Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam Cie yacekiewicz!

 

Dawno sie nie widzielismy :D

 

Widze ze humor dopisuje, czyzby projekt juz byl na ukonczeniu??

Mam nadzieje ze nie macie z nim wiekszych problemow, bo chcialabym

w maju razem rozpoczac te zabawe "w budowanie z klockow" :). Jesli dobrze pojdzie to w najblizszych dniach powinnam dostac pierwsza wycene robocizny... A wy macie moze jekies nowe namiary na ekipy?

 

Pozdrow do nas Beatke!

 

Ty razem 2 polowy Wojtego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty,

cena to jedna rzecz a jakość betonu to druga rzecz,rozmawiając z betoniarniami pytaj o to w jaki sposób badaja jakość betonu - czy moga przyjechać do Ciebie na budowe i pobrac próbki do analizy czy tez robią to raz dziennie u siebie na miejscu, sprawa jet o tyle istotna, że jeśli nie daj bóg coś się stanie np z wieńcami to w jaki sposób udowodnisz złą jakość betonu po pół roku czy roku. bo sam papierek jaki daje Ci kierowca gruchy to nic nie znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Woprz jak ogrzewasz teraz dom?Czy palisz codziennie czy sporadycznie?Dobrze że jest łagodna zima.Czy sprawdzałeś szczelność połączeń przy zbiorniku pod pokrywą i w skrzynce.Znajomy miał nieszczelność pod pokrywą.Poradziłem mu sprawdzenie każdego połączenia pianą np. z ludwika lub innego płynu rozmieszanego z wodą i smarowanie pędzlem każdego połączenia.Może to było niedopatrzenie firmy albo ?:evil: Ja swoje sprawdzałem ,jest OK. To jest tak jak z kapiącą wodą Pozdrawiam Wiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie yacekiewicz!

 

Witajcie Sasiedzi!

 

Dawno sie nie widzielismy :D

 

Jak ten czas leci...

 

Widze ze humor dopisuje, czyzby projekt juz byl na ukonczeniu??

 

No, wszystko juz uzgodnione. Czekamy na mail od waszej/naszej architekt.

 

Mam nadzieje ze nie macie z nim wiekszych problemow, bo chcialabym

w maju razem rozpoczac te zabawe "w budowanie z klockow" :). Jesli dobrze pojdzie to w najblizszych dniach powinnam dostac pierwsza wycene robocizny... A wy macie moze jekies nowe namiary na ekipy?

 

Jak dostaniemy pliki z projektem, to ruszy akcja poszukiwawcza.

 

Pozdrow do nas Beatke!

 

Sie robi...

 

Widze ze juz mocno dzialacie, super. A u nas zielska na dzialce tez juz nie ma!!! :D

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka, widze ze znowu zmienilas swoj image :wink:

 

 

2 polowa Wojty'ego

 

ładnie??? czy wtedy bylo lepiej?

pozdroofka

 

WItam, pewnie ze ladnie - slicznie. Mi sie podoba jedno i drugie twoje wcielenie :) A poza tym sadze ze mala odmiana zawsze jest dobra (osobiscie uwielbiam scinac i zapuszczac na nowo wlosy, farbowac je itp)

 

2 polowa Wojty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet dobra cena :D

A transport jest juz w tym wliczony czy to kolejny wydatek?

 

2 polowa Wojty'ego

 

transport wliczony ..... ale trzeba sie ostro targowac :-)

 

 

Dzisiaj troche podzwonilam po betoniarniach i widze ze faktycznie troche sie potargowalas - gratuluje:)

 

Jesli kogos interesuje to takie ceny uslyszalam w betoniarnich:

 

RMC - 170zl/m3 + 23 zl transport (do 15km)

 

Sanbet - 205zl/m3 loco budowa

 

Abet - 214zl/m3 loco budowa

 

Ekotrakt - 197zl/m loco budowa

 

TBG - 190zl/m3+ transport

 

Th Beton - 216zl/m3 +transport (ale w tym przypadku jest na tyle daleko ze sie w ogole nie oplaca)

 

Wszystkie te ceny sa raczej wyjsciowe. Moja budowa bedzie w Kamincu Wroc. i trasport liczony jest wlasnie do tego miejsca. Gdy wspominalam ze bralabym moze wieksza ilosc tez dla sasiada (pozdrowienia dla yackiewicza:) to mowili ze torche zejda z ceny - jak sie uda to 5-10zl/m3

 

Narazie najlepiej przedstawia sie Ekotrakt, Sanbet i RMC (BK - ty chyba od nich bralas?)

 

No, to byla moja relacja z obdzwaniania wrocławskich betoniarni:) A wy macie jakies swieze doswiadczenia an tym polu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

ja brałem beton z RMC - jestem b.zadowolony, mają właśnie takie jeżdżące laboratorium - u mnie byli 2 razy i brali próbki do badania zgodności i obydwie były prawidłowe. RMC ma betoniarnię na Żmigrodzkiej, więc spoko dogadasz się że transport będzie w cenie zwłaszcza przy większej ilości - mi doliczali transport w jak brałem mniej niż 2m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...