Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

a nie bedziecie jechac przez dlugoleke?

to ja sie tez dorzuce :-)

he he he

 

No tak, juz niedlugo czyli za 17 lat powstanie wschodnia obwodnica Wroclawia, tak ze z Kamienca do Dlugoleki beda 3 minuty, i wtedy mozemy razem jezdzic do pracy, a przy okazji twojego synka zabierac na zajecia przedmaturalne. Kasztanka, spytaj sie go, czy chce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasztanka,

jak pisałem o spacerze to zza oknem świeciło słonko, nie wyszłaś na spacer isię pogoda zajeżyła na nas

do czasu jak Wy się dogadacie co do kupna auta miasto uruchomi tramwaj kolejowy i problem się sam rozwiąże

 

no ale ja wiedzialam ze swieci po to aby zmylic co poniektorych :-)

nie dalam sie nabrac hi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, juz niedlugo czyli za 17 lat powstanie wschodnia obwodnica Wroclawia, tak ze z Kamienca do Dlugoleki beda 3 minuty, i wtedy mozemy razem jezdzic do pracy, a przy okazji twojego synka zabierac na zajecia przedmaturalne. Kasztanka, spytaj sie go, czy chce. :D

 

łeeeee dopiero za 17 lat? skad wiesz? na prawde sa takie plany odlegle???

no wlasnie biedne dziecko ..... dopiero przed matura ....

spytalam go to mnie kopnal 3 razy po prawej stronie - cokolwiek to znaczy :-) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, juz niedlugo czyli za 17 lat powstanie wschodnia obwodnica Wroclawia, tak ze z Kamienca do Dlugoleki beda 3 minuty, i wtedy mozemy razem jezdzic do pracy, a przy okazji twojego synka zabierac na zajecia przedmaturalne. Kasztanka, spytaj sie go, czy chce. :D

 

łeeeee dopiero za 17 lat? skad wiesz? na prawde sa takie plany odlegle???

no wlasnie biedne dziecko ..... dopiero przed matura ....

spytalam go to mnie kopnal 3 razy po prawej stronie - cokolwiek to znaczy :-) :lol: :lol: :lol:

 

Dokladnych planow nie znam, ale widzac szybkosc realizacji innych inwestycji drogowych uwazam ten termin za prawdopodobny. Obym sie mylil!

A kopac mame to nieladnie, cokolwiek to by nie znaczylo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadraadae,

wiemy o tym, co niektórzy znaja miejsce pracy BK a jak BK i woprz wprowadzą się do swoich nowych M-iles tam, to w ramach współpracy sąsiędzkiej będą mogli jeżdzić jednym samochodem do pracy bo dzieli ich jakies 800m

 

 

Mnie od mojej pracy dzieli jakieś 15mb :lol: Tyle mam w lini prostej od łóżka do komputera. Bo pracuję w domu (w sensie w mieszkaniu, jeszcze nie w Domu). 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, juz niedlugo czyli za 17 lat powstanie wschodnia obwodnica Wroclawia, tak ze z Kamienca do Dlugoleki beda 3 minuty, i wtedy mozemy razem jezdzic do pracy, a przy okazji twojego synka zabierac na zajecia przedmaturalne. Kasztanka, spytaj sie go, czy chce. :D

 

łeeeee dopiero za 17 lat? skad wiesz? na prawde sa takie plany odlegle???

no wlasnie biedne dziecko ..... dopiero przed matura ....

spytalam go to mnie kopnal 3 razy po prawej stronie - cokolwiek to znaczy :-) :lol: :lol: :lol:

 

Dokladnych planow nie znam, ale widzac szybkosc realizacji innych inwestycji drogowych uwazam ten termin za prawdopodobny. Obym sie mylil!

A kopac mame to nieladnie, cokolwiek to by nie znaczylo... :D

 

W ciągu najbliższych 17 lat, to będzie tyle reform oświaty, że z matury może już nic nie zostanie. Kasztanko, nie wiem, co to wróży dla Twojej pociechy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka, popatrzyalm jeszcze raz na twoja odpowiedz dot. cen betonu i zauwazylam teraz ze pisalas o cenach brutto.... :o

Kurde, te ceny co dzisiaj podalam to bylo wszystko netto.

 

Dlatego az trudno mi uwierzyc ze tak tanio ci sprzedali towar.

Czy fakture mialas na 22% (faktura bezposrednio wypisana na ciebie)

czy 7% - placilas razem za robote i material??

 

2 polowa Wojty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK też myśli o Voyagerze więc pewnie sprawa przesądzona,

co do Seata to ja akuratmam bardzo dobre wspomnienia - użytkowałem Ibizę , Malagę, Toledo - zero awarii, tylko lałem jeżdziłem

 

 

Wojtek

to prawie jak z koniem lejesz i jedziesz :lol: :lol: :lol:

 

Znajac moje "szczescie" do zwierzat to gdyby to byl moj kon to pewnie ja bym go codziennie musiala wozic... :evil: i tylko bym sie zalewala z rozpaczy co wieczor... :D

 

2 polowa WOjty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka, popatrzyalm jeszcze raz na twoja odpowiedz dot. cen betonu i zauwazylam teraz ze pisalas o cenach brutto.... :o

Kurde, te ceny co dzisiaj podalam to bylo wszystko netto.

