Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

kasztanka,

mieszkam na Ołtaszynie, pracę mam przy Parku Południowym, moja Zona przy rondzie PowstŚl., szkoła i przedszkole póki co pod nosem, wybór centr handlowych spory, więc rzadko ostatnio przejeżdżam linie dworca gł, stąd tez ukierunkowanie na te tereny - z bielan w ciągu 7min jestem w pracy, moja jedzie 10min - po co miałem szukac działki np w Kamieńcu?

 

jasne masz racje - popieram

ja mieszkalam na biskupinie, teraz kolo pl. Kromera a dzialka w Dlugolece - troche przypadkowo ale pasuje mi w 100% :-)

chociaz na bielany bede miala ho ho ho albo dalej - no chyba ze zrobia obwodnice, ale nie licze ze szybko hi hi hi

 

No widze Kasztanka, ze ty tez sobie niezle te dojazdy zorganizowalas :D

A prace macie tez tak blisko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

No widze Kasztanka, ze ty tez sobie niezle te dojazdy zorganizowalas :D A prace macie tez tak blisko??

 

no nie bardzo ..... zalezy dla kogo :-D

moj maz bedzie mial troche daleko do pracy, a ja nie pracuje we wrocku, tylko jezdze sobie po polsce wiec mi to rybka .... tym bardziej ze teraz nie bede jezdzic po polsce tylko wozkiem po osiedlu hi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dodzwonilam,a le dopiero popoludniu - to chyba byl nr do domu prywatnego... :-?

odebrala jaks mila kobitka, troche mi poopowiadala, ale przede wszystkim odeslala mnie na strone internetowa http://www.dojrzewalnia.pl -

 

Hej :) ja też się dodzwoniłam wczoraj po południu i byłam już na tej stronie. Jak podejmę decyzję, to dam Ci znać i umówimy się na znak rozpoznawczy, np. hasło: Murator :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dodzwonilam,a le dopiero popoludniu - to chyba byl nr do domu prywatnego... :-?

odebrala jaks mila kobitka, troche mi poopowiadala, ale przede wszystkim odeslala mnie na strone internetowa http://www.dojrzewalnia.pl -

 

Hej :) ja też się dodzwoniłam wczoraj po południu i byłam już na tej stronie. Jak podejmę decyzję, to dam Ci znać i umówimy się na znak rozpoznawczy, np. hasło: Murator :wink: :)

 

fajnie by bylo sie spotkac :) - ja narazie jeszcze probuje zwerbowac inne kolezanki bo samej mi sie tam nie chce isc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bylas juz na stronie "dojrzewalni"?

 

Oni organizuja takie wfestiwale, w ramach ktorych sa warsztaty, np

psychologiczne ("Być sobą" "Kobieta ważna dla siebie" "Otwórz oczy na Siebie samą")

społeczno-filozoficzne ("Nowe spojrzenie na pieniadze!" )

praca z ciałem (joga, pilates, Antycellulit gimnastyka)

taniec (Funky jazz, "Taniec źródłem wewnętrznej energii i radości" "Tańce irlandzkie" "Warsztaty twórczego tańca pt. "Kobieta tęczą otulona" ")

plastyka ("Finezja na stole" "Czarodziejskie lustro – warsztaty mozaiki" "Warsztaty Kwiatowe" "Lampiony z flizeliny" "Zaklęte w glinie ")

muzyka ("Kobiece rytmy – warsztaty bębniarskie dla kobiet " "Niech przemówią bębny")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar wybrac sie glownie na warsztaty palstyczne, bo uwielbiam takie rzeczy a poza tym przyda mi sie pozniej, jak przyjdzie urzadzac domek. A poza tym chyba dobrze mi zrobi poprzebywanie w gronie samamych bab - jak wspomnialam juz wczeniej po tylu latach na PWr i po 8 godzinach pracy z samymi facetami naprawde rajcuja mnie takie babskei nasiaduchy :)

 

A propos moj Wojcio obawia sie ze to jakos sekta bab... ale po minucie namyslu powiedzial ze kupi mi karnecik na warsztaty na moje urodzinki (bedzie minie mial caly weekend z glowy :). Ja osobiscie sadze ze to troche pachnie Warszawka - bo takie rzeczy sa trendy ... 8)

 

Ale co by nie bylo chetnie gadniki polepie - moze mi wyjda takie fajne jak

Hadraadae :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie.

 

Już dłuższy czas przyglądam się forum muratora, poczytuje to i owo.

A budować zamierzamy, więc trzeba pisać :)

Mam nadzieję, że dołączę do was i że dostanę kilka wskazówek, rad i porad:)

 

D08 parterowy mamy zamiar postawić w Oławie. Jak zybko to się okaże i jak czas pozwoli. Chciałoby się już, teraz..... :)

 

Mam pytanko, znalazłam ofertę Jopka na dachówkę karpiówkę za około 1,10 pln za sztukę.

Czy mieliście styczność z takową, co sądzicie, co polecacie?

 

Pozdrowienia

 

Teresa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Widze że mimo mrozu już powstwali niektórzy i musieli dojechać do swoich biurek :lol: Ja niestety też!

Ale maja fajnie Ci co nie muszą wychodzić z domu

niestety nie mam talentów pozwalających mi na pracę w domu i muszę z niego wyłazić na ten 15 stopniowy mróz. pocieszm sie tylko że do wiosny coraz bliżej :lol: :lol:

Mam pytanie; czy ktoś może wie - czy jak przy takim mrozie jak dzisiaj będą mi zakładać (naciągać) siatkę na słupki to jak zrobi się ciepło to nie będzie mi wisieć na tych słupkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - pozdrawiam serdecznie z ciepłych domowych pieleszy :)

 

Natka - wydaje mi się, że siatka nie powinna wisieć, bo przecież jesli się ją zakłada w lecie, to przy mrozie nie pęka? Chyba te rozprężenia materiału nie są aż takie duże, albo jakoś się kompensują? 8)

 

Całą niedzielę czytałam w Muratorze o ogrzewaniu. Skutek: nie mogłam zasnąć :( Dużo mądrzejsza się nie czuję :-?

 

A na domiar złego mam w domu GRYPĘ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadraadae

szpikuj sie jakimis tabletkami zeby Ciebie nie dopadło

a propos ogrzewania

na działce nie mam gazu, wiec myslałam o butli na propan butan( choc wiem ze to nie jest najtansze).Mój -mam nadzieje-wykonawca mówi zebym zastanowiala sie nad olejem opałowym, bo jest taniej.

Przegladałam stosowne watki na forum i wynika z nich,że cena oleju i gazu płynngo jest porównywalna- wiec skąd maja byc te oszczednosci?

Chyba ze np. litr oleju ogrzewa lepiej , skuteczniej niz litr gazu....nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...