Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Mam znajomą panią architekt

ona też załatwiała całą adaptację projektu

na razie to marzyło mi się żebysamodzielnie urządzić lokum, mam parę fajnych pomysłów ale nie bardzo mam czas

przede wszystkim na jeżdżenie po sklepach

no i nie mam profesjonalnych programów do wizualizacji

 

ceny - na razie nie wiem, ale na pewno nie w tysiące. Projekt ogródka już mam - gratisowo :)

wygląda to tak że "grubsze" pomysły już mam a pani znajoma naniesie to na papier albo w komputer, narysuje np. wzór z wybranych płytek żeby kafelkarz wiedział jak ma układać (jeśli zdecydujemy się na jakieś fajne cuda), chcę trochę poszaleć z luksferami, no i jakiś fajny kominek

mebli będzie mało, bardzo mało (w salonie) a na środku przed kominkiem będzie duża narożna kanapa do jak to określa mój mąż "gnicia" przed telewizorem

chociaż nie wiem czy będzie mieć czas na "gnicie" ...

 

eh rozmarzyłam się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Hmm, to widze ze nie mam co czekac i w kalendarzyku, w srode zapisuje sobie "zajete" :D:D

 

mam tylko nadzieje ze mne WOjcio nie zaciagnie do jakiejs hurtowni vel na rozmowe z ekipa... :wink: :wink: - bo to sa nasze ostanie " romantyczne terasy" :-? :-?

 

Będziemy w kontakcie :) A na razie zmykam uwarzyć strawę na mojego wojownika, co lada moment (za ok 40 minut :wink: ) wróci do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba odwiedze cermag raz jeszcze i wynotuje te numery no i podzwonie... Zobaczymy, czy plastyk byl jedynym katem cenowym. Czego sie obawiam, to to, ze skoro te ekspozycje byly z niesamowicie drogich materialow, to czy architekci rowniez drodzy nie beda?

 

 

Mam wrazenie niestety ze tak... A w ogole w przypadku architektów to przeraza mnie jeszcze skłonnośc wielu z nich do wykorzystywania w projektach owych drogich materiałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba odwiedze cermag raz jeszcze i wynotuje te numery no i podzwonie... Zobaczymy, czy plastyk byl jedynym katem cenowym. Czego sie obawiam, to to, ze skoro te ekspozycje byly z niesamowicie drogich materialow, to czy architekci rowniez drodzy nie beda?

 

 

Mam wrazenie niestety ze tak... A w ogole w przypadku architektów to przeraza mnie jeszcze skłonnośc wielu z nich do wykorzystywania w projektach owych drogich materiałów...

 

Moze uwazaja, ze jesli ktos porywa sie na tak duze przedsiewziecie jak budowa domu a do tego chce miec ten dom dorze urzadzony to co to dla niego jest wydanie kasy na kafelki za ponad 100zl/m2. :o

 

A tu jednak rzeczywistosc skrzeczy, bo wiekszosc budujacych buduje z kredytu i mocno uwaza na finanse :-?

 

Ale sadze ze "ludzki architekt" tez potrafi fajnie urzadzic wnetrze z tanich materialow :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...