Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

BK,

tylko czemu mamy tak robić? biegać po sądach i użerać się z jakimś burakiem? a wygrasz i co?gościu ma wielkie g.. jako majątek

 

dobra umowa jest po to żeby go wypie... z budowy i nie dać szans na dochodzenie czegokolwiek w sądzie

 

on ma czas - a wypiep.... gościa za nieterminowość a to jest obiektywne 0-1 jest - nie ma

 

przed sądem niczego nie dojdziesz w tym kraju (aha zeby było jasne to nie prawo jest złe tylko sądy do d..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mieliśmy z naszym pierwszym "fachowcem" od fundamentów podpisaną umowę...na szczęście ją zerwaliśmy...po jakimś czasie przyszło do nas pismo z sądu że w razie jakichkolwiek roszczeń wobec pana x najpierw zostanie zaspokojony bank, w którym on wziął kredyt na samochód a dopiero potem my. Z miejsca napisałam, że nie mam już nic wspólnego z tą ekipą (czytaj: bydlakami) i nie chcę mieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz - ja bym tylko doprecyzowała (z doświadczenia niestety, chociaż nie z budowlańcami), że to nie prawo i nie sądy są fatalne, tylko sędziowie tacy ku...a "zapracowani". Na rozprawę przeznacza się 45 minut, w ciagu pierwszych 15 sędzia wypija kawę, w ciągu kolejnych dwóch decyduje o przesunięciu terminu, a pozostałe poświęca na pogaduchy z protokolantkami... Może nie każdy, ale na pewno ci, których miałam wątpliwą przyjemność widzieć "przy pracy" :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie wiele racji

znajomy prokurator powiedział że oni to lubią "kradzież z włamaniem do piwnicy" a inne sprawy ... to sami wiecie

 

nasze prawo jest po stronie przestępcy złodzieja i cwaniaka

więc po to mamy to forum żeby sie przed nimi bronić

 

ale dobra umowa przed niczym cię nie ustrzeże

zawsze dajesz zaliczki

jeszcze nie widziałam żeby zamawiając materiały np na dach za 20 tys obyło się bez zaliczki

a każdy może ją przehulać i nie masz żadnej gwarancji że ciebie to nie spotka

więc handlujcie tylko z zaufanymi i polecanymi hurtowniami i firmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiech o ile sie nie myle, to Ty pytales o dzialki w Kamiencu. Wczoraj ogladalam ze znajomymi dzialki, ktore sa wystawione pod mlotek. JEst to za osiedlem Kamieniec (po tej samej stronie co szkola) ale bardzo blisko torow kolejowych.

Bylo tam pole, ktore zostalo podzielone na kilka-kilkanascie dzialek (pare domkow juz stoi). Obecnie pozostaly 4 dzialki (w pelni uzbrojone, prad na dzialce).

Nie znam tylko ceny :)

 

CHyba pisalas o "moim osiedlu". Ta sa te dzialki, za ktore wlasciciela krzycza teraz 100zl+22%VAT :D:D:D

Co do torow to raczej malouciazliwe - pociag przejezdza ze 2 razy na dobe (ale tutaj sadze ze Dobrzyk ma lepsze info :D), poza tym 1 torowe

i tabor nie moze sie rozpedzic bo tam jest luk :D:D:D.

 

Ale fakt cena odstraszajaca :o :o :o :o :o

 

A dowiadywalas sie o te dzialki o ktorych ostanio pisalam Wichowi - rowniez niedaleko SM Kamieniec ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHyba pisalas o "moim osiedlu". Ta sa te dzialki, za ktore wlasciciela krzycza teraz 100zl+22%VAT :D:D:D

Co do torow to raczej malouciazliwe - pociag przejezdza ze 2 razy na dobe (ale tutaj sadze ze Dobrzyk ma lepsze info :D), poza tym 1 torowe

i tabor nie moze sie rozpedzic bo tam jest luk :D:D:D.

 

Ale fakt cena odstraszajaca :o :o :o :o :o

 

A dowiadywalas sie o te dzialki o ktorych ostanio pisalam Wichowi - rowniez niedaleko SM Kamieniec ???

 

O - to gratulujke dzialeczki - sympatyczne miejsce :) I fajna nazwa ulicy :D

O jakich dzialkach pisalas Wiechowi???

Ja jeszcze sobie przypomnialam, ze ogladalismy dziaki na, zdaje sie, ulicy Niedzwiedziej (a moze cos przekrecilam :)). W kazdym razie jest to boczna Dzialkowej (rzec by mozna na dalekich tylach Kaczmarka). Dzialka 2500m2 za 75 tys. Cena atrakcyjna - ale dzialka srednio. Chociaz rozne sa gusta.

 

A ceny dzialek to strasznie skoczyly odkad wiadomosc o moscie stala sie wiadomoscia potwierdzona... Ale i amatorow Kamienieckich dzialek wowczas przybylo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...