Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Właśnie przeglądałam na forum wypowiedzi na temat kredytów hipotecznych. Zabieramy się powoli za ten temat i mam prośbę szczególnie do BK i WIECH. Czy moglibyście mi podać namiary do swoich doradców bankowych, z którymi załatwialiście formalności. Z tego co wyczytałam, jesteście z nich zadowoleni, a bardzo ważne jest to, z kim się kredyt załatwia. Najbardziej interesuje mnie PKO BP i BPH (mają najwięcej pozytywnych opinii). A może ktoś inny mógłby mi kogoś polecić albo przestrzec przed czymś. Z góry dziękuję za informacje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam w Nowym Roku i mam nadzieję, że nowy nie będzie gorszy od starego. Tego wszystkim życzę.

Na tym forum baaardzo dawno nie byłem bo chałupę budowałem no i udało się od marca zrobić stan surowy z instalacjami i ociepleniami i tu stanąłem bo muszę wykonać przyłącza :cry: .

Czy ktoś z forumowiczow ma namiary na ekipę lub jakiegoś pana Zdzisia co się zajmują takimi sprawami? Mam dwie oferty ale sumy wymienione w nich są bajońskie więc szukam dalej. Liczę na ofiarność koleżanek i kolegów forumowiczów.

Pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przymierzam się do zakupu pustaków ceramicznych.... jakie firmy polecacie, a przede wszystkim gdzie można tanio kupić taki materiał?

pozdroofka

 

Jesli zastanawiasz sie nad kupnem pustaków ceramicznych to omijaj z daleka wyroby firmy Jopek :). Czemu? Powodów jest wiele. Mnie najbardziej rozbawil domek wybudowany z okazji targow przez te firme.

Pustaki byly tak krzywe, ze chlopaki musieli nieraz klasc 3 cm spoine, zeby dorownac do pionu :D . Podobo jedyna zaleta jest wysoka wytrzymalosc na sciskanie, ale przy tak malym obiekcie, jak domek jednorodzinny, to nie mam wiekszego znaczenia.

 

pozdrawiam

2 polowa Wojty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim po świętach :) Trochę mnie tu nie było, bo komputerek był reanimowany, ale już wszystko szumi i buczy. Nadrabiam lekturę o podłogach i progach i trochę jestem załamana faktem, że już teraz mam sobie obmyślić, co chcę kłaść na podłogę w każdym pomieszczeniu. A Wy, Dziewczyny, jak się uporałyście z tym problemem?

 

Pozdrowienia dla Wszystkich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Had(ra) ;-) ...sorry, ale za każdm razem mam niedpartą potrzebę by tak napisać :lol: nie obrazisz się, nie?? ;-)

my zastanawialiśmy się nad dechami w salonie, i wtedy miała być tam niżej wylewka.....ale w końcu pomysł umarł (przede wszystkim ze względu na kasę bo takie deski podobają mi się bardzo),a przez to wszędzie już mieliśmy równo, tzn. tak samo pod kafle jak i pod panele. Wyszło OK, poza jednym miejscem - pod drzwiami zewnętrzymi nie mogę dać wycieraczki, a bardzo by się przydała. Chyba można by było przyciąć drzwi...ale czy wtedy nie będzie mi hulać wiatr??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zastanawiasz sie nad kupnem pustaków ceramicznych to omijaj z daleka wyroby firmy Jopek :). Czemu? Powodów jest wiele. Mnie najbardziej rozbawil domek wybudowany z okazji targow przez te firme.

Pustaki byly tak krzywe, ze chlopaki musieli nieraz klasc 3 cm spoine, zeby dorownac do pionu :D . Podobo jedyna zaleta jest wysoka wytrzymalosc na sciskanie, ale przy tak malym obiekcie, jak domek jednorodzinny, to nie mam wiekszego znaczenia.

 

pozdrawiam

2 polowa Wojty'ego

 

hehe tez widzialam ten domek na targach kolo hali ludowej :)

wygladal co najmniej prowizorycznie i niechlujnie .....

a jakie maxy sa ok? io tanie? nikt z was nie budowal/buduje z maxow?

gdzie je moge kupic?

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę. M&R mam schody drewniane zabiegowe dębowe pełne.Wymiar klatki schodowej to 2.2m x 2.2m.Szerokość schodów to 110 cm. 17 stopni.Radzę też zrobić podobnej szerokości (są wygodniejsze do wnoszenia).Zapłaciłem bez malowania, z balustradą ok 3 mb. 6000 zł.Tel do stolarza 357-08-41.Co do pożyczki w PKO BP nie pamiętam kto mnie obsługiwał(muszę sprawdzić w papierach).Mogę mieć teraz z tym kłopot ponieważ jestem w trakcie przeprowadzki i mam popakowane kartony.Ja brałem kredyt w zł kiedy było niskie oprocentowanie.Sytuacja się zmieniła wydaje mi się że teraz najlepsze są franki .Jeżeli tak dalej będzie to zastanowie się nad przewalutowaniem na tą walutę.Zresztą BK jest lepiej obeznana w tych sprawach. :lol: Myślę też u niej zasięgnąć rady :lol: :lol: :lol: .Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądałam na forum wypowiedzi na temat kredytów hipotecznych. Zabieramy się powoli za ten temat i mam prośbę szczególnie do BK i WIECH. Czy moglibyście mi podać namiary do swoich doradców bankowych, z którymi załatwialiście formalności. Z tego co wyczytałam, jesteście z nich zadowoleni, a bardzo ważne jest to, z kim się kredyt załatwia. Najbardziej interesuje mnie PKO BP i BPH (mają najwięcej pozytywnych opinii). A może ktoś inny mógłby mi kogoś polecić albo przestrzec przed czymś. Z góry dziękuję za informacje.

Pozdrawiam.

 

hej my bierzemy kredyt w mBanku a naszym "prowadzacym" jest Pan Wojtek Żyła - bardzo kompetentny i pomocny-POLECAMY!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej

z walutami to bym sobie dzisiaj dał spokój za tanie i w perspektywie 2-3 lat raczej podrożeją niż stanieją

 

mam nadzieje ze bedzie dobrze

w razie czego mozna przewalutowac - tak jak Wojtus mowi

WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE -w zlotowkach placilibysmu dwa razy wieksza rate miesieczna!!!

 

a wiec prosze mi tu nie wrozyc zle :-)

buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewalutować mżna zawsze tylko po jakim kursie :cry: :cry: :cry:

 

 

witam serdecznie w nowym roku :lol: :lol:

 

 

GRRRRRRRRRRRR po kursie takim jaki bedzie .......

albo bede splacac dalej w CHF

I JESTEM PELNA OPTYMIZMU BO SZYBKO ZAMIESZKAM W SWOIM DOMKU A RESZTA JAKOS SIE ULOZY !!!!!!!!

 

prawda woprz???? nie psuj mi tego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewalutować mżna zawsze tylko po jakim kursie :cry: :cry: :cry:

 

 

witam serdecznie w nowym roku :lol: :lol:

 

 

GRRRRRRRRRRRR po kursie takim jaki bedzie .......

albo bede splacac dalej w CHF

I JESTEM PELNA OPTYMIZMU BO SZYBKO ZAMIESZKAM W SWOIM DOMKU A RESZTA JAKOS SIE ULOZY !!!!!!!!

 

prawda woprz???? nie psuj mi tego ...

 

 

bedzie cool

za 2-3 lata wejdziemy do strefy EUR i zamienisz CHF na EUR a te kursy są podbne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...