Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Tomek

 

Czy preferujesz jakąś część Wrocławia w poszukiwaniach działki, czy jest Ci to obojętne? Jeśli masz jakiś typ to może łatwiej będzie sprawdzić określony rejon od strony przewidywanych robót. Rzyczę powodzenia. Jak się dowiesz czegoś konkretnego to się podziel informacją.

 

Ja gdy kupowałam działkę też próbowałam się dowiedzieć, ale biurokracja mnie powaliła całkowicie. Mam nadzieję,że będziesz miał więcej szczęścia , zwłszcza,że już wyroki zapadły co do przebiegu tych tras, więc nie powinno być z tym problemu.

Jakbyś miał na oku konkretną działkę to możesz pójść do gminy, a oni powinni pokazać Ci na mapie jak będą przebiegać drogi względem Twojej ewentualnej działki i sam ocenisz czy Ci to odpowiada :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki.

Wszystkim ,którzy myślą o urządzaniu wnętrz może zainteresuje program w środę o godz.20,30 na programie BBC PRIME o urządzaniu wnętrz. Mają podobno odsłonić kulisy projektowania i zastosowanie dekoratorskich sztuczek dla osiągnięcia określonego efektu. Sama jestem bardzo ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad Molly

Raczej preferujemy północ Wrocławia (czy też raczej miejscowości na północ).

Jutro postaram się podzwonić i popytać. Ostatnio spuszczono mnie na drzewo, ale nie miałem czasu, żeby się szarpać.

Teraz rozważam już konkretne lokalizację więc w rozmowach z GDDKiA mam zamiar być "twardy jak Roman Bratny" :D

Jak tylko dowiem się jakie są aktualne informacje to na pewno się nimi podzielę.

Pozdrawiam serdecznie

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad Molly

Raczej preferujemy północ Wrocławia (czy też raczej miejscowości na północ).

Jutro postaram się podzwonić i popytać. Ostatnio spuszczono mnie na drzewo, ale nie miałem czasu, żeby się szarpać.

Teraz rozważam już konkretne lokalizację więc w rozmowach z GDDKiA mam zamiar być "twardy jak Roman Bratny" :D

Jak tylko dowiem się jakie są aktualne informacje to na pewno się nimi podzielę.

Pozdrawiam serdecznie

Tomek

 

Jak to na drzewo :-?

Zawsze mam mały problem z określaniem kierunków, północ tzn. w która stronę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipinka - z tego co sie orientuje to do Olawy z Wrocka troche km jest...

 

jak kto lubi, ale ja przy szukaniu dzialki kierowalam sie miejscem pracy - Wroclaw. Wprawdzie troche splukalismy sie na dzialke w Kamiencu, ale wiem ze po paru latach mi sie to zwroci (zarwno finansowo jak i czasowo). Zreszta i tam sie obawiam czy Kamieniec to troche nie za daleko... :o . Do tej pory zawsze do pracy jezdzilam gora 20min. (nawet w najwiekszych korkach).

 

A ty z ktorej strony Olawy bedziesz sie budowala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...