Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witam,ale "nastukaliście"podzielam zdanie Wojtka i Woprza,ale prawda jest tez taka że dobry "fachowiec"mało nie weżmie,chyba ze ma problemy,ja jak większość też miałam takich co nie chce ich widzieć,już zdecydowałam ze kupuje wiatrówke gładko lufową,ta to na myśliwych! nie trza pozwolenia!

Polanka podał link na działki w Pęgowie-15 km od Wrocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

edyta123

 

Z domku wysle ci na prv namiary na te dzialki kolo SM Kamieniec (ale nie na moim osiedlu- te drogie :D)

 

 

A jesli chodzi o ceny ziemi w Kamiencu, to poprostu zrownuja sie z cenami innych satelitarnych miejscowosci Wroclawia (typu Zerniki Wroc, Bielany, Kielczow, Smolec itp.). Smutne ale prawdziewe :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też przydałby mi się jakiś architekt wnętrz...nie wiem jak mam "zaprojektować" swoją łazienkę i kuchnie...

A może poprosimy Redakcje że czs już załączyć jakiś program do projektowania łazienki, kuchni do gzaetki bo musze przyznać że ten z ostatniej gazety dostarczył mi niezłej zabawy - nie jest to program dla profesjonalistów ale na moje potrzebu akurat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

był kiedyś taki program do projektowania łazienek dołączony do gazety Moje Mieszkanie. Nawet jest wysoce prawdopodobne, że gdzieś go mam... Ale nie wiem, czy wiele jest wart, bo nie miałam czasu przetestować. Swoją łazienkę - a raczej pokój kąpielowy (20m2 - a co, jak szaleć, to szaleć) mam już w głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

był kiedyś taki program do projektowania łazienek dołączony do gazety Moje Mieszkanie. Nawet jest wysoce prawdopodobne, że gdzieś go mam... Ale nie wiem, czy wiele jest wart, bo nie miałam czasu przetestować. Swoją łazienkę - a raczej pokój kąpielowy (20m2 - a co, jak szaleć, to szaleć) mam już w głowie :)

 

Ja tez go mam :) I tez nie mialam czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

był kiedyś taki program do projektowania łazienek dołączony do gazety Moje Mieszkanie. Nawet jest wysoce prawdopodobne, że gdzieś go mam... Ale nie wiem, czy wiele jest wart, bo nie miałam czasu przetestować. Swoją łazienkę - a raczej pokój kąpielowy (20m2 - a co, jak szaleć, to szaleć) mam już w głowie :)

W głowie to nie to samo co na ekranie zawsze to troche inaczej pobudza wyobraźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie to samo :) Ale ja sobie zrobiłam w wakacje taki mały ekspertyment: przy użyciu kolorowej kredy i metrówki rozrysowałam w pomieszczeniu co ma gdzie stać (od wanny po lustro na ścianie). Pooglądaliśmy to z małżonkiem, pospacerowali (stare krzesła służyły do markowania trójwymiarowego :wink: ) i miało sens. A o kolory się nie martwię, bo mam w domu wybitnego kolorystę :)

 

A'propos kolorów - czy ktoś się decyduje na kolorowy "biały montaż"? Bo ja się uparłam, że cała ceramika ma być bieluśka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w głowie to ja też mam swój projekt...a nawet dwa :D ale co z tego...chciałabym zobaczyć jakąś wizualizację moich projektów...

 

a jakie Wy będziecie mieć kafelki w łazience? mi bardzo podoba się seria hiszpańska Yunnan, firma Metropol jest w cermagu...cudo...

podaję link do strony

http://www.cermag-wroclaw.com.pl/kwartalnik/k5.pdf

co o nich sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...