Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Cześć Wam!

 

Z zaświatów się odzywam, dawno mnie tu nie bylo. Budowa śpi pod śniegiem a w pracy czasu na necik teraz nie ma. Co tam u Was, BK, jak tam idzie?

 

Mam 2 pytanka w związku z czekającym nas kredytem. Do kosztorysu, ktory przygotowuję dla banku potrzebuję koszt tynków wewnętrznych. Prośba o info, ile Wam to wyszło? Ile robocizna i materiały, np. za 1 m2?

 

A drugiego pytania nie zadam :) bo najpierw powertuję forum. Generalnie szukam informacji związanych z wyborem banku - zwiedziłem 5 z nich, oferta zbliżona, dużo niuansów i mam niejaki mętlik... Ci co mają już to za sobą, pewnie wiedzą o co chodzi. Ewentualnie proszę o ciepłe słowo.. :)

 

Pozdrawiam ciepło! Michał.

 

Miwol! wreszcie nareszcie!

:lol:

Już wici po Chwałowicach chciałam rozsyłac coby Cię tu na Forum na powrót zwerbowano! :D :D :D

Tu przyszła chwałowiczanka...witam ładnie!

Miwol, wieść niesie /a tę wieść BK np.-za co dzięki :)/, że miałeś porządną ekipę budowlaną...mogę się uśmiechnąć o namiary? :lol: :p :D

/się uśmiecham/ .... tak na początek, zanim zasypię /także pozostałych Forumowiczów/ lawiną pytań i próśb o pomoc....

:lol:

Pozdrawiam mocno!

mon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich Bobów Budowniczych dawno nie zaglądałam ale praca praca praca kiedyś mogłam zajrzeć na forum do 16-tej a teraz tylko po. No ale do rzeczy papiery prawie mam tylko odebrać, a teraz\szukam dobrej i TANIEJ !!!! :lol: ekipy,

dobrzy ludkowie podeslijcie jakieś namiary , z listy Dobrzykowic już spisałam , ale przydałoby się coś jeszcze sprawdzonego.

 

 

Czekam na info z utęsknieniem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorami tu nie zagladam chć wbrew swoim zasadom czasem łapki mnie swędzą żeby włączyć komputer stąd dopiero dzisiaj wiem, że nie tylko ja spotkałam się z fryzjerem. Co prawda nie z takimi sławami ale z zawodowcem z uprawnieniami.

Czy jak Baby latają do fryzjera to jest juz wiosna? :lol: :p :wink:

:lol: :p :lol: :lol:

 

 

A skad te opory przez wieczornym zagladaniem na forum??

Ja tam nei mam takich oporow - nie pale, nie pije (no moze nieraz:D) to moge miec jeden nalog - gadkowanie na forum :D

 

Milo tez slyszec ze nie ja jedna bylam wczoraj u fryzjera. Podobno teraz sa najlepsze dni na scianie wlosow - tak mowi moja znachorka/czarownica tesciowa (chociaz kto by sluchal tesciowej.... :D:D:D)

Witam w najbardziej lubianym dniu tygodnia!Opory przed komputerem mam bo jak ktoś siedzi 8 godzin dzienni i tylko widzi monitor przed oczami to jak już sie oderwie to jest cały szczęśliwy, a tak poza tym to są przyjemniejsze zajęcia np. haft richelieu co uwielbiam i teraz jestem na etapie zazdroski do nowego domu do łazienki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piątek (jak ja lubie ten dzień).Kacha mam pytanie odnośnie gimnazjum w Kamieńcu.Chcę zapisać tam syna,ale nie wiem jaki jest język obcy, ang. czy niem.?Syn uczył się cały czas ang. i nie chcę mu zmieniać języka obcego w szkole.W jakich latach byłaś związana z moja firmą?Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piątek (jak ja lubie ten dzień).Kacha mam pytanie odnośnie gimnazjum w Kamieńcu.Chcę zapisać tam syna,ale nie wiem jaki jest język obcy, ang. czy niem.?Syn uczył się cały czas ang. i nie chcę mu zmieniać języka obcego w szkole.W jakich latach byłaś związana z moja firmą?Pozdrawiam Wiech

 

wczoraj pani mi mówiła że ang będzie w klasie 1 na pewno (chodzi o podstawówkę)

najlepiej zadzwoń to powiedzą ci wszystko na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,czy ta "piękna" pogoda dobrze na was działa?

taaaa... wczoraj jak poszedłem do kiosku kupić ibuprom to pan pokiwał głową że pogoda, że duży ruch...

A wracając z pracy ledwo się wczołgałem na gądowiankę... już myślałem że będę musiał zawracać...

 

Polanka planuję pojechać na giełde staroci-mam nadzieje,ze ktoś oprócz mnie bedzie? wieczorem dam znać

no właśnie my chyba spękamy... czy w ogóle przy takiej pogodzie ktoś będzie ze sprzedających?

 

A taras już trzy razy odśnieżyłem ;-)

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry? Czy moge sie tu pochwalić postepami na mojej budowie? Bo nie chce mi sie sciagac z netu edytora stron www a starego wyrzuciłam :oops:

 

Dolna łazienka:

 

 

http://www.republika.pl/pewienpies/dol2.jpg

http://www.pewienpies.republika.pl/dol3.jpg

 

I salon:

http://www.pewienpies.republika.pl/kominek.jpg

 

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio, w końcu coś widać...

 

a nawet nie coś tylko bardzo ładne, przestronne wnętrza...

podobają mi się bardzo kafelki w łazience, lubię takie kolorki (napisz prosze co to za kafelki) ...nio i kominek, pierwsza klasa! proste a zarazem bardzo efektowne rozwiązanie... czy będzie jakaś obudowa czy po prostu taki jakby a'la kominek w ścianie???

 

gratulacje Aka...

 

 

ciekawe kiedy u mnie będzie coś widać:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...