Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Hej, hej!!!!

 

jestem, jestem !!! Modrdeczki kochane!!:)

 

Druga zmiana wchodzi do akcji!!

 

Ostanio sie nie pojawialam, bo

-pierwsze promo- w srode brutalnie zaatakowal mnie jakis trojanek , na szczescie "moj iluzoryczny maz" mi go naprawil - bravo dla niego!! :p

-drugie primo - wczoraj zaraz po pracy poszlam troszku poimprezowac :roll:

 

Ale milo ze ktos sie o mnie pyta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plotek, niedomowien i roznych takich odnosnie mojej 1 polowy:

 

oswadczam wszem i wobec, ze moja 1 polowa istnieje i ma sie dobrze...

zreszta yaacekiewicz moze poswiadczyc, bo go widzial...hmmm, chociaz po tylu piffkach co wtedy wypil, to pewnie powie ze ja mam 4 os rodzine :roll:

A poza przeciez kots mnie tym groszkiem leczy.... :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Rozmawiałem dzisiaj z geodetą ,który powiedziałmi, że mapę do celów projektowych wykonuje średnio za 700 zł., a wytyczenie budynku to około 450 zł.

Oczywiście wytyczenie może być tańsze, jeżeli wcześniej wykona mapkę. Mapy do celów projektowych wykonuje taniej, ale ze względu na to że są to Kąty Wroclawskie i mapa musi być uzgodniona w Ośrodku Powiatowym we Wrocławiu, gdzie koszty są większe.

Dlaczego koszty w Ośrodku Powiatowym sa droższe?

Czy 700zł. za mapkę to dużo?

Może polecicie jakiegoś geodetę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ahrek

 

to dziwne o tym ośrodku powiatowym - nie słyszałam czegoś takiego

 

a co do cen - cena jest normalna, choć my płaciliśmy 350 PLN, ale "było nas trzech"

potem podziękowaliśmy geodecie - teraz służę namiarem na bardzo fajnego gościa - facet szybko przyjeżdża, jest dobry i niedrogi.

 

Wytyczenie masz tanio, zależy jeszcze jaki dom. Nasz geodeta wyszedł z założenia że po co mamy przepłacać (dom ma kilkanaście krawędzi) więc wytyczył tylko te zewnętrzne punkty, a resztę zrobiła ekipa, ekipa musi być w miarę kumata (a to rzadkość) - tutaj akurat się nie pomylili, dom wytyczyli dobrzre, chociaż w innych momentach budowy popisywali się rzadko spotykanym tumaństwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa Wojty'ego (Wojty Właściwy) jest postacią iluzoryczną - jak żona porucznika Kolombo - jej tez ponoć nikt nigdy nie widział :wink:

 

Co to, to muszę wyrazić stanowcze NIE

Jednak moja żadkość bywania na forum wynika z prostego faktu:

w domu posiadamy _tylko_ jedną klawiaturę :D

zaś pisanie na forum po 24:00 (tak do siebie samego) jakoś niespecjalnie mi pasuje :wink:

U nas w domu wystarczy, że na razie mamy jednego nałogowca "forumowego"

 

--

PIERWSZA (właściwa) połowa Wojtego - Wojty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczuciowe? Proszę zdefiniować pojęcie.

 

Pierwsza połowa Wojty'ego (Wojty Właściwy) jest postacią iluzoryczną - jak żona porucznika Kolombo - jej tez ponoć nikt nigdy nie widział :wink:

 

no taaaak ..... sprawa jest wg mnie bardzo skomplikowana ....

wiemy jak wyglada 1polowa Wojtyego, a gadamy caly czas z 2polowa Wojtyego - i nie wiemy jak ona wyglada (przynajmniej wiekszosc)

a wiec proponuje zeby 2polowa sie ujawnila :-) aby bylo jasne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plotek, niedomowien i roznych takich odnosnie mojej 1 polowy:

 

oswadczam wszem i wobec, ze moja 1 polowa istnieje i ma sie dobrze...

zreszta yaacekiewicz moze poswiadczyc, bo go widzial...hmmm, chociaz po tylu piffkach co wtedy wypil, to pewnie powie ze ja mam 4 os rodzine :roll:

A poza przeciez kots mnie tym groszkiem leczy.... :D:D

 

To nie jest Was czworka? Bo ja wypilem tylko dwa piffka. A moze wypilem cztery piffka a Was jest dwojka? A moze i Was i piffek czworka? Oj, nielatwo pojac ten swiat, nielatwo... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...