Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Hmmm male to audytorium, ale pochwale sie :)

 

Bylam u Okila - pierwszy raz. Slyszlam juz kiedys ze tam fajnie strzyga m.in. wszystkie te "gwiadzy z Polsatu" :D:D:D

 

No i jestem zadowolona :D

 

Prawde mowiac chcialam troche zapuscic wlosy, ale coz, raz sie zyje i znowu podcielam.... :roll:

balam sie tylko ze pani mi zetnie za duzo i nie bede mogla juz na imprezy robic "swojego irokezika" ale na szczescie jeszcze troche wlosow mi zostalo :D:D

 

Polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolor rynien bym dobierała do koloru dachu, żeby się nie odcinał, tylko ładnie harmonizował. No chyba, że ktoś chce pójść w industrial w stylu budynku Solpolu :lol:

Do dachu ? Jeszcze nie widziałem aby ktos montował ceglaste rynny :) Całe "zewnętrze" budynku powinno współgrać ze sobą, czyli dach, komin, rynny, okna, okiennice, drzwi wejściowe i cokół dookoła domu. Rynny i dach to nie wszystko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co czerwone rynny ???

sa takie w ogole?

Mam ten sam problem i po oględzinach terenowych doszłam do wniosku że są tylko takie rozwiązania

1. biała podbitka i czerwone rynny - są, sama widziałam i to w dwóch odcieniach jaśniejszym i cimniejszym, białe drzwi,

2. czerwona podbitka i brazowe rynny - ale te jaśniejsze takie w kolorze mlecznej czekolady i do tego takie same drzwi wejściowe i do garażu.

Absolutnie wstretnie wyglada bry bry :x - czerwona podbitka i czerwone rynny i czerwony dach OKROPNOŚĆ

 

 

Coś słabo sie rozglądałaś ;) Ja nie mam podbitki a rynny mam zielone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm male to audytorium, ale pochwale sie :)

 

Bylam u Okila - pierwszy raz. Slyszlam juz kiedys ze tam fajnie strzyga m.in. wszystkie te "gwiadzy z Polsatu" :D:D:D

 

Polecam!!

czyli Ferdynand Kiepski z rodziną ? :) Mam nadzieję, że do Twojej fryzury bardziej sie przyłozyli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm male to audytorium, ale pochwale sie :)

 

Bylam u Okila - pierwszy raz. Slyszlam juz kiedys ze tam fajnie strzyza m.in. wszystkie te "gwiadzy z Polsatu" :D:D:D

 

Polecam!!

czyli Ferdynand Kiepski z rodziną ? :) Mam nadzieję, że do Twojej fryzury bardziej sie przyłozyli :D

 

Cale szczesie ze wycieli mnie na syna Kiepskiego :wink: :wink: - zapomnialam jak mi na chrzcie dali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Dlaczego mi Murator wyświetla, że wpisywaliście posty dziś po dziewiątej, skoro jest 8:20?

 

Dobrzykowice - przecież ja nie mówię, że rynny i dach mają być identyczne! (nawet to już pisałam :) ), tylko mają do siebie pasować.

 

Wojtek - to mamy przywieźć swoje gałęzie, czy jak? :lol:

 

Wojty - fajnie, że Cię fajnie obcięli :) I jak - zdecydowałaś już, co jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm male to audytorium, ale pochwale sie :)

 

Bylam u Okila - pierwszy raz. Slyszlam juz kiedys ze tam fajnie strzyga m.in. wszystkie te "gwiadzy z Polsatu" :D:D:D

 

No i jestem zadowolona :D

 

Prawde mowiac chcialam troche zapuscic wlosy, ale coz, raz sie zyje i znowu podcielam.... :roll:

balam sie tylko ze pani mi zetnie za duzo i nie bede mogla juz na imprezy robic "swojego irokezika" ale na szczescie jeszcze troche wlosow mi zostalo :D:D

 

Polecam!!

Wieczorami tu nie zagladam chć wbrew swoim zasadom czasem łapki mnie swędzą żeby włączyć komputer stąd dopiero dzisiaj wiem, że nie tylko ja spotkałam się z fryzjerem. Co prawda nie z takimi sławami ale z zawodowcem z uprawnieniami.

Czy jak Baby latają do fryzjera to jest juz wiosna? :lol: :p :wink:

:lol: :p :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa klejona z bloczków betonu komórkowego

 

i jak się sprawdza ta konstrukcja? nie pęka ci nic

 

Sprawdza się, nic nie pęka. U sąsiada ten sam wykownawca zrobił podobny kominek tyle że dał belkę zbrojoną nad wkładem - i to pęka. Z tego co mówił sąsiad będą poprawiać na tak samo jak u nas.

 

Grzegorz

(to co z tą giełdą w sobotę? wie coś ktoś?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem wczoraj w Kamieńcu poniewaz założyli mi telefon.Wniosek składalem pod koniec grudnia.Obiecali mi ,założenie telef. w ciągu 2 tygodni od chwili złożenia wniosku.Jakie było moje zdziwienie gdy co chwila dzwoniła do mnie kierowniczka od telef z Oławy informując mnie o trudnościach technicznych z dotrzymaniem terminu. :roll: Po 2 miesiącach mam telef :) Pamietam jescze czasy gdy na telef. czekalo sie 10 lat i nikt nie wydzwaniał informując o problemach technicznych.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...