Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam.Ale się rozpisaliście :lol: Moly całkowicie jeszcze sie nie przeprowadziłem.Mieszkamy trochę w nowym domu trochę w bloku.Nie wynajeliśmy jeszcze mieszkania,i dlatego mieszkamy jeszcze w bloku.

 

Włąsnie, może potraficie doradzic jakie są najlepsze biura nieruchomości we Wrocku? Ja tez musze zaczać poszukiwania sublokatorów do naszego mieszkanka. Wprawdzie jeszcze dwa albo i trzy miesiące do wyprowadzki, ale z tym wynajmem to chyba nie jest tak hop siup, szczególnie jak sie chce z czynszu spłacac kredyt budowlany ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKA

Jak tam Twoja córeczka, dawno się nie odzywałaś :) :roll:

 

Córcia ma się dobrze, dziękujemy! :) Dzisiaj zapakuję ją w kominezon i jedziemy na wieś, omawiać strategię kładzenia kafelków :D Zafundowaliśmy małej łazienkę w kolorze brzoskwiniowo-białym, myślicice ze bedzie zadowolona? ;) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcyza

Nie pochwaliłaś się jak tam Twoje świąteczne poszukiwania ptaka :roll:

Oczywiście ptaka kupiłam ale u siebie w Strzelinie (bo tam mieszkam) i był o połowe tańszy niż we Wrocławiu. Na prowincji jest jednak dużo tańsze życie i przyjemniejsze. Ma oczywiście swoje wady dzisiaj ledwo się zaślizgałam się do pracy - oczywiście się spóźniłam. PO CO SYPAĆ NA DROGACH SAMO SIĘ ROZPUŚCI dobrze że moja szefowa też nie jest punktualna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w nawiązaniu do Narcyzy - czy faktycznie macie odczucie (w portfelach), że życie na prowincji jest tańsze? Bo jak ja zaglądam do swojego wiejskiego Samu, to łapię się za głowę na widok cen niektórych artykułów - np. wędliny i herbata jest sporo droższa niż we Wrocku. Czy to odosobniony przypadek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na etapie poszukiwań dobrego betonu i bloczków na fundament czyli stan 0. Czytałem na forum o firmach i cenach betonu natomiast interesują mnie bloczki . Bardzo proszę radźcie.

MM

 

 

hej ja polecam bloczki z Betardu Długołęka - sa bardzo dobrej jakosci i w rozsadnej cenie :-) ja kupowalam po 2,5 za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ale się rozpisaliście :lol: Moly całkowicie jeszcze sie nie przeprowadziłem.Mieszkamy trochę w nowym domu trochę w bloku.Nie wynajeliśmy jeszcze mieszkania,i dlatego mieszkamy jeszcze w bloku.

 

Włąsnie, może potraficie doradzic jakie są najlepsze biura nieruchomości we Wrocku? Ja tez musze zaczać poszukiwania sublokatorów do naszego mieszkanka. Wprawdzie jeszcze dwa albo i trzy miesiące do wyprowadzki, ale z tym wynajmem to chyba nie jest tak hop siup, szczególnie jak sie chce z czynszu spłacac kredyt budowlany ;-)

 

aka - też mamy taki sam plan

współpracowałam z około dwudziestoma biurami i w końcu zawsze sama znajdowałam najemców/ kupca

daj ogłoszenie do autogiełdy, to sami przyjdą, a najemcy będą sami walić drzwiami i oknami, zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na etapie poszukiwań dobrego betonu i bloczków na fundament czyli stan 0. Czytałem na forum o firmach i cenach betonu natomiast interesują mnie bloczki . Bardzo proszę radźcie.

MM

 

 

hej ja polecam bloczki z Betardu Długołęka - sa bardzo dobrej jakosci i w rozsadnej cenie :-) ja kupowalam po 2,5 za szt.

 

Witaj kasztanka

dzięki za info , kupowałaś bezpośrednio w Betardzie ? Cena 2,5 to cena brutto? Jeżeli tak to z kim rozmawiać o takich cenach :wink:

 

Pozdro MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka

Piotruś?- To fajnie :D

 

Z tą pogodą to słyszałam w pogodynce, więc okarze się na ile się sprawdzi, ale widzi mi się, że w tym roku to zimy raczej nie będzie.

 

Z tymi cenami to chyba jest bardzo różnie. Zależy też na co. Ale skłaniałabym się ogólnie do poglądu Narcyzy na podstawie tego co słyszałam od znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...