Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witam grupe,Woyty mam pytanie co to ma znaczyc,ze w kazda sobote robisz ....wokol Rynku -jogging?mieszkam tu to popatrze,jakiego koloru dresik?Polanki jak zima dokuczyla w uzdrowisku?Wioma tak jak polanka pisal troche nas jest tzw polnocni,co prawda Kamieniec i okolica jest"mocniejsza"ale....pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Jaka się nam zrobiła rodzinno/sąsiedzko/groszkowa atmosfera :D :wink:

 

Wojty - wybrałaś już sobie jakieś zajęcia na festiwal dojrzewalni róż?? :)

 

 

Witaj!

 

Hmm, narazie podoba mi sie:

"zaklete w glinie". "Lampiony z flizeliny", "Czarodziejskie lustro – warsztaty mozaiki ", "Joga", "Połączony oddech – sposób na oczyszczanie umysłu i ciała od napięć, bloków i stresów." "Funky jazz "

.. i pewnei jeszcze :)

 

Narazie jeszcze sie zastanawiam i licze kase :D

 

A ty cos juz wybralas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupe,Woyty mam pytanie co to ma znaczyc,ze w kazda sobote robisz ....wokol Rynku -jogging?mieszkam tu to popatrze,jakiego koloru dresik?Polanki jak zima dokuczyla w uzdrowisku?Wioma tak jak polanka pisal troche nas jest tzw polnocni,co prawda Kamieniec i okolica jest"mocniejsza"ale....pozdrawiam

 

 

Hi, hi Blandyna, o co ty mnie posadzasz???

 

Ja i jogging - bardzo toksyczna para (z WF zawsze mialam 3, nieraz tylko 4 jak sie ktos ulitowal, albo WF uczyl jakis "sympatyczny pan" ... :D)

 

Bieganie wokol rynku to w moim wykonaniu to bieganie po sklepikach i ogladanie wystaw,a nieraz dla odmiany wchodzenie do srodka... No i prawie juz obowiazkowo zajrzenie do Empiku na kawke i gazetke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze tak was rozbawialm, choc dla mnie to nie jest takie smieszne... :-?

To moja zyciowa porazka - w ogole nie mam koordynacji ruchow - tragedia!

Zebys ty mnie widziala na zajeciach ze step reaboku... i mimo ze to byly prawie indywidualne dla mnie zajecia i tak nic nie pomoglo... :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyc wyraznie uksztaltowaly sie w naszej grupie dwie frakcje: poranno-biurowa i wieczorno-pozasluzbowa. Ale sa tez osobniki wszechstronne, moze forumowo uzaleznione? Albo komputerowo przykute?

Poza tym mozna zaobserwowac migracje miedzy frakcjami, wzbogaca to zycie spoleczne tudziez wymiane doswiadczen.

Niech zyje frakcja wieczorna, choc mniej liczna! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja troszkę uaktualniłem:

 

http://czajla.republika.pl/murator/wroclaw.jpg

 

Kogo nie ma niech się odezwie ;-)

 

(BK przepraszam ale coś się nie mogę dostać do tego obrazka który masz w stopce...)

 

Grzegorz

 

Witam Polanka,

niestety mojego Smardzowa nie ma na mapce :cry: a bardzo bym chciał.

Za umieszczenie serdeczne dzięki.

Smrdzów k Św. Katarzynki :wink:

 

Pozdrówka

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj 2. zmiano!

 

No coz teraz pisza ci "frajerzy", ktorzy nie moga/boja sie pisac w pracy.

Niestety i ja do nich naleze - nie moge pisac w pracy :( :cry:

mam tylko otwarte male okienko tylko monitoruje sytuacje na forum, a dopiero jak przychodze do domku to odpowiadam na posty.

 

Ej, twoj administrator sieci moze i tak stwierdzic, ze sciagnelas strone muratora, mimo ze nie piszesz postow. :evil: :evil: :evil: No ale chyba az tak zle w twojej firmie nie jest... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj administrator pewnie tez to moze - nieraz o tym myslalam ... Zwalszcza ze nasz administracja ogoleni probuje nam narzucic system Big Brother.

Ciekawie co powie jak mnie kiedys zacznie sledzic, zwlaszcza ze ja co pare minut tylko naciskam F5 (odswiezanie) :D:D.

Narzie jednak o tym za duzo nie mysle, najwyzej znajde sobei nowa prace- oby tylko z dostepem do internetu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj administrator pewnie tez to moze - nieraz o tym myslalam ... Zwalszcza ze nasz administracja ogoleni probuje nam narzucic system Big Brother.

Ciekawie co powie jak mnie kiedys zacznie sledzic, zwlaszcza ze ja co pare minut tylko naciskam F5 (odswiezanie) :D:D.

Narzie jednak o tym za duzo nie mysle, najwyzej znajde sobei nowa prace- oby tylko z dostepem do internetu :D

Tak, dobry pomysl w razie czego :lol:.

Bez internetu teraz trudno normalnie funkcjonowac, n.p. trudno znalezc wykonawce, architekta lub sasiada... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyc wyraznie uksztaltowaly sie w naszej grupie dwie frakcje: poranno-biurowa i wieczorno-pozasluzbowa. Ale sa tez osobniki wszechstronne, moze forumowo uzaleznione? Albo komputerowo przykute?

Poza tym mozna zaobserwowac migracje miedzy frakcjami, wzbogaca to zycie spoleczne tudziez wymiane doswiadczen.

Niech zyje frakcja wieczorna, choc mniej liczna! :lol: :lol: :lol:

 

Melduje się element komputerowo-przykuty :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyc wyraznie uksztaltowaly sie w naszej grupie dwie frakcje: poranno-biurowa i wieczorno-pozasluzbowa. Ale sa tez osobniki wszechstronne, moze forumowo uzaleznione? Albo komputerowo przykute?

Poza tym mozna zaobserwowac migracje miedzy frakcjami, wzbogaca to zycie spoleczne tudziez wymiane doswiadczen.

Niech zyje frakcja wieczorna, choc mniej liczna! :lol: :lol: :lol:

 

Melduje się element komputerowo-przykuty :wink: :)

 

Nic sie nie martw, na pewno sie jeszcze odkujesz! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj 2. zmiano!

 

No coz teraz pisza ci "frajerzy", ktorzy nie moga/boja sie pisac w pracy.

Niestety i ja do nich naleze - nie moge pisac w pracy :( :cry:

mam tylko otwarte male okienko tylko monitoruje sytuacje na forum, a dopiero jak przychodze do domku to odpowiadam na posty.

 

To uważaj, bo sporo szanujących się firm ma soft do monitorowania pracowników na necie - tyle że pewnie trudno jest śledzić wszystkich naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj 2. zmiano!

 

No coz teraz pisza ci "frajerzy", ktorzy nie moga/boja sie pisac w pracy.

Niestety i ja do nich naleze - nie moge pisac w pracy :( :cry:

mam tylko otwarte male okienko tylko monitoruje sytuacje na forum, a dopiero jak przychodze do domku to odpowiadam na posty.

 

To uważaj, bo sporo szanujących się firm ma soft do monitorowania pracowników na necie - tyle że pewnie trudno jest śledzić wszystkich naraz.

 

No wlasnie moja firma niestety bardzo sie szanuje... :evil: ..niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...