Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Dobrzykowice - nie wierz w dzieci. I tak Cię oleją

Co do tego, że blacha nas przetrwa, to głowy bym nie dał. Ja nie zamierzam tak szybko się udać do Parku Sztywnych. A jak "fachowcy" dobrze rozcharatają brzegi lub zrobią "odpowiednie" dziury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

u mnie wyliczyli że koronka wyjdzie tak samo jak łuska.Tzn różnicy bodaj 4 dachówki na 1 m2.Ale łat to tyle nie mam. Wyliczone mam na 900m.No ale dach mam chyba mniejszy.

Dawałeś dachówki skrajne, czy obrobiłeś czym innym?

A co z połówkami(strasznie drogie) chyba będę ciął z całych. Jak robisz u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpiówki na łuskę pójdzie tyle samo albo i więcej - zdecydowałem się na czerwoną angobę Viekora. Cena wszystkiego, czyli dachówki z akcesoriami, blachami, ławkami i oknami połaciowymi i folią to coś ok. 24 K zł :sad:

Bobiczek jeszcze nie mam tej dachówki bo producent ma niewyróbkę i nie nadąża z produkcją - ostatnio wypuscił 3 mln sztuk i poszła na pniu :smile: Będę miał krańcowe dachówki co do połówek to nie wiem, nie mam ich w specyfikacji, może ich nie potrzebuję ?:smile:

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wydębić kiedyś od Ciebie wszystkie namiary na dostawców, bo temat masz pewnie mocno rozpoznany. Bo mam nadzieję, że wiosną nastąpi w końcu upragniony start. Wczoraj geotechnicy powiercili mi 4 otworki - wody w bród :smile: już na 70 cm, ale pod humusem piasek i pospółka, więc jest jakieś małe pocieszenie.

P.S. Sprawdziłem - macie rację z tą karpiówką. Na oko mi tylko wyglądało, że dwa razy więcej jej idzie w koronkę.

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ryniu dnia 2002-09-11 09:14 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie wiem :sad: Mieliśmy wczoraj w firmie małe służbowe spotkanie, któe skończyło się pobytem w dwóch albo trzech knajpach. Dzisiaj ledwo ruszam nogami a już słyszę że to nie koniec...

Za to jutro będę cały dzień na działce i mam nadzieję ze zobaczę już mój dach w większości pokryty karpiówką :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, ludu pracujący!!!

 

On 2002-09-08 11:22, Alanta wrote:

Mój dekarz był świetny, doradził nam nawet pewne rozwiązania, na które bysmy nie wpadli sami.

no to mam nadzieję, że nadal jest taki świetny, bo właśnie do nas dziś przyjechał! :grin:

a deszcz o blaszkę pięknie stuka, co Wy tam wiecie, ja mam teraz w bloku za oknem daszek blaszany i uwielbiam ten łomot... :razz:

i wszystkim Wielkim Duchom dziękuję, że się na blaszkę zdecydowaliśmy [kasa!!], bo już i tak poziom naszego zadłużenia wywołuje u mnie palpitacje.

pozzzdrrróóó.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...