Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

to co czerwone rynny ???

sa takie w ogole?

Mam ten sam problem i po oględzinach terenowych doszłam do wniosku że są tylko takie rozwiązania

1. biała podbitka i czerwone rynny - są, sama widziałam i to w dwóch odcieniach jaśniejszym i cimniejszym, białe drzwi,

2. czerwona podbitka i brazowe rynny - ale te jaśniejsze takie w kolorze mlecznej czekolady i do tego takie same drzwi wejściowe i do garażu.

Absolutnie wstretnie wyglada bry bry :x - czerwona podbitka i czerwone rynny i czerwony dach OKROPNOŚĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie!

Ponieważ jest to grupa bliżej południa, więc i informacje na nasze pytanie będą bliższe:)

Ostatnio słyszeliśmy, że bardzo opłacalny jest zakup materiałów budowlanych w Czechach. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii, prosimy o informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcyza,

a z czego masz podbitkę?

ja mam czrwony dach, czerwone rynny, podbitkę brązowa z drewna w kolorze okien

Jeszcze nie mam i problem polega na tym że drewniana może ładna ale trzeba ją malować co jakiś czas, a tego robić mi się nie chce. Okna mam białe i podbitka powinna być jasna w kolorze drewna jak już.

Dlatego staram się wybrać taki kolor (z dostępnych żeby wilk był syty i .......) żeby pasował i nie trzeba było się tym więcej zajmować przynajmniej przez dłuższy czas. ponadto powoli dochodze do wniosku, że na zewnątrz nie mieszkam i ważne co bedzie w środku Hi Hi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już jesteśmy przy kolorach, to o jakiej elewacji myślicie?

 

Mój kolorysta proponuje (do grafitowego dachu i okien w kolorze złoty dąb) elewację w kolorze ceglasto/czerwonym z piaskowymi elementami 8)

No i chyba ma racje widziałam dom w naturze

Grafitowy dach białe okna i ceglastoczerwona elewacja -Superrr :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swioje drewno zabezpieczyłem preparatami tymi samymi co okna, powinno starczyc na 5lat a potem remoncik,

plastik jak się zabrudzi to wcale nie jest łateo go domyc a taki biały wygląda póxniej fatalnie

ja mam rynny Lindaba w kolorze dobieranym z reala

zrobiłem też okna połaciowe z fartuchami w kolorze dachówki - nie rzucaja się w oczy innym kolorem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka, masz na myśli zdjęcie, czy przejeżdżałaś w pobliżu?

 

Te okna nie są białe, tylko jeszcze nie zdjęliśmy zabezpieczeń. Okna są z plastiku z obustronnym kolorem złoty dąb :)

Jest w Borowie http://www.pilot.pl/index.php3?z_city_id=6120&lang=pl

jak się ociepli to możemy tam pojechać

 

O fajnie :)

 

Ja się właśnie dlatego uparłam na kolorowe okna, że mycie tych białych plastików do żadna sielanka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swioje drewno zabezpieczyłem preparatami tymi samymi co okna, powinno starczyc na 5lat a potem remoncik,

plastik jak się zabrudzi to wcale nie jest łateo go domyc a taki biały wygląda póxniej fatalnie

ja mam rynny Lindaba w kolorze dobieranym z reala

zrobiłem też okna połaciowe z fartuchami w kolorze dachówki - nie rzucaja się w oczy innym kolorem,

To wszystko musi zobaczyć jeszcze moja (decydująca) część rodzinki jak już zrobi się cieplej (ojej żeby już :lol: ) to się do Ciebie wybiore - oczywiście jak pozwolisz bo chyba podoba mi się twój pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...