Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dobrzykowice, dzięki za odpowiedź, im więcej ofert, tym trafniejszego (mam nadzieję) dokonam wyboru. Do tej pory nie zaglądałam na wskazaną przez Ciebie stronę, za te i kolejne wskazówki serdeczne dzięki. Zatem jesteś zadowolony ze swojego murarza? A jaki zakres robót u Ciebie wykonywał? Dardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BPH polecam Panią Chudobską i Kijakowską. BPH na Powstańców.

A co sądzicie o kredytach, w ktorych % zalezy od np/prowizji Banku (stała0, oraz "wskaxnika ustalonego przez Zarząd"? Vide Multibank.

 

No właśnie, Plany Finansowe Multibanku są interesujące, ale obawiam się tych decyzji Zarządu. To wydaje mi się zbyt ryzykowne. Dzięki za informacje o BPH.

Pozdrawiam, Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę. M&R mam schody drewniane zabiegowe dębowe pełne.Wymiar klatki schodowej to 2.2m x 2.2m.Szerokość schodów to 110 cm. 17 stopni.Radzę też zrobić podobnej szerokości (są wygodniejsze do wnoszenia).Zapłaciłem bez malowania, z balustradą ok 3 mb. 6000 zł.Tel do stolarza 357-08-41.Co do pożyczki w PKO BP nie pamiętam kto mnie obsługiwał(muszę sprawdzić w papierach).Mogę mieć teraz z tym kłopot ponieważ jestem w trakcie przeprowadzki i mam popakowane kartony.Ja brałem kredyt w zł kiedy było niskie oprocentowanie.Sytuacja się zmieniła wydaje mi się że teraz najlepsze są franki .Jeżeli tak dalej będzie to zastanowie się nad przewalutowaniem na tą walutę.Zresztą BK jest lepiej obeznana w tych sprawach. :lol: Myślę też u niej zasięgnąć rady :lol: :lol: :lol: .Pozdrawiam Wiech

 

Dzięki za informacje. Zastanawiam się nad frankami, ale ponoć teraz (przy tak silnej złotówce) to jest chyba dobra sytuacja dla tych, którzy już mają zaciągnięty kredyt w CHF, a dla tych którzy dopiero chcą go zaciągnąć to chyba nie jest komfortowo. No chyba, że się mylę A juz szczerze powiedziawszy od tego wszystkiego mam duży bałagan w głowie.

Pozdrawiam, Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zeście się rozgadali o kredytach, ja osobiście nie znam się na nich ale kiedyś troche temu słyszałam wykład na temat kredytów i sentencją tego wykładu było stwierdzenie " że w sytuacji kiedy nie znamy sie na finansach, chcemy mieć spokojne noce to kredyt bierze się w walucie w której się zarabia" Myśle, że jest w tym jakaś mądrość!

Kasztanka gratuluje - to dopiero będzie zabawa jak się urodzi i od razu zechce kopać piłke :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zeście się rozgadali o kredytach, ja osobiście nie znam się na nich ale kiedyś troche temu słyszałam wykład na temat kredytów i sentencją tego wykładu było stwierdzenie " że w sytuacji kiedy nie znamy sie na finansach, chcemy mieć spokojne noce to kredyt bierze się w walucie w której się zarabia" Myśle, że jest w tym jakaś mądrość!

Kasztanka gratuluje - to dopiero będzie zabawa jak się urodzi i od razu zechce kopać piłke :lol: :lol:

 

hi hi a propos kredytu: mam w CHF i w mBanku- ryzyko humoru szefa - ale co tam raz kozie smierc, nie ryzykujesz nie jedziesz - moim zdaniem byl najbardziej korzystny - a poza tym prezes nie pozwoli sobie na podwyzszenie oprocentowania do wysokiego bo bo konkurencja zje, a z samych kredytow dotychczas zaciagnietych nie wyzyje :-) pozyjemy zobaczymy ......

