Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Wojtek,

nasze wypowiedzi są w najnowszym numerze muratora - Twoje aż dwie (może i więcej, jeszcze go dokładnie nie przejrzałam)

 

w pracy faktycznie trudno z biurka wyciągać całą zawartość (Batory, koniaczek, Metaxa etc.) ale poczekajmy do wiosny - na palenie gałęzi po zimie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

witam grupę,

czy kogoś z grupy boli dzis głowa? bo mnie napierdziela jak nie wiem co

Wczoraj tak miałem... aż żałowałem że nie jestem królową angielską...

 

Obawiam się że alkohol raczej zaszkodzi niż pomoże (no chyba że słyszysz także tupot białych mew, bo wtedy to owszem).

Z zaleceń które znam to mocna, słodka herbata, zwinąć się w kłębuszek w ciemnym pomieszczeniu i przeczekać... Żadne środki przeciwbólowe na to nie pomagają...

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek,Dachowiec dzieki za info o tarasach podjelam decyzje bedzie drewniany,wczoraj policzylismy ile trza "stópek" ok 22szt.

wczoraj sobie uzmysłowiłam,ze wieś to fajna sprawa do mieszkania tylko w taka pogode to trza duzo odśniezać i chyba mieć terenówkę w moim przypadku

 

22 stopki? to Ty robisz taras na całej działce :o

Nam wyszło 6, a taras jest jedną stroną oparty na poziomej belce przymocowanej do murka fundamentu, dokładnie tak jak:

http://www.buildeazy.com/deck_anatomy.gif

 

To kiedy się możemy Ciebie spodziewać?

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę,

czy kogoś z grupy boli dzis głowa? bo mnie napierdziela jak nie wiem co

Wojtuś myśle, że najlepsza będzie mocna parzona kawa z dwoma łyżkami (dużymi) miodu i sok z połówki cytryny - nie dość, że smaczne to jeszcze pomaga nawet na bóle migrenowe.

Ceść, wszystkim rannym ptaszkom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek dzieki,nie nie robie na całej działce tylko z dwóch stron -1 na słoneczko a 2 "na cień" wczoraj z p. Piotrem tak wyliczyliśmy,ale troche inaczej jak ty masz,bo bez tej belki przy fundamencie,wyszło nam ze "stopka od stopki" co 1,5 m taras ma szerokosc 3m,wczoraj dzwonilam do Dagmary,ale wasz taras jest pod śniegiem czekam na odwilz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś myśle, że najlepsza będzie mocna parzona kawa z dwoma łyżkami (dużymi) miodu i sok z połówki cytryny - nie dość, że smaczne to jeszcze pomaga nawet na bóle migrenowe.

Ceść, wszystkim rannym ptaszkom :wink:

 

kawa z miodkiem mmmmm PYSZNOSCI

a sok z cytryny, jak ktos nie lubi kwasnego proponuje rozrobic z wodą z miodkiem tez pychota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK jak dzwi od Dziadka?gdzie mozna poogladać ich ofertę wiesz moze?

mnie też coś dzisiaj "główka"boli,to taka rewelacyjna pogoda!

 

w domarze na braniborskiej, ale nie na stoisku z drzwiami Gerdy tylko obok, tam gdzie podłogi - panele i parkiety

 

zastanawiam się czy brać tzw zamek listwowy - czyli ten na całej długości czy dwa- trzy porządne zamki wystarczą.

No i czy na zewnątrz czy na wewnątrz otwierać

 

Drzwi Dziadek bardzo atrakcyjne cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK,

gdzieś czytałem, że drzwi wejściowe w domkach jednorodzinnych winny sie otwirac na zewnątrz z racji przepisów ppoż, ale na zdrowy rozum to by złodziej nie podniósł mi drzwi na zawiasach to winny one być schowane w wewnątrz czyli i otwierane do środka

solidne i ładne drzwi robi firma Stolarstwo Dudek z Turawy woj.opolskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...