Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

polanaka

 

kto ci robił kominek i jak

 

wiem że o tym pisałaś ale nie mogę znaleźć :oops:

 

wykonawca: Artur Tomkowiak tel. 607-315266

Obudowa klejona z bloczków betonu komórkowego, wkład stoi na dwóch bloczkach ze zwykłego betonu.

Tyle że już mieszkaliśmy przez co musiał wszystko robić u siebie, do nas przywiózł gotowe chyba 4 kawałki do posklejania i otynkowania.

 

Grzegorz

 

i jak się sprawdza ta konstrukcja? nie pęka ci nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich!

 

Wojtowie - to wy nie macie dzialki na Jasia i Malgosi?

Ta drozyzne, ktora ogladalam to wlasnie tam (100zl + vat).

 

no wlasnie my mieszkamy na Jasia i Malgosi, tzn bedziemy mieszkac - male przejezyczenie :)

 

Na szczescie udalo nam sie kupic jeszcze dzialke za polowe obecnej ceny :D

A te dzialki nak ktroe mam namiary sa w poblizu- w maju facet je mial podzielic, nie wiem jak sie sprawa potoczyla, bo my nie chcielismy czekac az je podzieli. Moze ma jeszcze cos na zbyciu. Wiem ze robil droge na tym osiedlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polanaka

 

kto ci robił kominek i jak

 

wiem że o tym pisałaś ale nie mogę znaleźć :oops:

 

wykonawca: Artur Tomkowiak tel. 607-315266

Obudowa klejona z bloczków betonu komórkowego, wkład stoi na dwóch bloczkach ze zwykłego betonu.

Tyle że już mieszkaliśmy przez co musiał wszystko robić u siebie, do nas przywiózł gotowe chyba 4 kawałki do posklejania i otynkowania.

 

Grzegorz

 

i jak się sprawdza ta konstrukcja? nie pęka ci nic

 

A drogie to cudo??? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do DJ-a...

zdjęcie doszło, dzieki. Tak własnie myślałam, żę to Twój domek:-) bardzo ładny...ale chyba spory w środku...szykuje się chyba duuuuża rodzina:-)

pozdrawiam

 

na papierze był w sam raz, jak stoi trochę urósł... a bez duuuużej rodziny ani rusz (na razie mamy 2-letnią córkę, ale ...)

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w głowie to ja też mam swój projekt...a nawet dwa :D ale co z tego...chciałabym zobaczyć jakąś wizualizację moich projektów...

 

a jakie Wy będziecie mieć kafelki w łazience? mi bardzo podoba się seria hiszpańska Yunnan, firma Metropol jest w cermagu...cudo...

podaję link do strony

http://www.cermag-wroclaw.com.pl/kwartalnik/k5.pdf

co o nich sądzicie?

 

polecam Valverde http://www.valverde.it. - jeśli będziesz zainteresowana prześlę Ci patent na zakup z dobrym rabatem

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupo Wrocławska...

potrzebuję nawieźć duuuże ilości ziemi na moją dzialkę

pytanie do Was - skąd wziąć (najbliżej) i za ile?

 

Podłaczam się do pytania :) Tez potrzebuję ziemi i niekoniecznie super jakosciowej, wszystko bedzie lepsze niz nasza glina.

 

podłączam się do pytania podłączonego do pytania :-) wespół w zespół uda się nam na pewno..

 

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.domnahoryzoncie.pl/klub/photos/56.jpg

http://www.domnahoryzoncie.pl/klub/photos/57.jpg

udało mi się na stronie horyzontu znaleźć zdjęcie mojego domku...nie mam pojęcia kto je zrobił ale są w ich galerii...szkoda tylko że zdjęcia są takie małe bo nie widać koloru dachówki...

 

a to teraz dopiero poznałem Twój dom - jesteśmy bliższymi sąsiadami niż sądziłem..

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...