Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

UAWAGA spisek góralski na Dolnośląskiej !!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

coś ta czułem po kościach, że jakiś wrogi element się tu zakrada ale myślałem że jak coś to jakiś Śląsk Opolski rozpoznanie walką przeprowadzi ale żeby wolna grupa zakopiańska tak znienacka :lol: :lol: :lol:

 

i nie ma śmiacia bo się człowiek nawet nie obejrzy a się z siekierką w plecach obudzi

:lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz,

ja mam lepszych

moi to są dopiero

beton na ławy lali w wykop, na chudziak, bez szalunków, do wysokości gruntu, ale gdzieniegdzie im sie trochę rozlało :lol: i musieli skuwać żeby ściany fundamentowe były w miarę równe coby się dało styropian przykleić.

 

i okno tarasowe zamurowali! tzn wymurowali cztery rzędy bloczków w miejscu okna tarasowego

 

ale byli z siebie dumni że tyle wymurowali przez jeden dzień

robota leciała aż miło

ale się zdzwili jak musieli rozbierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UAWAGA spisek góralski na Dolnośląskiej !!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

coś ta czułem po kościach, że jakiś wrogi element się tu zakrada ale myślałem że jak coś to jakiś Śląsk Opolski rozpoznanie walką przeprowadzi ale żeby wolna grupa zakopiańska tak znienacka :lol: :lol: :lol:

 

i nie ma śmiacia bo się człowiek nawet nie obejrzy a się z siekierką w plecach obudzi

:lol: :lol: :lol: :lol:

ja nie zakopiańska

Beskid sądecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A namiarów na ekipę jak nie było tak nie ma...

 

Paweł

Paweł,

asienka poleca to bierz

jest w Kamieńcu pan Jankowski - też się na tym forum ogłasza, sąsiad paru obecnych tutaj, z tym że najtańszy to on nie jest, ale mówią że solidny

jest pan Rogucki z Kamieńca - nie znam telefonu

i parę innych ekip polecanych tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, Hadra :)

nie dość że zawód ten sam wykonujemy

to jeszcze na pewno jesteśmy daleką rodziną :)

 

niech się szybko robi wiosna bo trzeba tego grilla robić, winko, piwko co tam jeszcze (dobre jedzenie znaczy, żeby nie było) i ustalać koligacje

no i licytować się kto ma bardziej pomysłową ekipę :p

ja swoim Muratora cytowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

nie narzekajcie na górali

bo macie do czynienia z czystej krwi prawdziwą góralką

 

i bez takich tam

no

Absolutnie nie narzekam właśnie jestem bardzo z nich zadowolona, ci którzy u mnie pracowali byli solidni, dość tani i pracowici, wywiazywali się z terminów - to w dzisiejszych czasach prawie nierealne, a jednak :lol: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, Hadra :)

 

niech się szybko robi wiosna bo trzeba tego grilla robić, winko, piwko co tam jeszcze (dobre jedzenie znaczy, żeby nie było) i ustalać koligacje

no i licytować się kto ma bardziej pomysłową ekipę :p

 

I to jest myśli, dzięki której może dotrwam do wiosny :)

 

Nom, słusznie! A tymczasem stawiam czekoladę na gorąco z kleksem bitej śmietany! :) Aco se bedziem żałować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajta,

mnie to boli, że taki jeden z drugim nie dość, że spie...li robotę to jeszcze Ciebie uważa za wyzyskiwacza i krwiożercę - to niewazne, że robił na skróty ważne że Ty nie chcesz mu zapłacić bo jak się dom buduje to 1000zł w tę czy tamtą nie gra roli, gostek w roku zrobi 4-5 budów i zgarnia ok 150tys

woprz ma rację z trzymaniem za mordę od momentu negocjacji, przez każdy element robót - tylko wtedy po co nam kierownik, inspektor?

a umowa? - by wyegzekwować swoje to min 3lata i przez ten czas nie powinno sie robić prac bo jak np sąd powoła biegłego to jak on oceni wykonana posadzkę jak na niej juz parkiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...