Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

dobrzykowice - żona widać konsekwentnie realizuje strategię z której nawet nie zdawałeś sobie sprawy :lol:

żony mają zawsze rację więc się nie opieraj i do roboty :wink: :lol:

 

W pracy praca, w domu praca, eeeech cięzkie jest życie mężczyzny ;)

 

Jak tam praca w domu, toz to sama przyjemnosc.... ;>

 

 

..."Kazdy ma jakiegos bzika, kazdy jakies hobby ma..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Czytałem na forum o firmach i cenach betonu natomiast interesują mnie bloczki . Bardzo proszę radźcie.

Z bloczkami zbytniej filozofii nie ma , najczęściej stosuje się bodajże B-6 z których muruje sie ściany fundamentów. Co do cen to Ci nie pomogę bo dawno je juz kupowałem tak więc ceny na pewno sie zmieniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów,

 

jestem nowy, więc pragnę zapytać czy mogę wskoczyć do Was na kilka chwilek związanych z budową naszego domku ?

Lokalizacja : Samrdzów k Św.Katarzynki - pozdro dla sąsiadów :wink: projekt : Irma II Archipelag, etap : przygotowania do fundamentóffffffffffffff a co dalej hmmmmmmm

 

MM

 

Dlaczego tylko na kilka chwilek ? :) Budowa domu trwa cokolwiek dłużej :)

Pozdrawiam i trzymamy kciuki :)

A tak przy okazji, czy to nie w Smardzowie produkuja takie drewniane domki ? Jest tam nawet taki jeden wystawiony. Swego czasu mocno sie zastanawiałem nad takim rozwiazaniem

 

Spacerowałem wiele po okolicy ale chatki nie widziałem :o , natomiast jest napewno producent okien.

W który miejsu Dobrzykowice widziałeś ten domek ???

 

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Hej, hej, ostetecznie nasze gniazdko zrozroslo sie do niebotycznych rozmiarow, a mianowice 200 m - mam tylko nadzieje ze ne bedzie z zewnatrz wygladal na az taki duzy, bo metraz uzytkowy jest prawie rowny calkowitemu (dach jest 2 spadowy).

No coz, jak sie wprowadzimy to zabierzemy sie mocno do roboty - narobimy mlodych latorosli i moze sie jeszcze okaze ze ten damke jest za maly :D

Jakbym słyszał swoją żonę :) Też dzięki niej domek rozrósł się z 130 do 185 m kw i teraz mnie męczy o nowych małych lokatorów :)

Dobrzykowice żona zawsze ma rację .... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na forum o firmach i cenach betonu natomiast interesują mnie bloczki . Bardzo proszę radźcie.

Z bloczkami zbytniej filozofii nie ma , najczęściej stosuje się bodajże B-6 z których muruje sie ściany fundamentów. Co do cen to Ci nie pomogę bo dawno je juz kupowałem tak więc ceny na pewno sie zmieniły.

 

To fakt, że problemu nie ma natomiast podczas rozmów wstępnych z hurtowniami (negocjacje) wymyślają podwyżki cementu od lutego. Nie wiem jak do tego podejść. Ale trzeba z nimi rozmawiać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spacerowałem wiele po okolicy ale chatki nie widziałem :o , natomiast jest napewno producent okien.

W który miejsu Dobrzykowice widziałeś ten domek ???

 

MM

Nie jestem pewien czy to akurat było w Smardzowie, to było juz dość dawno temu :) W każdym bądź razie było to gdzieś w okolicy świętej kaśki. Na pewno bys wiedział o tej firmie gdyby ona była w tej wiosce. Zresztą niewazne, obecnie mam juz domek murowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów,

 

jestem nowy, więc pragnę zapytać czy mogę wskoczyć do Was na kilka chwilek związanych z budową naszego domku ?

Lokalizacja : Samrdzów k Św.Katarzynki - pozdro dla sąsiadów :wink: projekt : Irma II Archipelag, etap : przygotowania do fundamentóffffffffffffff a co dalej hmmmmmmm

 

MM

O nareszcie ktoś sie pokazał z tamtej strony codziennie jeżdże tamtendy do pracy jak postawisz troche to będe wpadać na kawe (oczwiście jak mnie zaprosisz) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów,

 

jestem nowy, więc pragnę zapytać czy mogę wskoczyć do Was na kilka chwilek związanych z budową naszego domku ?

Lokalizacja : Samrdzów k Św.Katarzynki - pozdro dla sąsiadów :wink: projekt : Irma II Archipelag, etap : przygotowania do fundamentóffffffffffffff a co dalej hmmmmmmm

 

MM

O nareszcie ktoś sie pokazał z tamtej strony codziennie jeżdże tamtendy do pracy jak postawisz troche to będe wpadać na kawe (oczwiście jak mnie zaprosisz) :lol:

 

Witam Krajankę :wink:

 

czuj się zaproszonahttp:// a ruszam za nie długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ale się rozpisaliście :lol: Moly całkowicie jeszcze sie nie przeprowadziłem.Mieszkamy trochę w nowym domu trochę w bloku.Nie wynajeliśmy jeszcze mieszkania,i dlatego mieszkamy jeszcze w bloku.Z chwilą znalezienia sublokatorów opuscimy mieszkanie,które jest ogrzewane ,a za które i tak opłacamy czynsz.W nowym domu super sprawuje się kominek z pł. wod. Gazu nie używam,ale drewna kominkowego mam mało (cieszę się z takiej zimy).Pozdrawiam Wiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Betty&M w grupie.Pytaj się śmiało,jesteśmy po to żeby sobie pomagać :lol: Wiech

 

Witaj Wiech,

śledzę od dawna forum i twoje naprawdę fachowe wypowiedzi . Będę rownież korzystał z rozwiązania : kominek z płaszczem wodnym i gaz z butlą w ziemi (firma jeszcze nie wybrana), natomiast myślę jeszcze o Reku. Kwestaia decyzji. Z pewnością będę podpytywał o szczegóły.

 

MM :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...