Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

no sam widzisz, że bielany to nie jest fajna lokalizacja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

jak nie fajna!!!!

super fajna!!!

dla mnie najlepsza lokalizacja dzialki i domku to taka, z ktorej jest dobra i szeroka droga do wrocka (patrz bielany, dlugoleka!)

 

:-) sa tez inne zalety :-)

 

 

no no na przykład przejazd taką okolicą w przedświąteczny weekend :lol: :lol:

 

ale dzisiaj wredny jestem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czernicy nic nie ma, jest tylko jakiś bank spółdzielczy, niestety,

 

ale za to jest apteka i fryzjer :-? i jakieś sklepy

 

woprz - droga do Chrząstawy niestety nie należy do najłatwiejszych, aczkolwiek jest urocza. No i sama okolica - to są chyba najładniejsze podwrocławskie okolice

ile razy jedziemy do chrząstawy to marzymy o tym żeby tu mieszkać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz,

ja nie czuję, byś dziś był inny niż zwykle,

bielany mają bankomaty a w bliskiej okolicy masz ich wybór że hej!!!

poza tym na Bielanach masz ciut lepszą infrastrukturę niż w Kamieńcu i okolicy a i dojazd do centrum jest łatwiejszy

ale każdy buduje tam gdzie mu odpowiada czyż nie?

 

 

no tu masz rację - niewątpliwie największe zagęszczenie ATM'ów na metr kw. być może porównywalne z samym rynkiem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

wiesz co mam na myśli mówiąc o Bielanach - nie chodzi o centra handlowe tylko o te leśną pustynię :roll: :cry:

 

pod tym względem Długołęka wygląda lepiej zwłaszcza w kierunku na Szczodre.

 

Dla mnie jedyny argument, żeby wynieść się poza administracyjne granice miasta (albo nawet dalej niż 5-8 km od Centrum) to właśnie las.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czernicy nic nie ma, jest tylko jakiś bank spółdzielczy, niestety,

 

ale za to jest apteka i fryzjer :-? i jakieś sklepy

 

woprz - droga do Chrząstawy niestety nie należy do najłatwiejszych, aczkolwiek jest urocza. No i sama okolica - to są chyba najładniejsze podwrocławskie okolice

ile razy jedziemy do chrząstawy to marzymy o tym żeby tu mieszkać ...

 

 

no sama widzisz 8) i jak ja mam teraz nie opiewać wyższości naszych terenów nad takimi np. ... różnymi innymi

 

ma już pewne doświadczenia, z tą droga bo jestem co najmniej raz dziennie na budowie

hmm to kwestia wprawy żeby nie gnać 100 przez wioskę czasami rzeczywiście jest wąsko jak z drugiej strony nadjeżdża autobus ale da się przeżyć

 

szczerze mówiąc dużo gorzej jest w nocy jak dochodzi cała MASA nieoświetlonych rowerzystów - ale to chyba właściwość każdej wioski - cóż trzeba po prostu jeździć wolniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek gdzie ja mam rzeczkę ??? :o :o

 

kochany a Widawa :lol: !? sam widzisz ta rzeczka to nawet swoją nazwę ma 8)

 

a koło Widawy jest coś co się nazywa Leśny Młyn - tak dla niepoznaki bo w okolicy znajduje się największa w Europie plantacja dzikiej róży. polecam szczególnie późną jesienią i latem zapiera dech w piersiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...