Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witajcie kochani

ale czad - jak dziś dotarliście do pracy?

ja się zrywam o 15 albo i wcześniej i idę na sanki :wink:

 

Czad jest faktycznie, oczywiście kolejarze mnie nie zawiedli i pociąg z Kłodzka do Wrocławia był opóźniony 90 minut, dobrze że Busy jeżdżą bo inaczej musiała bym chyba iść na nogach a to troche daleko :lol:

Niestety na sanki się nie mogę wybrać bo jak docieram do domu to jest zupełnie ciemno a szkoda bo chyba warto się czasem zabawić. Dlatego życzę Ci udanch fikołków na śniegu :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ludziska, POMOCYYY!!

Czy ma może ktoś namiary teleadresowe na Kasię_i_Tomka z Kiełczowa?

Podobnie jak ja są wielbicielami starych saabów, a ja właśnie szukam mechanika...

Nijak nie potrafię się z nimi skontaktować w tej sprawie...

 

niestety nie mam na nich namiarów :(

...ale poza tym miło Cię tu znów widzieć :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie,

Z racji blazy sobotniej czasem dokonujemy przejazdu przez okoliczne Swidnicy "wystawkownie" - i co moge powiedziec to powiem :)

Nowizna to najwieksza mogila z nich wszystkich: syf, brud, walki rozgoraczkowanych klientow o towar ktory jest jeszcze nie rozpakowany z samochodow ect. - mozna nakrecic niezly reportaz o "kulturze" Polakow - czegokolwiek to nie znaczy, ale do rzeczy...

 

Polecam inne wystawkownie z okolicy:

- w Pieszycach - zaraz na wjezdzie od strony Dzierzoniowa pokonujemy szykane "S" i skrecamy na wysokosci cukierni w prawo jakies 140 st. i w pierwsza mozliwa "bez most" w lewo. Jawi sie nam budka z "padlina" i znak Parkingowy. Parczymy pojazd i udajemy sie do domostwa przed miesobudka. Duzo mniejszy niz w Nowiznie wybor mebli, szkla, ceramiki, zegarow, ale za to bardzo czysto, milo i mozna nawet cos zamowic " na zyczenie".

- ceny zaskakuja :) pozytywnie!!

- w Tuszynie - polecam http://www.pilot.pl na drodze z Dzierzoniowa do Ksiaznicy, jadac od strony Dzierzoniowa po prawej stronie - nie sposob pominac, graciarnia o poziom wyzej niz w Nowiznie, milo, konkretnie, czysto z malutkim minusem.

 

- w Jazwinie - jadac z Sieniawki do Swidnicy po lewej stronie, poziom najnizszy z trzech prezentowanych miejsc jednak jak sie pogrzebie to sie wygrzebie......

 

Pzdr

BODO'wy

No właśnie o to chodziłożeby ktoś wskazał jeszcze inne miejsca bo czasem warto pojechać w takie miejsca zawsze można coś ciekawego znaleść. Bardzo Ci dziękujemy za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha myślę że to już prędzej kupno tej działki za niższą cenę ,ale dalej od Wrocławia. IVO głowa do góry ,nie martw się ładniejszymi domkami.Jak to pięknie ujełaś '' WŁASNY DOM'' Jeszcze niedawno to ja Ci zazdrościłem że już mieszkasz ( wtedy ja jeszcze nie mieszkałem).Ja też nie mam wszystkiego tak jakbym chciał .Popełniłem też błędy których teraz żałuje.Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oglądam sobie wnętrza nawet niektórych forumowiczów, to widać tam że wszystkie takie ładne, nowe, równiutkie....widac że to nowy dom....a mój??

 

Ivonesca, ja wychodzę z założenia, że mój dom (remontowany przedwojenniak) nie dogoni tych ładnych, nowych, równiutkich... więc nawet się nie będę ściagać. Ale też popadam w kompleksy... :) W każdym razie, najważniejsze, że MÓJ DOM jest MÓJ i MNIE jest (będzie!!) w nim DOBRZE. Tego się trzymajmy :) Pozdrowienia.

Już wstałaś dobrze, że nie musisz nigdzie iść. Jeśli chodzi o stare remontowane domy to musze powiedzieć, że miałam okazje zobaczyć już kilka i jestem pod wrażeniem bo wszystkie te domy miały DUSZĘi takie ciepło, którego nowe domy muszą się dopiero dorobić, a to trochę trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiech :D Więc to tylko ja jestem hardcorowcem :lol:

 

A nie myślałeś o kupnie działki w Czernicy, Ratowicach czy Jelczu, Miłoszycach pod ten drugi dom ?

Tam jest taniej i można za 32-35 zł/m2 kupić działkę :)

 

Za oknem jest bosssko...

Tylko jak ja z dzieckiem dojadę na szczepienie :(

 

Cena się zgadza, ale niekiedy trzeba dodać VAT. My właśnie kupiliśmy od Gminy w takiej cenie + VAT (niestety). Do kupienia jest jeszcze 9 działek obok naszej. Przy czym zaznaczam, że obecnie już jest woda. Kanalizacja też jest, ale na razie można się do niej przyłączyć "na sucho" - gmina czeka tak jak my na przyłącze energetyczne. Jeśli więc założyć, że działka jest uzbrojona, to zważywszy, że jesteśmy tylko 3 minuty drogi od Kamieńca powoduje, że jest to lokalizacja atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajków jest jeszcze w miarę tani - my kupowaliśmy po 25, wiem że teraz jest drożej

A infrastruktura jest bardzo fajna

Wiech i inni - zastanawiam się nad tym, gdzie by w Kamieńcu była dobra lokalizacja na bankomat

jak sądzicie - czy koło szkoły, czy może gdzieś przy głównej drodze? Np przy tym sklepie naprzeciwko przystanku (max market czy coś). Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...