesli macie jakiekolwiek namiary na dobre ekipy to podeslijcie nam namiary (na grupe albo na prv) bedziemy baaaardzo wdzieczni. Narazie podzwonilam do kilku ekip i poumawialam sie z kilkoma panami... co z tego wyjdzie jeszcze nie wiem, ale postaram sie zdac relacje :).

 

A teraz najwazniejsze - spoznone ale jak najbardziej szczere zyczenia :

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku - niech sie mury pna do gory(przeciwnie do oprocentowania kredytu:) !

 

Podrawiam

 

2 polowa Wojty'ego

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka, a jak tam Twoj prad, a raczej jego brak?? Udalo Ci sie jakos przespieszyc termin przylaczenia? Ostanio rozmawialismy na ten emat z nasz architekt. Ona mowila ze takiej sytuacji to mozna zasugerowac w zakladzie energ. ze samemu zrobi sie projekt i cala zwiazana z tym robote. Szczegolow tego "procesu" juz nie pamietam, ale jesli cie to jeszcze interesuje to sie dowiem :)

 

2 polowa Wojty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka, a jak tam Twoj prad, a raczej jego brak?? Udalo Ci sie jakos przespieszyc termin przylaczenia? Ostanio rozmawialismy na ten emat z nasz architekt. Ona mowila ze takiej sytuacji to mozna zasugerowac w zakladzie energ. ze samemu zrobi sie projekt i cala zwiazana z tym robote. Szczegolow tego "procesu" juz nie pamietam, ale jesli cie to jeszcze interesuje to sie dowiem :)

 

2 polowa Wojty'ego

 

kochana nie wiem jeszcze ..... maz cos probuje zalatwiac kanalami

zobaczymy ..... :-)

szczesliwego nowego roku !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi i juz wiem kto narazie mieszka w brzuchu, a potem bedzie mieszkal z nami domku :-)

to przecudny synek, ktory gra w pilke nozna w moim brzuchu i nie daje mi spac :-) ale suuuuper :-)

 

pozdrawiam

 

No to tylko gratulowac!!!

To moze wygospodarujcie troche dzialki na male boisko dla "mlodego Ronaldo" :wink:

 

Macie juz wybrane imie?

 

2 polowa Wojty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi i juz wiem kto narazie mieszka w brzuchu, a potem bedzie mieszkal z nami domku :-)

to przecudny synek, ktory gra w pilke nozna w moim brzuchu i nie daje mi spac :-) ale suuuuper :-)

 

pozdrawiam

 

Gratulujemy serdecznie. Synuś - to brzmi dumnie! Życzymy zdrówka dla mamusi i dzidziusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...