Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

bez sensu z tym stojaczkiem

ja to bym se na waszym miejscu walną taki stojaczek w łazience :lol: :lol:

 

swoją drogą proponuję krótką wymianę poglądów na temat konsumpcji i innych czynności (dobór na zasadzie kontr stereotypu), które można robić w łazience (nie tylko w pokoju kąpielowym)

 

propozycja nr 1 sześciopak browara i męska prasa sportowa

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadraadae,

zapomniałaś jeszcze o palących się w całej łazience świecach i nasrtój robi się wybitnie do pracy relaksacyjnej....

a wanna rzecz jasna z hydromasażem, a na ile osób będzie?

 

Hadra - uważaj

zdaje się że Wojtek się wprasza na kąpiel :lol: :lol:

 

kiedyś dobrzykowice sponsorował kąpiel w swojej wannie - i co? i nic...

 

a byli tacy którzy wygrali specjalnie w tym celu ogłoszone konkursy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałam kiedyś, ale się jeszcze raz pochwalę - ok 20 metrów!!! To właściwie będzie bardziej pokój kąpielowy :) A na jednej ścianie będzie namalowana kopia Narodzin Wenus Boticellego:) I będę sobie leżeć w mojej okrągłej wannie, pić wino i kontemplować :)

 

Oj zazdroszcze ci faceta artysty - jak moj mi kiedys zrobil portret to sie 2 dni do iego nie oddzywalam...

 

To w takim razie nie bede musiala jechac do FLlrencji, do Uffizich, wystarczy ze wpadne do twojej lazienki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu z tym stojaczkiem

ja to bym se na waszym miejscu walną taki stojaczek w łazience :lol: :lol:

 

swoją drogą proponuję krótką wymianę poglądów na temat konsumpcji i innych czynności (dobór na zasadzie kontr stereotypu), które można robić w łazience (nie tylko w pokoju kąpielowym)

 

propozycja nr 1 sześciopak browara i męska prasa sportowa

:wink:

To można robić na trawie przed domem ale napewno nie pasuje do relaksu w łazience - bez wzgledu na jej wielkość :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej nie będzie tyle sprzątania (no, muszę się jakoś pocieszyć - ja mam taki malutki domeczek ...)

 

BK - ja ostatnio w temacie sprzątania stoczyłam bój z mężem przy okazji oglądania potencjalnych płytek na podłogę do przedpokoju. Bo jemu się podabają takie fajne gresy typu "rustiko-tiko" o nierównych krawędziach i porowatej powierzchni. A ja odpowiadam, że luz, tylko potrzebuję podpisango krwią oświadczenia, że on to będzie regularnie szorował szczotą ryżową (bo chyba inaczej się nie da?) i to bez marudzenia. Od razu mu się spodobały takie gładziutkie :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadraadae,

zapomniałaś jeszcze o palących się w całej łazience świecach i nasrtój robi się wybitnie do pracy relaksacyjnej....

a wanna rzecz jasna z hydromasażem, a na ile osób będzie?

 

Wojtek, Ty ryzykancie, wiesz jacy górale bywają piekielnie zazdrośni? :lol:

 

Wanna chyba bez hydromasażu, bo to ponoć bardzo odradzają osobom, które mają skłonności do podrażnień skóry. No i ta cała choroba legionistów i inne bakterie co się gnieżdżą w tych rurkach, brrrr... Naczytałam się i mi przeszła ochota. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK,

o co Ty mnie posądzasz?

pytam sie o wanne, bo ostatnio byłem w pewnym domku gdzie była wanna- jacuzzi wpuszczana w podłogę na 8osób więc taka pow. pokoju kąpielowego pozwala na taką ekstrawagancję

 

Wanna na pewno nie będzie wpuszczana w podłogę, bo jak to ktoś ładnie podsumował: oglądanie świata z żabiej perspektywy nie bardzo mi pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadraadae,

zapomniałaś jeszcze o palących się w całej łazience świecach i nasrtój robi się wybitnie do pracy relaksacyjnej....

a wanna rzecz jasna z hydromasażem, a na ile osób będzie?

 

Wojtek, Ty ryzykancie, wiesz jacy górale bywają piekielnie zazdrośni? :lol:

 

Wanna chyba bez hydromasażu, bo to ponoć bardzo odradzają osobom, które mają skłonności do podrażnień skóry. No i ta cała choroba legionistów i inne bakterie co się gnieżdżą w tych rurkach, brrrr... Naczytałam się i mi przeszła ochota. :(

 

Hadra

ale są wanny samoczyszczące, są środki do dezynfekcji, etc. Mnie zniechęca cena no i wizja dzieci -brudasków prosto z piaskownicy biegnących do wanny- najpierw musiałabym im robić pranie wstępne a dopiero potem wpuszczać do wanny

chyba żeby zabronić dzieciom dostępu do wanny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...