Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Mleko tylko pozornie pomaga na zgagę. To jak z alkoholem na mrozie; na chwilkę pomaga a potem jest jeszcze gorzej. Mleko na chwilke łagodzi, ale jego rozkład w żołądeczku zdecydowanie pogarsza sprawę.

Nie próbowałaś po prostu Rennie czy "cóś" na ten kształt?

Mnie zawsze pomagało. W ciąży co prawda nie byłem :D , ale na pierwszej sesji na studiach nabawiłem się od razu wrzodzików :D i tak mi się jeszcze jakiś czas odzywały.

Mnie- jak nie miałem ochoty na żadne cuda- pomagała po prostu woda mineralna (niegazowana oczywiście). Po prostu rozcieńczała

:D

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mleko tylko pozornie pomaga na zgagę. To jak z alkoholem na mrozie; na chwilkę pomaga a potem jest jeszcze gorzej. Mleko na chwilke łagodzi, ale jego rozkład w żołądeczku zdecydowanie pogarsza sprawę.

Nie próbowałaś po prostu Rennie czy "cóś" na ten kształt?

Mnie zawsze pomagało. W ciąży co prawda nie byłem :D , ale na pierwszej sesji na studiach nabawiłem się od razu wrzodzików :D i tak mi się jeszcze jakiś czas odzywały.

Mnie- jak nie miałem ochoty na żadne cuda- pomagała po prostu woda mineralna (niegazowana oczywiście). Po prostu rozcieńczała

:D

Pozdrawiam

Tomek

 

dzieki Tomek :-)

bylam w aptece i pani powiedziala ze nie ma specyfiku na zgage dla ciezanych ..... wszystko ponoc szkodzi :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOMA ZARA a Wy co tak cicho siedzicie na forum?

widze ze jestescie na forumie :-)

 

czestujcie sie SMACZNEGO

Wywołana do odpowiedzi melduję: :wink:

Polanka - dziękuję za wklejenie do mapki - poczułam się pełnowartościowym członkiem(?????) :wink: zbiorowości

 

Kasztanko - siedzę i się douczam w "wymianie doświadczeń" - gdzieś kiedyś przeczytałam jak Dobrzykowice poinformował niedouczoną forumkę......... więcej czasu w wymianie doświadczeń mniej na plotkach = mniej błędów na budowie itp......(to nie cytat ale sens wypowiedzi) :lol:

 

Czekam na wycenę od p.Mani..........

 

A tak przy okazji co myślicie o zakupach materiałów teraz, a nie na wiosnę/lato????

 

Pozdrowienia

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budowlanych woprz nie tekstylnych

 

Tekstylne są zabronione przez Pana Męża na czas bliżej nie określony :roll: :wink:

 

Myślę nad zakupem bloczków BK na ściany. Usłyszałam że teraz jest fajny okres na takie zakupy - niezłe ceny bo producenci chcą zwolnić magazyny przed wieeelkim budowlanym ruszeniem. Niby logiczne ale mam jakieś lęki :roll: No i oczywiście składują to u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie

na etapie fundamentów rozważałem jeszcze czy grzać prądem czy gazem czy olejem

czy kominek z płaszczem wodnym czy z DGP.

 

i na dodatek zamieszałem jeszcze troszeczkę ze ściankami działowymi a na koniec na połowę salonu zrobiłem podłogówkę.

 

trzeba uważać

 

albo np kupowanie czegoś w likwidowanych składach np. resztki dachówki z 1/2 ceny z nadzieja że dokupi się resztę gdzie indziej a później okaże się, że kolor owszem podobny ale nie ten sam.

 

i bądź tu człowieku mądry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...