Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

w nadolicach tepsa też sama zabiega o klientów...kiedyś zadzwonili do mnie do domu i zapytali czy jestem zainteresowana ich usługami i zawarciem z nimi umowy...umowę zawarlismy w zeszłym roku i do tej pory o tepsie ani widu ani słychu...a już dawno mieliśmy mieć zrobione podłączenie do domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za info, co do tynków to Jezusicku-Janosicku, chyba zamieszkam BEZ :)))) Wyszło mi ponad 500m2, po 19 zł to.... ech... :)

 

Banki macam delikatnie, obsługa jest tak miła, że aż podejrzanie się robi. Ale wiadomo, każdy chciałby mnie doić drugie pół życia. CHF marny jest obecnie, pewnie że rata niższa ale trochę strach. Policzę jeszcze, na pewno opcja przewalutowania musi być za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, co do tynków to Jezusicku-Janosicku, chyba zamieszkam BEZ :)))) Wyszło mi ponad 500m2, po 19 zł to.... ech... :)

 

Banki macam delikatnie, obsługa jest tak miła, że aż podejrzanie się robi. Ale wiadomo, każdy chciałby mnie doić drugie pół życia. CHF marny jest obecnie, pewnie że rata niższa ale trochę strach. Policzę jeszcze, na pewno opcja przewalutowania musi być za darmo...

 

owszem za darmo tylko każ sobie policzyć po jakim kursie się to odbędzie - klient zwykle jest do tyłu. No chyba że się wstrzelisz w korzystne zmiany kursu. Banki sporo na wymianie zarabiają. Ale z kolei jak sobie porównasz wysokość raty w CHF i PLN to sam zobaczysz. Mnie wyszło ok. 800 zł różnicy na 1 (miesięcznej) racie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zapisałam dziś córkę do szkoły - byłam w Kamieńcu, rozmawiałam z dyrektorką, robi bardzo dobre wrażenie (i pani dyrektor i szkoła) ponoć jest mnóstwo zajęć dodatkowych i dzieciom jest fajnie. Nie ma chamstwa i dilerstwa :evil: , dzieciaki ponoć wygrywają jakieś konkursy, sporo się tam dzieje. Autobus szkolny zabiera dzieci prawie spod mojego domu :) no i odwozi po południu.

Teraz to musimy robić wszystko żeby zamieszkać do lata ...

 

Pozdrawiam

Beata

 

BK Do gimnazjum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorami tu nie zagladam chć wbrew swoim zasadom czasem łapki mnie swędzą żeby włączyć komputer stąd dopiero dzisiaj wiem, że nie tylko ja spotkałam się z fryzjerem. Co prawda nie z takimi sławami ale z zawodowcem z uprawnieniami.

Czy jak Baby latają do fryzjera to jest juz wiosna? :lol: :p :wink:

:lol: :p :lol: :lol:

 

 

A skad te opory przez wieczornym zagladaniem na forum??

Ja tam nei mam takich oporow - nie pale, nie pije (no moze nieraz:D) to moge miec jeden nalog - gadkowanie na forum :D

 

Milo tez slyszec ze nie ja jedna bylam wczoraj u fryzjera. Podobno teraz sa najlepsze dni na scianie wlosow - tak mowi moja znachorka/czarownica tesciowa (chociaz kto by sluchal tesciowej.... :D:D:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okil to nazwa salonu a znajduje się na Pereca...:-)

 

ale z drugiej strony to niezłą kasę ten cały pan Okil trzepie... :lol:

 

Tia, wiem cos o tym... :-?

Chociaz teraz w lutym jest promocja i jest o 20% taniej, przez co dalam "tylko" 54zl+napiwek :D:D A co jak szalec to szalec, poza tym to w pewnym sensie byl moj prezent urodzinowy :D:D

 

Ale naprawde bylo warto-wreszcie mnie "strzygli od garnka" :D:D

 

No i ta fryzurka troche mnei odmladza... :oops: :oops: Teraz budowlancy calkiem beda mnie traktowac jak mlodziaka , ktory sie na niczym nie zna....Ale ja im jeszcze pokaze :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiam! :D

 

Widze ze dzisiejsza aura negatywnie wplynela na ilosc postow... :roll:

 

Hej hej :) temat "pogoda" ma dziś na mnie baaaaardzo zły wpływ :evil: :wink:

 

Hejka!

 

Fajnie cie widziec :D

 

Jutro chyba sie nie wybiore

-pierwsze primo- w sobote zwalaja mi sie goscie-wiec trza cos popiec....

-drugie primo-przez caly tydzien po pracy gdzies laze i marzy mi sie zeby wrescie wrocic do domku o 17...

-trzecie primo - nie ukrywam ze wolalabym tam nie isc sama :D:D....

 

Podsumowujac - IDE W SRODE :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...