Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

W sumie to można hmm pomyśleć o imprezie forumowej Swiętojańskiej w Gajkowie/Kamieńcu (albo nawet nad Bajkałem) w czerwcu - co myślicie?

Gaworzymy o rozpasaniu świętojańskich nocy a tu BK proponuje spotkanie w czerwcu.... nad jeziorem....

Nie wiem co o tym myśleć... :lol: :lol: :lol:

Tomek

 

ja tam nie gaworzyłam o rozpasaniu - rozpasanie to ci podpowiedziała męska wyobraźnia :lol:

noc świętojańską można też spędzić na kulturalnej dyskusji o betonie i piecach CO, rozwiązaniach instalacji elektrycznej i innych problemach jakie nas pasjonują a nie tylko na rozpasaniu :lol:

 

Co myśleć? czuć się zaproszonym na imprezę w lecie

a tak w ogóle - to gdzie te nasze wszystkie mężczyzny z grupy wrocławskiej - coś dziś Was niewielu, Panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek - ale dziś nie noc świętojańska :lol:

a co do drzwi - widziałam fajne, firmy Dziadek - macie jakieś zdanie na temat firmy?

i jeszcze w Domarze fajne płytki i meble do łazienki (z Koła) - kupię sobie jak nie na walentynki to na noc świętojańską :wink:

 

BK - a to dzrzwi wewnętrzne, czy nadal rozmawiamy o zewnętrznych? Pierwsze słyszę o tej firmie, mają jakąś stronę www? Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej!

 

Ja tu tylko na chwile zagladam :)

 

Generalnie rownież blizej mojego serca i serduszka moje 1 polowki jest noc swietojanska :), ale jak jzu jest jakies swieto to nalezy je swietowac :):):):):)

 

Duzo sie nie bede rozpisywac. Wpadlam tu tylko zeby podrzucic troszku groszku dla zakochanych :D:D:D:D:D:D

 

 

http://ogrod.bazarek.pl/i/t/2035/743/277/min_203628767541e25bf475a83.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kiedys sie witalem :) ale mialem dlugga przerwee nie kozystalem z forum znowu jestem na etapie modernizacji poddasza wiec bede tu czesciej :)

pozdrawiam wroclaw

 

hubiii - dlugoleka

 

WOW witamy Dlugoleke!!!!!

przypomnij z ktorej strony Dlugoleki jestes - mniej wiecej ..... ulica!?

 

:) w koncu sie dorwalem ... postow tyle ze sie dokopac nie mozna :)

jestem z Dłg i lokalizacja to Wschodnie ( taki siaki domek na zakrecie :) z zielonym ondulinem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...