 

Dlatego az trudno mi uwierzyc ze tak tanio ci sprzedali towar.

Czy fakture mialas na 22% (faktura bezposrednio wypisana na ciebie)

czy 7% - placilas razem za robote i material??

 

2 polowa Wojty'ego

 

tak brutto .... sztuka negocjacji :-)

nie potrzebuje faktur :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka, popatrzyalm jeszcze raz na twoja odpowiedz dot. cen betonu i zauwazylam teraz ze pisalas o cenach brutto.... :o

Kurde, te ceny co dzisiaj podalam to bylo wszystko netto.

 

Dlatego az trudno mi uwierzyc ze tak tanio ci sprzedali towar.

Czy fakture mialas na 22% (faktura bezposrednio wypisana na ciebie)

czy 7% - placilas razem za robote i material??

 

2 polowa Wojty'ego

 

tak brutto .... sztuka negocjacji :-)

nie potrzebuje faktur :-)

 

 

Aaaaaa, wiedzialam ze tu jest cos nie tak. Bo jak sobie odliczylam od 200 22% vatu to mi wyszlo 163zl/m3 a to jest juz na granicy oplacalnosci :o (biorac pod uwage cene cementu, piastku, kruszywa, popiolu itp)

Nie mowiac ze w betoniarniach zapowiadaja kolejne podwyzki od lutego :o :o.

Ja tez cos bede musial kombinowac, bo przy moich 30m3 tylko za fundamenty to mi niezla sumka moze wyjsc...

 

 

Pozdrawiam

 

2 polowa WOjty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa, wiedzialam ze tu jest cos nie tak. Bo jak sobie odliczylam od 200 22% vatu to mi wyszlo 163zl/m3 a to jest juz na granicy oplacalnosci :o (biorac pod uwage cene cementu, piastku, kruszywa, popiolu itp)

Nie mowiac ze w betoniarniach zapowiadaja kolejne podwyzki od lutego :o :o.

Ja tez cos bede musial kombinowac, bo przy moich 30m3 tylko za fundamenty to mi niezla sumka moze wyjsc...

 

no niestety ..... tak to jest jak za dawnych czasow :-)

a ja za papier nie bede placic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty, BK :wink: co do wyboru chryslera voyagera to serdecznie odradzam. Po kilkuletnim użytkowaniu za koszty serwisu mogłem kupić drugi egzemplarz. Padło jakich mało. Z drugiej strony modele do 94 roku miały przesympatyczną mordę i to mnie skusiło. Chrysler to marka dla nieliczących się z serwisem, wg ADAC lider awaryjności! :wink: Sam myślę o alhambrze albo sharanie ... eh ...

co do betoniku to podarowałem sobie atesty za vat... podobnie jak z wszelakim drewnem, oknami (!), piaskiem, kamieniem, usługami (nie rezygnując przy tym z umów)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty, BK :wink: co do wyboru chryslera voyagera to serdecznie odradzam. Po kilkuletnim użytkowaniu za koszty serwisu mogłem kupić drugi egzemplarz. Padło jakich mało. Z drugiej strony modele do 94 roku miały przesympatyczną mordę i to mnie skusiło. Chrysler to marka dla nieliczących się z serwisem, wg ADAC lider awaryjności! :wink: Sam myślę o alhambrze albo sharanie ... eh ...

co do betoniku to podarowałem sobie atesty za vat... podobnie jak z wszelakim drewnem, oknami (!), piaskiem, kamieniem, usługami (nie rezygnując przy tym z umów)...

 

Tia, zgadzam sie z tym chryslerem voyagerem - tez widzialam to zestawienie ADAC ( napierwszym miejscu ida leb w leb z Renault Twingo 8) 8) .

Ale z wygladu mi sie zawsze podobal. A poza tym, z tego co sie orientuje, to byl jeden z pierwszych typowo familijnych samochodow. Zawsze strasze moja 1 polowe, ze kiedys jak juz zrobimy cala gromadke maluchow ( :D :D :D :D :D )to kupimy chryslera voyagera i on go bedzie prowadzil, ja bede siedziala z boku, a z tylu oczywiscie reszta druzyny. No i my-rodzice bedziemy spiewali i tylko przed refrenem bedzie: "i wszyscuy razem" "i raczki w gore". Taki typowy "americam dream" :)

Ostatecznie mozena robic takie wycieczki Reanultem Scienic'iem :)

 

To oczywiscie zarty :). Hi hi hi ostanio chyba za duzo ogladalam oglupiajacych amerykanskich filmow....

 

2 polowa Wojty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty czemu zdecydowales sie na atak duuuuze auto? To a conto tego bobaska?? :wink:

 

Jesli chodzi o plywalnie to znajomi jezdzili ze swoim mlodym na Sepolno, ale nie wiem czy tam byly specjalne szkoly plywania czy tylko brodziki dla bobasow. WIem tylko ze musieli nosic specjale pampersy - nieprzemakalne ...na zewnatrz :). Jak ich spotkam to sie popytam o szczegoly.

 

2 polowa Wojty'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...