Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

witam grupe,

obserwuje Budme od 10 lat i uważam, że wyjazd na nie jest bezsensowny - towarzystwo wzajemnej adoracji siedzi i popija różne trunki na zapleczu swych stoisk a klientów odsyłaja do przedstawicielstw regionalnych, jedynym plusem jest to, że można zebrac foldery różnych firm ale czy po to warto wydać min. 100zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak coś wiecie o tym parkiecie przemysłowym? Znalazłam producenta w Wałbrzychu, ale nie mogę się skontaktować.

 

AgnesK - a podziel się namiarami na tego producenta, może jak będziemy się we dwie dobijać, to nam się uda :) Ja choruję na bruk drewniany (kosteczki cięte w poprzek słojów - też wygląda pięknie), ale ostatnio mało energicznie, co się przekłada bezpośrednio na zerową skuteczność moich poszukiwań :( :wink: Ale parkiet przemysłowy też jest piękny, więc jak nie bruk, to jest to mój drugi faworyt :) A jakby nam sie tak udało zgrać i kupić razem, to może by jakiś upuścik się utargowało? :o Z której strony Wrocławia jesteś tak w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcyza, parkiet przem. inaczej sztorcowy, jest układany na sztorc właśnie. Dzięki temu jest, jak już pisałam, nie do zajechania. Ja chcę mieć koniecznie drewno w salunie a nie chcę mieć stresu związanego z noszeniem przez dziecko piachu z ogodu, lataniem psa i ewentualnym uszkodzeniem podłogi. A to dla przybliżenia "problemu", tak wygląda rozmawioro parkiet przem.:

 

http://www.drewexpol.com.pl/images/parkiet_przem_1.jpg

 

Haadraedee, bardzo chętnie :D Nam potrzeba ok 30 m2, chyba że będzie dobra cena to i na komunikację weźmiemy, wtedy ok 38 m2. Ja jestem z Jeleniej Góry, ale możnaby się umówić na odbiór własnym transportem. Coż pewnie byśmy wykombinowały w razie konieczności. :wink:

Tu namiar na firmę z Wałbrzycha: http://www.parkietwalbrzych.republika.pl

 

Pozdrowienia z makabrycznie zasypanej Jeleniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy są w tym Waszym Wrocławiu.. :-? 74 netto za m2.. To już chyba lepiej kupić parkiet z drewna egzotycznego w markecie za 86 zł brutto.. No ale zobaczymy jaką mi oferte przyślą.

Bruku nie robią, ale dają zniżki za zamówienia grupowe. Jeśli się więc Hardaadae zdecydujesz, to daj znać. Pomyślimy coś. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy są w tym Waszym Wrocławiu.. :-? 74 netto za m2.. To już chyba lepiej kupić parkiet z drewna egzotycznego w markecie za 86 zł brutto.. No ale zobaczymy jaką mi oferte przyślą.

Bruku nie robią, ale dają zniżki za zamówienia grupowe. Jeśli się więc Hardaadae zdecydujesz, to daj znać. Pomyślimy coś. :D

 

AgnesK - a kiedy Wy chcecie kupować ten parkiet? Bo my dopiero się przymierzamy do wylania chudziaka :( i szczerze mówiąc wcześniej niż późnym latem, to na pewno nie będziemy myśleć o wykończeniu podłóg.

Faktycznie różnica cen między Wrocławiem a Wałbrzychem ścina z nóg :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadraadae,

inaczej to sobie wyobrażałem jak na foto bo pisałaś, że to cięte po słojach a na tych fotografiach to jest coś innego, jak cenowo się kształtuje ?

Wojtek - popatrz na 3 zdjęcie, bo tylko ono (akurat najmniej wyraźne :( ) przedstawia bruk. A o cenę się właśnie dobijam do producenta. Jak sie dowiem, to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...