Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

mnie się baaaardzo podobają tereny mijane jadąc do Miłoszyc i ich walory są zdecydowanie inne od pozostałych okolic Wrocka ale codzienne życie wybrało południową część Wrocka

 

To jadąc do Miłoszyc, na wysokości Kaczmarka, mijasz mój domek po lewej stronie :)

 

Ja zawsze marzyłam o działce w tych stronach - męża musiałam długo przekonywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my nigdy nie kierowalismy odlegloscia od pracy przy szukaniu dzialki.

Po pierwsze ze zwgledu na to ze pracujemy w roznych okolicach Wroclawia (Slezna i Centrum). A po drugie przeciez w tycch czasch trudno oczekiwac ze bede pracowac kilkanascie lat w jednym miescu...

Nie mowiac juz o tym ze firmy wberew pozorom tez bardzo czesto zmienaija siedziby....

 

Na Kamieniec zdecydowalismy sie dlatego ze z miast polozonych zaraz przy granicach miasta i w miare blisko centrum byl najtanszy, a i sama dzialka byla polozona w ciekawej okolicy :).

Z checia zedecydowalalbym sie na Pegow, Chrzastawe albo Oborniki, ale odleglosc od centrum jest jak dla mnie za duza i koszt dojazdow do domku bylby za drogi (zadne z nas nie ma sluzbowego autka... i narazie na to nie licze :-? )

 

Jedyna wada jak narazie Kamienca jest dla nas to ze teraz mieszkamy w przeciwnej czesci Wroclawia i dojazd do dzialki troche nam zajmuje czasu, ale przeciez juz za 1,5roku (mam nadzieje) problem sam sie rozwiaze :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Stałym/starym Bywalcom (bez obrazy :D ) i Nowym Bywalcom :)

 

Wojty - a ja się nie moge dodzwonić do kobietki :-?

 

A ja sie dodzwonilam,a le dopiero popoludniu - to chyba byl nr do domu prywatnego... :-?

odebrala jaks mila kobitka, troche mi poopowiadala, ale przede wszystkim odeslala mnie na strone internetowa http://www.dojrzewalnia.pl - polecam-tam sobie mozesz poczytac (i zreszta cala reszta forumowych kobitek :D) o festiwalu, ktory bedzie we Wrocku. Ja jak narazie mam zamiar sie tam wybrac - daj znac jesli tez tam bedziesz szla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia ale nie mamy zadnej pewnosci ze szefowi za pol roku nie przyjdzie do glowy zmiana siedziby firmy i przeniesie np na Psie Pole (juz raz sie przenosili z Gadowa)...

 

No widzisz, masz takie same zdanie jak ja, w koncu sasiedztwo zobowiazuje... :D :D :D

Jak wiesz, to ja na razie dojezdzam tez nie mniejszy kawalek. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jak juz tak wszyscy piszą o połozeniu swoich działek to i ja sie dołącze.Reprezentuje północ(Paniowice -okolice Szewc) i przyznam sie szczerze ,ze tylko ta czesc Wrocławia mnie interesowała.Firma męża przeniosla sie wprawdzie do Długolęki, to bedzie miał "kawałek", ja na szczescie póki co pracuje na umowe o dzieło i nie musze o 7.00 stawiac sie w jakims biurze.Córcia jeszcze mała, wiec co do szkoły jeszcze sie zastanowie gdzie będzie chodzila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia ale nie mamy zadnej pewnosci ze szefowi za pol roku nie przyjdzie do glowy zmiana siedziby firmy i przeniesie np na Psie Pole (juz raz sie przenosili z Gadowa)...

 

No widzisz, masz takie same zdanie jak ja, w koncu sasiedztwo zobowiazuje... :D :D :D

Jak wiesz, to ja na razie dojezdzam tez nie mniejszy kawalek. 8)

 

 

Brawo, Jacku!

trzeba zawsze zawsze stawac po stronie (vel w obronie) sasiada - zwalszcza tak bliskiego! :D

 

Ale jesli chodzi o dojezdzanie do domku to ty nas wszystkich bijesz!

Powiedzialabym ze ty najdluzsza droge do pracy ze wsztstkich forumowiczow Muratora... :D:D

Dla ciebie chyba nie robi roznicy czy dojezdzasz z pegowa czy Kamienca :)

Jak ty biedaku dojedzeisz na 8.00 do pracy? :roll:

 

:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasztanka,

mieszkam na Ołtaszynie, pracę mam przy Parku Południowym, moja Zona przy rondzie PowstŚl., szkoła i przedszkole póki co pod nosem, wybór centr handlowych spory, więc rzadko ostatnio przejeżdżam linie dworca gł, stąd tez ukierunkowanie na te tereny - z bielan w ciągu 7min jestem w pracy, moja jedzie 10min - po co miałem szukac działki np w Kamieńcu?

 

jasne masz racje - popieram

ja mieszkalam na biskupinie, teraz kolo pl. Kromera a dzialka w Dlugolece - troche przypadkowo ale pasuje mi w 100% :-)

chociaz na bielany bede miala ho ho ho albo dalej - no chyba ze zrobia obwodnice, ale nie licze ze szybko hi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...