 

 

nooo ..... jak sie urodzi to juz w ogole!! teraz moj zoladek robi za pilke nozna a jelita za bandzi :-) przynajmniej tak czasami sie czuje :-)

psotnik moj kochany :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to na poprawe humoru z grupy Dowcipy :-)

ale mi sie to spodobalo hi hi hi

 

- Jak się nazywa łoś morski?

- Łośmiornica.

- A łoś wodny śródlądowy?

- Łosoś.

- Skąd pochodzą łosie?

- Z Łosic.

- Gdzie zamieszkują łosie?

- Na łosiedlach.

- Jak się nazywa środkowa część łosia?

- Łośrodek.

- Jak się nazywa 8 łosi?

- Łosiem.

- A głupi łoś?

- Łosioł.

- A jasny łoś?

- Łoświecony.

- A łoś-autobus?

- Łosinobus.

- Zły łoś?

- Złość.

- Łoś-ryba (zjedzona)?

- Łości.

- Ulubiona zakąska łosi?

- Łośtrygi.

- Łoś wiszący na ścianie?

- Łościenny.

- Samica łosia?

- Łośka.

- Łoś wysmarowany klejem?

- Łoślepiający.

- Łoś kochanki?

- Łośnieżony.

- Daszek dla łosi?

- Łoświata.

- Cień łosia?

- Łoścień.

- Łoś po sterydach?

- Łosiłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice, dzięki za odpowiedź, im więcej ofert, tym trafniejszego (mam nadzieję) dokonam wyboru. Do tej pory nie zaglądałam na wskazaną przez Ciebie stronę, za te i kolejne wskazówki serdeczne dzięki. Zatem jesteś zadowolony ze swojego murarza? A jaki zakres robót u Ciebie wykonywał? Dardo

 

 

Całą murarkę, czyli fundamenty, sciany nosne i działowe, strop i schody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w Nowym Roku, sasiedzi blizsi i dalsi!

 

O Grupo Wroclawska! Czy zapadlas w sen zimowy?

Czy nie ma dla Ciebie ratunku, zyc nie mozesz bez budowania?

Czy brak grilla zmysly Ci zamacil? :o

Nie popadaj w zwatpienie! Wiosna niedlugo zapuka do drzwi, hurtownie zaleje rzeka upustow i promocji, fachowcy rzetelnie i w terminie ukoncza swoje dzielo, urzednicy kompetentnie i szybko zalatwia Twoja sprawe, zlodzieje odwioza skradziona betoniarke a gmina wybrukuje droge. :roll: :roll: :roll:

 

Sen mara... czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w Nowym Roku, sasiedzi blizsi i dalsi!

 

O Grupo Wroclawska! Czy zapadlas w sen zimowy?

Czy nie ma dla Ciebie ratunku, zyc nie mozesz bez budowania?

Czy brak grilla zmysly Ci zamacil? :o

Nie popadaj w zwatpienie! Wiosna niedlugo zapuka do drzwi, hurtownie zaleje rzeka upustow i promocji, fachowcy rzetelnie i w terminie ukoncza swoje dzielo, urzednicy kompetentnie i szybko zalatwia Twoja sprawe, zlodzieje odwioza skradziona betoniarke a gmina wybrukuje droge. :roll: :roll: :roll:

 

Sen mara... czy nie?

 

o kurcze ..... oby sie spelnilo :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w Nowym Roku, sasiedzi blizsi i dalsi!

 

O Grupo Wroclawska! Czy zapadlas w sen zimowy?

Czy nie ma dla Ciebie ratunku, zyc nie mozesz bez budowania?

Czy brak grilla zmysly Ci zamacil? :o

Nie popadaj w zwatpienie! Wiosna niedlugo zapuka do drzwi, hurtownie zaleje rzeka upustow i promocji, fachowcy rzetelnie i w terminie ukoncza swoje dzielo, urzednicy kompetentnie i szybko zalatwia Twoja sprawe, zlodzieje odwioza skradziona betoniarke a gmina wybrukuje droge. :roll: :roll: :roll:

 

Sen mara... czy nie?

 

tez mi się podoba ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...