Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Edyta 123.jeżeli wjeżdzasz na działkę ,to pod kątem około 45 st w prawo widać część mojego domu .będziesz widzieć od Twojej strony 2 okna połaciowe z wiśniowym dachem.Przysłania mi trochę dom z z dachem dwuspadowym kolor wiśniowy kryty blachodachówką.Widziałem w sobotę z okna ,że na budowie ktoś był u Ciebie białym samochodem .Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Widziałem w sobotę z okna ,że na budowie ktoś był u Ciebie białym samochodem .Wiech

 

No to jak bialy samochod to bingo :D To ekipa - chociaz pewno to bylo wczesnym rankiem - bo jak ja tam dotarlam okolo 14 to juz nikogo nie bylo :(

Za tydzien, najwyzej dwa jak wyjrzysz z tych Twoich polaciowych to moze juz kawalek wiezby zobaczysz :p

A Twoj domek to tez juz musialam widziec. Niejednokrotnie przypatrywalam sie tym domkom (w tym pewnie Twojemu), ktore sa w tamtej okolicy.

Niesamowite z jakim zainteresowaniem nagle czlowiek zaczyna patrzec na wszystko co pnie sie do gory - oczywiscie dgy buduje cos wlasnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek 62. Z sąsiadem mam niepisaną umowe że zwracamy uwagę na wszelkie przybycia osób na posesje.On na moją ,a ja na jego.Edyta 123 w trakcie budowy domu przypatrywałem się wielu budowom(robię to do tej pory).Można dużo rzeczy podpatrzeć i się nauczyć.Nawet teraz chodząc na spacer,zwracam uwagę na nowe domy,oraz budowy. :oops: Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :-)

polanki - czy planujecie cosik do oglądania Waszego domku? czy można umówić się indywidualnie? :D w końcu też mieszkamy w połnocnej części i daleko do siebie nie mamy ;-)...a kominek chyba wart zobaczenia :D

Pewnie że planujemy tylko....

Tak chciałoby się jeszcze coś zrobić, a tempo zmian już coraz wolniejsze.

I posprzątać trzeba :-? ...

1,2,3..To sobota czy niedziela?

Dagmara

 

no to wywołałam wilka z lasu ;-) :lol: ....tyle że nie śmiałam nawet pomyśleć że to ten weekend....a teraz zaczynają się ferie i wyjeżdżamy z dzieciaczkami do babci :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkało się dwóch kumpli i jeden mówi do drugiego

- Stary organizuję sex grupowy. Piszesz się?

- No pewnie. A kto będzie ?

- No ja, ty, twoja żona...

- A, no to jeśli tak to nie.

- No dobra to ciebie skreślam

 

 

Tak mi się taki dowcip przypomniał jak sobie czytałem nasze forum ...ciekawe dla czego Dobrzyk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku: Kawa z mlekiem, pachnące latem grejpruty, mruczący kot na kolanach, herbatka z melisy albo majeranku, pogaduszki na forum muratora, chrupki kukurydziane z miodem... wedle uznania :)

 

Ja tez znam dobra metode na wszelkiego rodzaju przeziebienia i stany grypowe (ta metoda zawsze dziala :)

 

Najlepsze w leczeniu tych schorzen jest ziarnko groszku...

kladze je sie centralnie na brzuszku ......

 

 

... i pociera drugim brzuszkiem 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu szanownemu Kuzynowi poradzono kiedyś grzane piwo, więc wypił jedno grzane i 3 zimne. Pomogło :D

Pozdrawiam

Tomek

 

A tej metody nie mialam okazji sprawdzic :roll: , chyba dlatego, ze jak tylko cos zaczyna mnie brac to siegam do "mojej metody" :D

 

A tak swoja droga to ocs cisz na grupie...

Grupe "wiosna 2005" juz mi sie dzisiaj udalo rozruszac, a na Wroclawskiej tylko sie echo walesa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...