Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Kiedyś gadaliśm,y o ubezpieczeniu domu w budowie - czy ktoś ma takie ubezpieczenie? Ja prawdopodobnie zdecyduję się na hestię - polecacie jakieś inne firmy?

Taką decyzje podejmuje się samemu bo każdy ma inne wartości które chciałby chronić, ponadto każdy ma inną zasobność kieszeni. Ja radzę zacząć od przeczytania ogólnych warunków ubezpieczenia i porównania ofert. Na zasadzie co dostane w zamian za określoną składke. ważne jest też co wyłączone jest z ubezpieczenia bo zazwyczaj pośrednicy o tym nie mówią, okazuje się już po fakcie że to akurat nie było ubezpieczone. wszystkie informacje są na stronach firm ubezpieczenowych tu masz dla przykładu PZU http://www.pzu.pl/index.php?id=92owu&samSession=8b4f7baecc97c21a8bdfeb47fb3ca03e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w piątek.

Fajny to on nie jest dla mnie - w moje własne imieniny......

 

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU IMIENIN DLA WAS AGNIESZKI DROGIE, WYMARZONYCH DOMKÓW ZA PÓŁDARMO :-)

 

ja sie tez pochwale ze miałam 18stycznia imieniny hi hi hi hi

buzka

 

Agniechy wszystkiego najlepszego w Waszym Dniu !!!

 

Niech wam budowy lekkimi będą :lol: Wam i całym Waszym Rodzinkom.

 

Wojtek62

 

negocjuje ostatecznie w sprawie bloczków z Termatem . Betard drogi i nieugięty :cry:

 

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim solenizantkom dzisiejszym i tym co miały kilka dni temu swoje Swięto WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Betty,

Betard stosuje politykę monopolu, wychodząc z założenia, że sa naj, naj, naj....., nie wiem jak ze stropami ale bloczki z Termatu uważam za dokładniej wykonane niz te z Betardu

jeśli ktos bedzie w najbliższym czasie kupował strop to proponuje sprawdzić ceny firmy KONBET - wyszedł mnie 15% taniej niż z Betardu a jakość nie do zarzucenia - http://www.konbet.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na razie nie mamy ubezpieczenia :( Polegamy na dobrych sąsiadach i fakcie, że dom stoi w środku wsi i jest dobrze oświetlony. Może to złudna nadzieja, bo deski z placu ukradli :-? (ale miały tysiąc lat i tak były do wyrzucenia :wink: ), ale okna sa już pół roku (odpukać w niemalowane) :) . Nic innego nie zginęło i wiemy, że sąsiedzi mają oko - jesteśmy z nimi w stałym kontakcie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą to chyba o kogo innego chodzi. Kto to był? Chyba dwie osoby z grupy Ivonesca, Dobrzykowice, Dachowiec.... a i to chyba bardziej nalewki niż wino o ile pamiętam.

 

Dachowiec i na pewno Winko przez duże "W" :) Ja w całym procesie tworzenia tego winka byłem na samym jego końcu czyli konsumentem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:) To na przykład: http://foto.onet.pl/upload/21/29/_407174_n.jpg

Nie wiem, jak zrobić, żeby było tutaj widać?

To z lewej robiła moja zdolniejsza połowa, ale cała reszta temi rencami klejona :lol:

 

Hadraadae, jesteś po ceramice na ASP ? Moja żona ukończyła ten przybytek ale na architekturze wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK ,Molly dzięki za rady ,przekaże je synowi :wink: Co do bloczków betonowych wybierajcie z wibroprasy.Są gładkie i zdecydowanie lepiej je zabezpieczyć wszelkimi środkami przeciw wilgoci,nie mówiąc o ilości zużytych smarowideł.Wiech

 

Święte słowa ja takich nie miałem i później podczas malowania dysperbitem na kolanach chodziłem i sprawdzałem czy zalana zostałą każda dziurka, koszmar :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice

 

co mógłbyś powiediedzieć o "małomównym i rzetelnym fachowcu" Waldku N. Rozmawiam z nim odnośnie robót murowych w moim domku.

Daj znać , może na priv ??

 

Pozdro

MM

 

Z tego co wiem to na świeżo po rozmowach z nim jest Wojty, moze on cos dorzuci do tego co ja CI powiem na privie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:) To na przykład: http://foto.onet.pl/upload/21/29/_407174_n.jpg

Nie wiem, jak zrobić, żeby było tutaj widać?

To z lewej robiła moja zdolniejsza połowa, ale cała reszta temi rencami klejona :lol:

 

Hadraadae, jesteś po ceramice na ASP ? Moja żona ukończyła ten przybytek ale na architekturze wnętrz.

 

Dobrzykowice - przeceniasz mnie :wink: Ja jestem całkowity amator w tej dziedzinie (filolog angielski :) ). Ale mój Mąż jest po wrocławskiej ASP, wydział ceramika i szkło, dyplom 1995. Może się gdzieś mijał z Twoją Żoną? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - przeceniasz mnie :wink: Ja jestem całkowity amator w tej dziedzinie (filolog angielski :) ). Ale mój Mąż jest po wrocławskiej ASP, wydział ceramika i szkło, dyplom 1995. Może się gdzieś mijał z Twoją Żoną? :)

Żona kończyła chyba rok później tak więc na pewno się gdzieś tam mijali :) Mamy koleżankę, która jest właśnie po ceramice i zainwestowała w piec elektryczny, który zamontowała w swoim domku w piwnicy :) Robi prześliczne donice, jak bedziemy się urzadzać i będzie nam zbywać kasy to na pewno w parę zainwestujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...