Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

woprz,

znajomi mi mówili żeby jeździć mostem milenijnym - ponoć szybciej, choć niekoniecznie bliżej. Wyjeżdżasz gdzieś na jakieś manowce, trafiając na Kowale, skąd obok volvo i świętej pamięci optimusa skręcasz na Wojnów i dalej na wioskę prosto prujesz już 40 km na godzinę :roll:

 

ja tam nie wiem, jeszcze nie próbowałam, ale może faktycznie szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

woprz,

znajomi mi mówili żeby jeździć mostem milenijnym - ponoć szybciej, choć niekoniecznie bliżej. Wyjeżdżasz gdzieś na jakieś manowce, trafiając na Kowale, skąd obok volvo i świętej pamięci optimusa skręcasz na Wojnów i dalej na wioskę prosto prujesz już 40 km na godzinę :roll:

 

ja tam nie wiem, jeszcze nie próbowałam, ale może faktycznie szybciej.

 

most milenijny sluzy do przejechania szybko od np. astry na nowym dworze na karlowice .... czyli wylotowki na poznan .....

a gdzie tam sa kowale? optimus?

to dopiero hen za olimpijskim ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

most milenijny sluzy do przejechania szybko od np. astry na nowym dworze na karlowice .... czyli wylotowki na poznan .....

a gdzie tam sa kowale? optimus?

to dopiero hen za olimpijskim ......

 

albo ze Strzegomskiej na Obornicką i dalej na Pęgowską. Jeżdżę tak prawie codziennie. Dzisiaj jechałem półtorej godziny...

 

Niestety chcący skorzystać z mostu w celu pojechania np. na Karmelkową czy do Bielan natrafiają na Cieśninę Klecińską (tak to trafnie nazwali dzisiaj w radio). Korek przed przejazdem kolejowym był dzisiaj rekordowo długi i miał prawie dwa kilometry kiedy do niego dojechałem.

 

Z tego co rozumiem to BK poleca wariant ulicami Kasprowicza - Przybyszewskiego - Koszarowa - Sołtysowicka - Poprzeczna - z tyłu Castoramy - wiadukt - Kowalska - Miłoszycka - Strachocińska.

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja do granicy mam tylko 3km!!! :-)

 

faaaajnie

 

No tak, ale ile masz do Rynku? :p :p

 

Ja tez do granicy mam 3km, ale do Rynku juz niestety 12 :-? - ta wartosc przynajmniej jak dla mnie jest istoniejsza.

 

Teraz tylko anlezy czekac na obwodnice, ktora te wszystkie nasze miescinki polaczy :) - od Bielan do Dlugoleki, oczywiscie nie pomijajac Kamienca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, my będziemy z Nowosielce pod Obornikami (2km) jechać 12km do granic (jakieś 10-15minut) a potem zaczyna się degustacja korka wrocławskiego: w prawo na milenijny (chwilowo na przełaj przez, za przeproszeniem... gówniane pola) i dalej cieśniną klecińską; trochę dalej w prawo na żywioł przez centrum (ja wolę most trzebnicki albo osobowicki z kluczeniem między wariatkowem i aresztem; na wprost przez Karlowitz z wariantem ala Kromer lub wariantem Koronnym (ten ostatni wolę przez Soltysowitz via Rogoż i Psary). Standardowy czas Oborniki-Biskupin to 45minut, podobnie do ryneczku. Ostatnio jechałem na budowę z Auchana via Operau dalej cieśniną Klecińską (strata jakieś 15minut tylko! :lol: ), milenijnym, gówienkami, świniary i ... budowa = razem jakieś 60minut... Jakby nie jeździć najgorszy jest sam Wrocław.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

ja z kluczenia po miejskich "kocich łebkach" skaczę w inny temat i tak mam pytanie dotyczące kosztu porjektu przyłącza wodnego.

Muszę podprowadzić sieć gminną (ok 100m) do swojej działki i oczywiście wykonać projekt. Szukam namiaru na projektanta i proszę o podpowiedż ile taki projekt może kosztować. Samo przyłącze to już nie problem natomiast trzeba Gminie coś podarować i nie mam pomysłu jaki to będzie prezent (koszta).

Dzięki wielkie za wszelkie info :lol:

 

Pozdrófka

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...