Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witam GRUPĘ.Pozdrawiam nowe twarze na tym forum.Mam pytanie czy znacie może ceny działek w Kamieńcu, Gajkowie, Dobrzykowicach.Mój znajomy chce się budować w tych okolicach działka ok 1000 m/2.Jeżeli znacie taką do sprzedania dajcie znać.Sam zastanawiam się co ja będę robił po ukończeniu tego domu.Najlepiej budowałbym następny dla dobrego samopoczucia :wink: Brak mi co prawda kasy ,ale mam mieszkanie własnościowe które mogę sprzedać i zacząć budowe.Następnie sprzedać ten obecny i kontynuować budowę następnego.Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam GRUPĘ.Pozdrawiam nowe twarze na tym forum.Mam pytanie czy znacie może ceny działek w Kamieńcu, Gajkowie, Dobrzykowicach.Mój znajomy chce się budować w tych okolicach działka ok 1000 m/2.Jeżeli znacie taką do sprzedania dajcie znać.Sam zastanawiam się co ja będę robił po ukończeniu tego domu.Najlepiej budowałbym następny dla dobrego samopoczucia :wink: Brak mi co prawda kasy ,ale mam mieszkanie własnościowe które mogę sprzedać i zacząć budowe.Następnie sprzedać ten obecny i kontynuować budowę następnego.Pozdrawiam Wiech

 

ty to masz zdrowie chlopie@!!!!

hi hi hi:-)

podziwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) w koncu sie dorwalem ... postow tyle ze sie dokopac nie mozna :)

jestem z Dłg i lokalizacja to Wschodnie ( taki siaki domek na zakrecie :) z zielonym ondulinem :)

 

ale to w tej "starej" czesci dlugoleki?

po prawej od wroclawia?

ja po lewej :-)

 

w starej heheh co za okreslenie .. ja wiem gdzie masz domek bo to na tej samej ulicy co domek mojego kolegi :) (ten pierwszy z duuuza antena satelitarna :))) w sume jakbys tak popatrzyla BANK to ja mieszkam w tamta strone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek 62

w marcowym Muratorze dali art. o stosowaniu drutów miedzianych na dach, aby zabezpieczyc przed porastaniem.

 

A tak poza tym to cytują w nim wypowiedzi Wojtka i BK :D

 

Wojtek, BK - cytują Was w prasie fachowej!!!!!!! :) Możemy Was dotknąć ? :wink: :lol:

A tak serio - to jesteśmy inwigilowani!! :wink:

 

WOOW ja tez ja tez chce!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w starej heheh co za okreslenie .. ja wiem gdzie masz domek bo to na tej samej ulicy co domek mojego kolegi :) (ten pierwszy z duuuza antena satelitarna :))) w sume jakbys tak popatrzyla BANK to ja mieszkam w tamta strone :)

 

Wtorkowe dzień dobry :D

 

Hubiii a tak bliżej gdzie na Wschodniej , ja będę na wylocie do Kamieńca :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w starej heheh co za okreslenie .. ja wiem gdzie masz domek bo to na tej samej ulicy co domek mojego kolegi :) (ten pierwszy z duuuza antena satelitarna :))) w sume jakbys tak popatrzyla BANK to ja mieszkam w tamta strone :)

 

no wiem ze glupie moze okreslenie ..... ale tak mi sie nasuwa na mysl bo po prawej stronie miesci sie cale centrum he he he

poczta, kosciol, cmentarz, sklepy itp

 

no strona selgrosowa kojarzy mi sie jako nowa (tym bardziej to osiedle gdzie moj domek bedzie |:-)

 

a skad wiesz gdzie mam? ogladales album? milo :-)

pozdroooofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się raczej martwiła o Wiecha

5 lat później...

Kol. Wiech siedzący w pokoiku bez okien.... w kaftanie bezpieczeństwa.... oczy przekrwione.... wzrok obłąkany.... szepcący:

" 1W czy 2W?... a może 3W?, pompa czy gaz?... parter czy użytkowe poddasze?... :D

Pozdrawiam

Tomek

 

:lol: :lol: :lol:

Wiech - czas na terapię

terapia to zimny pilsner na tarasie w ciepły wiosenny wieczór

leniwe sobotnie poranki nad brzegiem własnego basenu

romantyczne zimowe noce przy kominku ... :wink:

 

odechce ci się użerania z ekipami, betonem, instalacjami, szpachlowaniem i kuciem

 

Ale tak na poważnie to ja też lubię jak się coś dzieje ...

 

Ja to następny dom wybuduję z płyty OSB i patyków w 3 dni (Kronopol albo unibud)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek 62

w marcowym Muratorze dali art. o stosowaniu drutów miedzianych na dach, aby zabezpieczyc przed porastaniem.

 

A tak poza tym to cytują w nim wypowiedzi Wojtka i BK :D

 

Wojtek, BK - cytują Was w prasie fachowej!!!!!!! :) Możemy Was dotknąć ? :wink: :lol:

A tak serio - to jesteśmy inwigilowani!! :wink:

 

Nic się nie przejmujcie (oczywiście ci którzy sprawdzili swoje nazwiska na liście W. :p )

 

Autografy na najbliższym spotkaniu - Wojtek, co ty na to? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelkie spostrzeżenia i wizje mojej przyszłości :wink: Bałbym się prędzej że jak nic nie będę robił to wyląduje w domu bez okien w kaftanie bezp. :wink: A tak na poważnie jak dwa dni nic nie robię to już mnie nosi i chcę soś robić.Najgorsze jest dla mnie postawienie stanu surowego zadaszonego z tynkami wew.i zew (struktura) oraz wylewki .Resztę i tak bym robił sam lub z pomocą rodziny.Wszelkie instalacje,sufity itp.Pretensje miałbym do siebie gdyby soś nie wyszło.Kochani życie zaczyna się po .... dziesiątce.Pozdrawiam Wiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...